Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן לא עובד, גז בורח כמה ימים אחרי מילוי גז

אלי5
שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שנתיים קניתי רכב יש שניה ניסאן מיקרה מודל 2012 ידני מסוחר רכב. כבר אחרי כמה ימים שמתי לב שהמזגן לא מקרר כראוי, מילאתי גז וזה שוב ברח אחרי שבוע ,

כמו כן בחורף שמתי לב שגם החימום לא עובד בכלל . 

מה יכולה להיות הסיבה מהשילוב של שתי הבעיות יחד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אין קשר בין החימום ברכב שמגיע ממערכת המים שמקררת את המנוע לבין המזגן. בעיית חוסר בחימום נובעת מבעיה ברדיאטור חימום תא נוסעים שממוקם מאחורי בתוך מערכת האוורור והחלפת רדיאטור היא עניין מסובך ויקר, רדיאטור בד"כ נסתם משימוש בגלל שימוש בנוזל קירור לא נכון כמו מי ברז רגילים, או שהוא נוזל ואז מבטלים את החיבור של מערכת המים אליו- פנה למוסכניק החביב עליך לבדיקה. (ואם הרדיאטור יקר תוכל לחפש חליפי באיביי ולחסוך אלפי ש"ח)

בנושא המיזוג יש סיכוי שיש נזילה מהמדחס (סיכוי נמוך) או מהיחידה הפנימית (סיכוי נמוך) או שאחד מהצינורות במערכת המיזוג של הרכב דולף (סיכוי גבוה), יש לקחת את הרכב למומחה למיזוג (יותר זול בד"כ מאיש המיזוג במוסך כללי) לבחינת התקלה ואם מדובר בצינור אז יש להחליף אותו בחדש (יקר) או להחליף את החלק של הגומי בצינור (הצינורות בנויים מצינור גומי ומחבר אלומיניום) במכון לחיצת צינורות או אצל המומחה מיזוג (קח הצעות מחיר ותוכל לחסוך מאות ש"ח) 

מצד שני ברוב המכוניות יש שני צינורות בלבד- תקנה אותם ממגרש גרוטאות ותרכיב אצל מומחה מיזוג ותמלא גז, אם לרכב שלקחת ממנו את הצינורות לא היתה נזילה גם לך לא תהיה.

אצלי פעם בסובארו קיבלתי כמה הצעות מחיר לגז בנפרד ולחיצת צינור בנפרד ומהצעה של 1000 ש"ח במקום אחד תיקנתי בכמה מקומות והעלות ירדה ל 550 ש"ח, בהצלחה 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה שמוליק ! 

האם אתה יכול להמליץ לי על מומחה למזגני רכב באזור נתניה ?

האם מישהו בפורום יכול להמליץ לי על מומחה מזגנים מקצועי והוגן מאזור נתניה והסביבה או אפילו אזור המרכז ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן בניסאן מיקרה הוא יחסית מאוד אמין ונדיר שיש תקלות,תבקש לבדוק נזילות אולי הרכב עבר תאונה בעבר והמעבה ניפגע.

לגבי החימום יש תקלה אופיינית ברכב זה שהתריס ניתקע זה קורה בגלל שהמנוף של התריס נע בצורה קשה כניראה כתוצאה מבעיה במיסב וגורם לכבל לצאת ממקומו ,גם אם תחזיר את הכבל זה יקפוץ שוב,אני כרגע עובד על פיתרון ואעדכן אותך.

הפיתרון של מוסך ניסאן להחליף את הבית תריס וזה מצריך פירוק של הדאשבורד ומסתכם באלפי שקלים בגלל הרבה עבודה.

מכיוון שהברר חימום קירור לא תקין ניתן להזיז את התריס עם כלי וזה מה שאני עושה במעבר בין חורף לקיץ.

כמה קילומטראז' הרכב עשה?

עריכה אחרונה על ידי levy
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, אלי5 כתב:

תודה רבה שמוליק ! 

האם אתה יכול להמליץ לי על מומחה למזגני רכב באזור נתניה ?

האם מישהו בפורום יכול להמליץ לי על מומחה מזגנים מקצועי והוגן מאזור נתניה והסביבה או אפילו אזור המרכז ?

אם פתח תקווה באה בחשבון "אשר" ברחוב העמל הוא בעל מקצוע שאני יכול להמליץ עליו בלב שלם. מקצוען אמיתי, ישר הגון ומחפש תמיד את הפתרונות שיהיו כמה שיותר זולים לקליינט, זה ניסיוני איתו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים מילאתי גז, 

המוסכניק שאל אולי אם אני רוצה להוסיף "צבע" לגז שבמידה ויש דליפה זה יראה מאיפה.

בשביל 50 שח הסכמתי. 

• רעיון טוב! 1

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...