Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סווירלים והולוגרמות אחרי פוליש. האם אפשר לתקן? (תמונות בפנים)

שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם עשיתי היום פוליש אצל בחור חביב אבל לצערי התוצאה לא משהו הרכב דיי מפוצץ בהולוגרמות וסוירלים.

דיברתי עם הבחור הוא מתחיל בתחום ואני מבין לגמרי שהוא צריך ללמוד וגם מבחינתו הוא מוכן לתקן לי את מה שיצא עד שיצא טוב.

אבל עכשיו חשבתי על זה הרי בפוליש "מגלחים" שכבת לכה והשאלה שלי היא האם יכול להיגרם לי לצבע של הרכב נזק בילטי הפיך כתוצאה מפוליש אחרי פוליש ואם כן איך אפשר להיזהר ולהימנע מזה?

P00702-174126.thumb.jpg.b590ea4b5a2e0fe616ba203279c58dca.jpgP00702-121058.thumb.jpg.159941e22641941ec7143841dd0646c7.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שאפשר לתקן,

אבל כדאי לגשת לבעל מקצוע מוכח שיודע את העבודה ולא אחד מתחיל.

לא יודע אם הייתי נותן לו לתקן את המצב הזה מחשש שייגרם עוד נזק.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעצור רגע, לפני שתעשה נזק בלתי הפיך.

זו עבודה חובבנית שמתאימה לתחנות דלק בסככה מאולתרות בשולי הכביש. נזק, בהחלט יכול להיות.

במיוחד עם הבחור ימשיך לגלח את כל הלכה עד הצבע, מחוסר ניסיון. לא אתפלא אם זו תהיה התוצאה

אם הרכב יעבור אצלו את התיקון. (תיקון יותר קשה ליישום)

מה שצריך לעשות זה ראשית כל לבדוק עובי לכה, רק לאחר מכן לחשוב איך לתקן את זה. 

אישית אם הרכב חשוב לי (במיוחד שהרכב נראה חדיש.) הייתי שוכח מהכסף ששולם לבחור (או מבקש חלק מהזיכוי)

והולך לסדנה מוכרת לתקן את הצבע שעבר פוליש קומפאונד אגרסיבי על ידי חימום ייתר, ויד כבדה שחרטה את הלכה.

זה עדיף מעוגמת נפש לאחר מכן.

* חשוב להבין שלא לוקחים רכב חדש לניסיונות ( על ישן עוד אפשר לעשות ניסיונות בכללית, לא אצלי) אמל כל מי

שפותח מכון לדיטיילינג וחושב שהוא כבר ממוחה. יש בשוק מלא שרלטנים שלא מבינים בתחום מאומה, ואנשים פשוט

לא מבינים את המשמעות של לכה דקה לעתיד הרכב, וערכו.

לעצם השאלה, זה ניתן לתיקון, ברובו, רק קח בחשבון שתהיה חייב לוותר על פוליש עתידי

בגלל עובי הלכה שכנראה נשחקה. צר לי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסה כול הסיפור הזה... אין איזו דרך להימנע מהנזק אולי פוליש עדין להעלמת הסווירלים? 
מה עם ציפוי נאנו? אני עשיתי את הפוליש כדי להכין את הרכב לציפוי נאנו אולי הציפוי יעלים את הסווירלים וההולוגרמות?

אם לא מה אתם אומרים על הבחור הזה: 
https://www.facebook.com/pg/shayneDetailing1980/posts/?ref=page_internal

האו גר לא רחוק ממני המחירים שלו סבירים (הוא לא זול אבל לא מהיקרנים) וגם בטלפון ועל פי הביקורות עושה רושם שהוא עושה עבודה טובה מישהו מכיר אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהוא עשה פוליש ונכנסו לו חלקיקי חול לתוך פד. יש שם ממש שריטות וזה לא הולוגרמות. לפי תמונות נראה שגם גילח לכה במספר מקומות. אם לא בא לך לצבוע את כל הרכב מחדש לא הייתי מעיז אפילו בצחוק לחזור אליו. רצית בזול עכשיו תתכונן להוציא סכום על מנת לתקן את זה. באסה לא באסה זה המצב.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Gavrik כתב:

באסה כול הסיפור הזה... אין איזו דרך להימנע מהנזק אולי פוליש עדין להעלמת הסווירלים? 
מה עם ציפוי נאנו? אני עשיתי את הפוליש כדי להכין את הרכב לציפוי נאנו אולי הציפוי יעלים את הסווירלים וההולוגרמות?

צר לי,  ציפוי ננו לא יכול להעלים שריטות כאלה, יש לך ממש נזקים מעל הלכה.

לא הבנתי למה להפקיד רכב יקר אצל מישהו חסר ניסיון.  אין מה לעשות ,עשית טעות, עכשיו צריך לתקן אותה. 

כמו שאמרתי, שלב ראשון תכניס את הרכב אצל בעל מקצוע מוכר, תן לו לבדוק עובי לכה (כל דיטיילר מכובד, עושה את זה שלב ראשון)

לאחר מכן תחליטו עד כמה אפשר להעלים את הסווירלים/שריטות/הולוגרמות. (כלומר, כמה עוד אפשר לגלח את הלכה)

יש אגב ציפוי שמכיל בתוכו צבע של הרכב לפי מספר, אך קשה לי להאמין שהוא יכול להתמודד עם נזקים כאלה.

יש אפשרות נוספת שתעלים את הנזקים, אך מדובר על השקעה גבוהה, PPF. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Gavrik כתב:

חובה לבצע הכנה טובה לציפוי נאנו.

הציפוי לא יעלים לך את הסווירלים וההולוגרמות.

בשלב הזה לא מומלץ ליישם ציפוי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיטיילר מקצועי עושה בדיקה עם מד עובי צבע דיגיטלי לפני כל טיפול דיטיילינג. (חובה)

את לא עושים במכוני שטיפה, כי זה פחות חשוב להם ( נזקים עתידיים) וזה ההבדל הגדול. (משלמים יותר, אך לא מגיעים לנזקים כאלה)

כאמור, לך לדיטיילר מקצועי, קבל חוות דעת, ותמשיך הלאה. מאמין שאפשר להציל את המצב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...