Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכירת רכב ביוון - רוצה לקחת מאתונה ולהחזיר בסלוניקי, אפשרי?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחנות הדלק הן חיות מיוחדות. חפש שרשור שלי על ביקור ביוני 2019 באי אגינה. בעבר היותר רחוק גם תחמנו אותי בתחנת דלק ברודוס. מס אשכנזים/תיירים, כמה אירו, סתם מרגיז.

הנהגים היוונים די מטורפים, אין להם בעיה לנסוע על השוליים (אם קיימים), לעבור באדום, לא מתחשבים בהולכי רגל, חותכים עיקולים עיוורים - צריך להיות כל הזמן בכוננות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יודע מה זה יקר בשבילך וממה שאני הבנתי שאתה מחפש רכב ספורטיבי, לנהיגה בכבישים. מצאתי לך ב523 יורו לרכב מקטגוריה IDMR, הרכב המוצע זה bmw 116 עבור 7 לילות, מאמצע השבוע השני של יולי.

https://www.autoeurope.co.il/

עריכה אחרונה על ידי נמרוד...
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, sperial כתב:

תחנות הדלק הן חיות מיוחדות. חפש שרשור שלי על ביקור ביוני 2019 באי אגינה. בעבר היותר רחוק גם תחמנו אותי בתחנת דלק ברודוס. מס אשכנזים/תיירים, כמה אירו, סתם מרגיז.

הנהגים היוונים די מטורפים, אין להם בעיה לנסוע על השוליים (אם קיימים), לעבור באדום, לא מתחשבים בהולכי רגל, חותכים עיקולים עיוורים - צריך להיות כל הזמן בכוננות.

הם לא כאלה מטורפים לדעתי, לא יותר מאצלינו. הם לפחות מקפידים על איתות ומאד מודעים בכביש להבדיל מה'נאורים' שלנו שעסוקים בלחלום חלומות בטלפון.

ולגבי השוליים הם יורדים אליהם כדי להקל עלייך את העקיפה. מה שכן, לקו לבן רציף אין שם משמעות.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייך, כביש דו נתיבי אצלם 4 נתיבי, אור אדום הוא הצעה (כנראה תלוי איפה), הולכי רגל לא קיימים, הצופר עובד הרבה שעות נוספות, וחיתוך עיקולים, כולל עוורים, היא שגרה. זה לפחות הניסיון שלי.

אבל, לא לשכוח, יוון גדולה ומפוצלת, וייתכן שתרבות הנהיגה שונה במקומות שונים. נהגתי ב-3 איים, באתונה הייתי בתפקיד הולך רגל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי 3000 ק"מ ביון, לא באיים אמנם - אז אין לי מושג מה החוויה שלך שם. לדעתי הם הם נוהגים הרבה יותר חכם ורגוע מהבני דודים בכפרים או הערסים בנתניה, הם גם הרבה יותר מודעים לכביש ויודעים לקרוא אותו די טוב. לא היה לי מצב מסוכן אחד בכל הזמן שהייתי שם.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי יוון - מנסיוני בכרתים, רודוס, אתונה ועוד קצת - הם לא מקפידים על החוקים, אבל מאוד מכבדים אחד את השני בכביש ונוהגים טוב ובמודעות גבוהה. אני יותר חושש לנהוג בארץ.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בול המסקנה שלי.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.5.2020 בשעה 09:30, federbar כתב:

יש לרוב חברות ההשכרה הגדולות, כמו סיקסט, יורופקאר והרץ, אפשרות לone way rental במחירים ממש מצחיקים. 

אפשרות זו אינה גלויה לגולש הרגיל, אבל ניתן להגיע לדף באמצעות חיפוש פשוט בגוגל. 

המטרה שלהם היא להחזיר רכבים בכיוון הנגדי. למשל להחזיר רכבים ממרכז לונדון להיתרו. 

לא התנסיתי בהשכרה דומה ביוון, אבל בהחלט במדינות אחרות כמו אוסטריה, אנגליה ועוד. 

לצערי אין מנוע חיפוש משולב לכל החברות, וצריך לחפש בכל אתר בנפרד. 

חפש בגוגל cheap one way rental car 

https://www.sixt.com/one-way-car-rental/&ved=2ahUKEwiXv6uF2a3pAhWBr3EKHZCJDtcQFjALegQIARAB&usg=AOvVaw1M-Iix3L6_s53pPmLabfCO

זו רק דוגמא אחת לדפים מסוג זה

וואו מדהים.

דנבר ולונדון מובילות באתרי החזרת הרכב, אם כן. גם LA וסן פרנציסקו. פשוט צריך לתכנן את הנסיעה ככה שהיא תתחיל ביעדים אלו.

גיסי המתגורר בלונדון נהג רכב, כשירות לחברת השכרה, חזרה מלונדון לפריס תמורת 400 פאונד והחזר הוצאות כמובן.

חיפשתי בעבר משהו דומה ולא מצאתי.

יכול להביא דוגמאות של דפים כאלו מעוד חברות?

ואיך עובד האישור על ההשכרה הזו? יודעים חודש מראש על ההשכרה 'ההפוכה'? או שנותנים אישור מראש רק לקוים הפופולאריים?

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים.
כנראה הדשא של השכן ירוק יותר....

אין מה לקנא בתשתיות הכבישים ביוון או בתרבות הנהיגה שם.
הייתי באזור אתונה, סלוניקי וקצת בהרים. אני מניח שבאיים המצב לא משופר בהשוואה.

זה כנראה סלחנות יתר של תייר בחופשה. מקומי שעוקף מימין על השוליים ואחרי זה חוצה פס הפרדה לבן נתפס כמשהו אקזוטי וחביב כשאתה בחופשה....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולק ולא חולק. יוון עברה משבר כלכלי מטורף ורואים את זה במצב הכבישים.
אני אישית הייתי בעיקר בצפון יוון ועוד כמה ימים באיזור פטרס ודרומה - כביש האגרה החדש שלהם נבנה בסטנדרט מערב אירופאי לחלוטין (אבל הוא לא זול). הכבישים בחורים בהרים לא מתוחזקים היטב בכל מקום (בחלק מהמקומות דווקא כן), אבל הנגישות של רשת הכבישים שלהם די מרשימה. בכל אופן, הנהגים שם הם לא גרמנים או אוסטרים, אבל זו נגזרת של הגאוגרפיה, המצב שם סביר ובסה"כ, מהנסיון שלי, אנשים הרבה יותר מודעים לכביש ולנהיגה שם מאשר כאן אצלינו, להזכירכם רוב האוכלוסיה בישראל לא יודעים שהידית שמשמאל להגה זזה למעלה ולמטה במקרה הטוב, או שזה על הזין שלהם במקרה הרע.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...