Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש חדש לגבי מייקל שומכר? מישהו עוקב?

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מוצא שום מידע חדש עליו.. מישהו יודע אם הוא עדיין באותו מצב מאז התאונה? אין צפי לשיפור?

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

תמיד מדברים על שומאכר שלפני התאונה.

לא ברור מה המצב הנוכחי שלו.

ב-15 לחודש עתיד לצאת סרט דוקומנטרי בנטפליקס, אולי יספרו על מה שקרה אחרי.

*נכון להיום מיק שומאכר (הבן) נוהג ב-F1 בקבוצת האאס, האחיין (הבן של ראלף) מתחרה ב-F3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש ממש מדכא הסיפור הזה .

אני מקווה שולנטינו רוסי נמנע מסקי...

עושה רושם שסקי ואופניים אלו ענפי הספורט-פנאי הקטלניים ביותר לנהגי מרוצים..

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מדי פעם אני שואל את עצמי, מחפש קצת מידע ברשת, אך אין שום דבר חדש של ממש למעט פיסות מידע קטנות שלא ברור מהן אם הוא עדיין צמוד למיטה או בתהליך שיקום מסוים. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מייקל מאז ומתמיד היה קנאי לפרטיות המשפחה שלו, לא היה מרחיב ולא מפרט, מזכיר את הספורטאים של שנות ה90 כמו ג'ורדן ועוד. העיסוק העיקרי היה בו ולא במשפחה שלו, לעומת היום שהכל עסקת חבילה.

ממה שידוע כיום הוא עדין בשיקום, אין הרבה שינוי.. הבן אדם במצב בין חיים ומוות, כלומר "חיי" אבל לא בעצם נהנה מהחיים . רפואה שלמה, נקווה שתמצא נוסחה למצב (אני בטוח שזה מה שהמשפחה עושה ..מאריכה לו את החיים בתקווה למציאת פתרון למצבו, יחד עםזאת לא ניתן לפסול מצבים של כל מיני טיפולים חדשנים שמנסים עליו בפעם הראשונה...

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...