Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמפר מטר צבת.

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש דעות לגבי המכשיר הנ"ל

Fluke 336

מול 

UNI-T201

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הUNI T, דגם דומה אם אני לא טועה.

נוח מאוד, מדוייק, אין מה להשוות לפלוק כמו שאני מתאר, הפרשי המחירים הם לא בערך פי 10?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יותר מצודק.

הראשון כ1000-1400 שקל

השני כ100 -150 שקל

השאלה שלי לא מתייחסת למחיר

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמ'ע, מבחינת אמינות, שרידות ובטיחות רק פלוק או במילים אחרות מכשיר לכול החיים.

אם אתה צריך מד זרם על בסיס יומי אז בהחלט המכשיר תוצרת פלוק מתאים לך.

שים לב שלמכשיר תוצרת פלוק קיימת אפשרות של מדידת זרם ישר השאלה האם אתה צריך את האפשרות הזו מכיוון שזה מייקר את המכשיר.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק. כרגיל חיכיתי לתשובתך.

אני.בכוונה מוריד את עניין העלות. כי במקרה הזה הוא לא רלוונטי.

השאלה היא רק יכולות נטו של המכשירים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה באיזה רמת רגישות?

יזהה זליגה ב12V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Soundman כתב:

השאלה באיזה רמת רגישות?

יזהה זליגה ב12V

אפשר אבל ברזולוציה של 100 מיליאמפר (0.1A). לא הייתי סומך על רזולוציה טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, מרק10 כתב:

תשמ'ע, מבחינת אמינות, שרידות ובטיחות רק פלוק או במילים אחרות מכשיר לכול החיים.

אם אתה צריך מד זרם על בסיס יומי אז בהחלט המכשיר תוצרת פלוק מתאים לך.

שים לב שלמכשיר תוצרת פלוק קיימת אפשרות של מדידת זרם ישר השאלה האם אתה צריך את האפשרות הזו מכיוון שזה מייקר את המכשיר.

מחזק את מרק, אני משתמש ב Fluke 376 , למדידות זרם גבוהות (יחסית) ומתח רשת. למדידות זרם נמוך הדגם הזה של הפלוק פחות מתאים (נדמה לי שפחות מחצי אמפר בעייתי מאוד). למדידות זרם נמוך יותר אני משתמש ב UNI-T UT210E, מכשיר לא רע בכלל שעושה עבודה יפה בעלות מגוחכת (מכשיר עם תחום דומה של פלוק יקר מאוד). עם זאת איכות החומרים והבנייה לא ברת השוואה בכלל (לטובת הפלוק כמובן).

בכל מקרה מדידה זרם ללא מגע בתחום הנמוך בעייתית מאוד ומושפעת מרעשים של הסביבה (במיוחד ב DC), צריך לבצע איפוס מוקדם ולהקפיד למדוד בנקודת האיפוס הפיזית. ראה כאן שרשור עם מדידה לאחר איפוס קפדני:

https://carsforum.co.il/topic/658674-וולטמטר-רב-מודד-אוו-מטר-קיבלתי-אחד-איך-אמדוד-איתו-התנגדות/page/2/?tab=comments#comment-5834970

לפני 42 דקות, מרק10 כתב:

אפשר אבל ברזולוציה של 100 מיליאמפר (0.1A). לא הייתי סומך על רזולוציה טובה יותר.

מרק, אתה צודק לגבי הרזולוציה, אבל הבעיה שיש להוסיף או לחסר בנוסף 5 ספרות (ב 376 לפחות) לקריאה מה שהופך מדידות סביב ה-0 למאוד בעיתיות, נדמה לי שפחות מ 0.5 אמפר כבר היה לי בעייתי לקרוא. 

עריכה אחרונה על ידי innvision
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, innvision כתב:

מרק, אתה צודק לגבי הרזולוציה, אבל הבעיה שיש להוסיף או לחסר בנוסף 5 ספרות (ב 376 לפחות) לקריאה מה שהופך מדידות סביב ה-0 למאוד בעיתיות, נדמה לי שפחות מ 0.5 אמפר כבר היה לי בעייתי לקרוא. 

אתה מדבר על זרם AC או DC ?

אני זוכר ממדידות זרם AC בזרמים של 200 מיליאמפר הצבת הציג תוצאה מדוייקת בהשוואה לפלוק 87.

אני מדבר על הצבת תוצרת פלוק שבעזרתו מדדתי את זרם העבודה של המדחס בבית שלי.

IMG_20190705_121217_HDR.jpg

עריכה אחרונה על ידי מרק10
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2 דרכים למדוד צריכת זרם, או מד שמתחבר בין החשמל קיר לבין המכשיר, או ה UNI T, אני לא זוכר מספרים מדויקים, אבל הם היו מאוד קרובים, אם אתה רוצה למדוד זליגה ברכב אני חושב שיש כלים מיועדים לזה.

קניתי את ה UNI-T כי רציתי למדוד כמה רתכת DC מוציאה כי הרגשתי שהיא מוציאה פחות ממה שכיוונתי אותה.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, מרק10 כתב:

אתה מדבר על זרם AC או DC ?

אני זוכר ממדידות זרם AC בזרמים של 200 מיליאמפר הצבת הציג תוצאה מדוייקת בהשוואה לפלוק 87.

אני מדבר על הצבת תוצרת פלוק שבעזרתו מדדתי את זרם העבודה של המדחס בבית שלי.

IMG_20190705_121217_HDR.jpg

אני באמת כבר לא זוכר, לדעתי ב DC היו קשיים יותר רציניים. עברתי על ההוראות ואני חושב שאולי לא סמכתי על הקריאות בגלל האינדיקטור של המכשיר, מתחת לחצי אמפר יש סימון מהבהב, אני חושב שזה מתריע על תחום בעייתי, אבל ההוראות באופן מפתיע לא הכי ברורות לגבי זה.

image.thumb.png.2066d15ba6b825aff4cf3914814a7eec.pngimage.thumb.png.b262ade97d8ccddce8558a6d6c9e1256.png

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...