Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בהמשך לחיפוש אחר בית השקעות למסחר עצמאי-Pepper Invest?

lolshimi11
שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, בהמשך לחיפוש שלי אחר פתיחת תיק מסחרי עצמאי קטן וצנוע, מצאתי שרוב בתי ההשקעות ידרשו סכום שנע בין 20-30 אלף ש"ח, זאת לא הבעיה, הבעיה היא העמלות.

לאחרונה נתקלתי בכמה המלצות בנוגע לפתיחת חשבון מסחר עצמאי ב- Pepper, הם כרגע משווקים את המוצר שלהם שנקרא "Pepper Invest" , בגדול, מדובר פה בפתיחת תיק ללא התחייבות למינימום הפקדה, וללא עמלות בגין ביצוע פעולות, העמלה היחידה שנגבית היינה על סך 0.2% מסך התיק, כל רבעון.

אשמח לשמוע המלצות או לחלופין דסי-המלצות בנוגע לשימוש ב-Pepper Invest

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שהם סוחרים בשברי מניות, כל פקודת ביצוע שלך תתבצע בערך בין 9 ל10 בערב (כמובן על פי המחיר בזמן הביצוע).

ישנן המון מניות שאולי היית רוצה לקנות, אבל אין להם אותן (TSLA שרציתי לקנות לפני כמה חודשים). 

כמו כן 0.6 אחוז שנתי זה די הרבה.

עם זאת, יש לי כמה שקלים אצלם, אבל לא מספיק שיכאב לי על העמלה, כרגע.

*לגבי IB, לפי מה שאני יודע, מי שמנהל אצלם חשבון צריך להגיש דו"ח שנתי למס הכנסה.

עריכה אחרונה על ידי Step

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, lolshimi11 כתב:

בגדול, מדובר פה בפתיחת תיק ללא התחייבות למינימום הפקדה, וללא עמלות בגין ביצוע פעולות, העמלה היחידה שנגבית היינה על סך 0.2% מסך התיק, כל רבעון.

אני מאמין שזו העמלה היחידה שנגבית מפפר אינווסט, עדיין תשלם דמי ניהול על המוצרים שאתה קונה.

0.2% כל רבעון זה עדיין 0.8% שנתי שמקובל בבתי השקעות לתיק בניהול אישי בסכומים קטנים יחסית.

אם אתה מתכוון להיות סוחר יומי במניות, אולי שווה לשקול את זה.

אם אתה מתכוון לקנות ולהחזיק - אני לא בטוח שכל המוצרים זמינים אצלם (קרנות סל לדוגמא).

עוד לא דיברנו על העלות של המרות מט"ח, או ני"ע זרים.

העברת תיק מפפר אינווסט לבית השקעות אחר ?

לדעתי, אלא אם אתה סוחר יומי, אין שום סיבה לפתוח שם, מה גם שבבתי השקעות אתה יכול לנהל משא ומתן על העמלות כשהסכום יצטבר, לא ברור מה המדיניות שלהם בנוגע לזה.

עריכה אחרונה על ידי Katom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשונה מהבנקים בבתי ההשקעות בארץ אין דמי ניהול על אחזקת התיק.

יש תשלום קבוע בגובה של 15-20 לחודש בהתאם להסכם עם הברוקר.

לגבי פפר - אני הבנתי שכמות המוצרים שם להשקעה מוגבלת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...