Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה סיטיגו 2016

gojo
שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, לקראת קניית רכב ראשון- נתקלתי במודעה לסקודה סיטיגו מודל 2016 רובוטית, עם קילומטראז׳ נמוך (סביב 30K), יד ראשונה. 

אשמח לשמוע את דעת חברי הפורום על הרכב הנ״ל, התיבה הרובוטית זכורה לי כבעייתית יחסית אבל אולי אני טועה.

תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושבים נוחים, תא מטען סביר ביחס לגדול אחר מאוד מאוד צפופה גם ביחס לקטגוריה.

שים לב שלרכב יש שני גרסאות אחת עם 60 כ״ס ואחת עם 75 כ״ס.

חסרון עיקרי גיר רובוטי חד מצמדי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים יצא לי להיות נוסע בסיאט מי (בגדול אותו הרכב) והופתעתי מאוד מכך שהרכב היה יחסית איכותי מבפנים (ביחס ל-i10 או אטראג׳ למשל) וגם מתחושת הנסיעה שהרגישה של רכב גדול בהרבה.

בנוגע לגיר הרובוטי, אין לי נסיון עם זה שנמצא בסקודה הזאת ספציפית, אבל אם תוואי הנסיעה שלך לא כולל זינוקים רבים בעליה ופקקים השד לא כזה נורא.

הגיר הזה אכן מצריך לסגל סגנון נהיכה שונה מגיר אוטומט רגיל אבל היתרון בדרך כלל בא לידי ביטוי בצריכת דלק די טובה.

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט הגיר הרובוטי שלטעמי הוא מגדר לא סביר לנסיעה עירונית, האמינות טובה מאוד, הרכב נוסע היטב (לפחות בדגם הידני החלש), ושורד יפה את השנים,

יעיד על כך שכן שהרכב שלו חצה את ה150K ק"מ ללא בעיות מיוחדות, וסה"כ הוא מרוצה.

שים לב הרכב 4 מקומות בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...