Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך לקנות טרולי עליה למטוס. מה לקנות?

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 1628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פאוץ' לא חייב להיות "פאוץ'" כמשמעו בשנות ה-80. הכוונה לאיזה תיק\נרתיק קטן לחפצים הקריטיים, מבחינתי זה דרכונים, ארנק, טלפון ומשקפיים, אותם פריטים שחייבים להיות זמינים כל העת בנמה"ת, בטיסה ובנמה"ת. אני לא סומך על כיסים, כי אינם מספיק גדולים, קל לאבד חפצים הנמצאים בהם, ויש העניין של לרוקן אותם בביטחון. אם יש כיסים פנימיים גדולים במעיל\ז'קט זה יכול להיות תחליף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא משתמש בפאוץ'. טס בג'ינס. ארנק בכיס אחד, דרכון בשני, סלולרי ביד ומשקפיים על האף.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משתמש בפאוץ'. טס בג'ינס. ארנק בכיס אחד, דרכון בשני, סלולרי ביד ומשקפיים על האף.

בידיוק. ממליץ לקחת כרטיס אשראי נפרד ולשים אותו בטרולי למקרה חירום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בכך שהמשקפיים שלי הם משקפי קריאה, אז הם לא יכולים להשאר על האף, שם הם מפריעים לראיה שלא מקרוב.

מעבר לכך, יש לי ניסיון מר מאוד עם כיוסים. התיק של אשתי נפתח בחו"ל אין ספור פעמים (אם כי רק עם אחת הצליחו לגנוב משהו, זה היה הארוע הראשון ומאז למדנו לקח), וקרובי משפחה מדרגות שונות סבלו מלא מעט גניבות. היה אפילו מקרה של מישהו שהגיע בטיסה לברצלונה יחד אתי, ביציאה מנמה"ת כבר היה בלי ארנק. לכן כעקרון אני משאיר את הדרכונים, כרטיסי האשראי ומרבית המזומן בתוך נרתיק חבוי מתחת לבגדים. משאיר זמין רק ארנק עם 50-100 אירו וכרטיס אשראי אחד. אבל לצורך הטיסה הדרכונים צריכים להיות זמינים, אז אני מחזיק אותם (יחד עם שאר החפצים החיוניים) בפאוץ' בעת הטיסה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בכך שהמשקפיים שלי הם משקפי קריאה, אז הם לא יכולים להשאר על האף, שם הם מפריעים לראיה שלא מקרוב.

מעבר לכך, יש לי ניסיון מר מאוד עם כיוסים. התיק של אשתי נפתח בחו"ל אין ספור פעמים (אם כי רק עם אחת הצליחו לגנוב משהו, זה היה הארוע הראשון ומאז למדנו לקח), וקרובי משפחה מדרגות שונות סבלו מלא מעט גניבות. היה אפילו מקרה של מישהו שהגיע בטיסה לברצלונה יחד אתי, ביציאה מנמה"ת כבר היה בלי ארנק. לכן כעקרון אני משאיר את הדרכונים, כרטיסי האשראי ומרבית המזומן בתוך נרתיק חבוי מתחת לבגדים. משאיר זמין רק ארנק עם 50-100 אירו וכרטיס אשראי אחד. אבל לצורך הטיסה הדרכונים צריכים להיות זמינים, אז אני מחזיק אותם (יחד עם שאר החפצים החיוניים) בפאוץ' בעת הטיסה.

אם עשרות פעמים פתחו לכם את הפאוץ'/תיק ועוד לא למדתם לא להסתובב איתם?

הם בטח גם שקופים כדי שיראו את התכולה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והאף איפה? לא משאירים אפים בכספת המלון!

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial איך אתה מגיע למצבים האלו? הייתי בחו"ל לא פעם ולא פעמיים, לעולם לא הסתובבתי עם פאוץ'/נרתיק פנימי כלשהו.

מסתובב תמיד עם ארנק בכיס (מחליף בין הקדמי לאחורי תלוי באיזור בו נמצאים, או בתוך המעיל אם מסתובבים עם מעיל). דרכונים תמיד בתיק של האישה עד שמגיעים למלון, או בתיק שלי אם נסעתי לבד.

לעולם לא פתחו לי שום תיק, ולא ניסו לכייס ממני שום דבר... (אולי כי אני נראה אירופאי? נו באמת...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטריק הוא ארנק קטן ככל האפשר כך שנכנס לכיס הקדמי בנוחות. אני לא מצליח לדמיין איך מישהו יצליח לכייס לי את הארנק בכיס הקדמי מבלי שארגיש. ברוב המדינות אין צורך ביותר מדי מזומן ובטח שלא צריך יותר מ-4-5 כרטיסים. אצל נשים יש בעיה עם חלק מהמלבושים כי אין כיס קדמי, אבל יש שיטות אחרות.

בנוגע לטרולי, הכי חשוב לדעתי הוא המשקל. יש לי טרולי 20 אינץ ישן ולאחרונה קניתי מזוודה בגודל בינוני שהיא יותר קלה ממנו. בהרבה חברות כיום מגבילים את הטרולי ל-8-9 קילו ולוקחים יותר כסף בשביל 12 קילו מקס'. אמנם לא נתקלתי באכיפה של זה אבל עדיין, כשהטרולי הריק שוקל 2.5 קילו לא נשאר הרבה משקל (אלא רק אם לוקחים רק בגדים).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטריק הוא ארנק קטן ככל האפשר כך שנכנס לכיס הקדמי בנוחות. אני לא מצליח לדמיין איך מישהו יצליח לכייס לי את הארנק בכיס הקדמי מבלי שארגיש.

בנוגע לטרולי, הכי חשוב לדעתי הוא המשקל.

לגבי הארנק, אני משתמש ב clip עם כמה שטרות וכמה פלסטיקים. ורק בכיס הקדמי.

לגבי הטרולי, מעיון במרשתת יש פער משמעותי מאוד בגזרת המשקל. לפעמים יותר מקילו.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטריק הוא ארנק קטן ככל האפשר כך שנכנס לכיס הקדמי בנוחות. אני לא מצליח לדמיין איך מישהו יצליח לכייס לי את הארנק בכיס הקדמי מבלי שארגיש. ברוב המדינות אין צורך ביותר מדי מזומן ובטח שלא צריך יותר מ-4-5 כרטיסים. אצל נשים יש בעיה עם חלק מהמלבושים כי אין כיס קדמי, אבל יש שיטות אחרות.

בנוגע לטרולי, הכי חשוב לדעתי הוא המשקל. יש לי טרולי 20 אינץ ישן ולאחרונה קניתי מזוודה בגודל בינוני שהיא יותר קלה ממנו. בהרבה חברות כיום מגבילים את הטרולי ל-8-9 קילו ולוקחים יותר כסף בשביל 12 קילו מקס'. אמנם לא נתקלתי באכיפה של זה אבל עדיין, כשהטרולי הריק שוקל 2.5 קילו לא נשאר הרבה משקל (אלא רק אם לוקחים רק בגדים).

נתקלתי באכיפה של זה, ודווקא לא בלואו קוסט אלה בטיסה של לופטהנזה שהמריאה מהיטרו. שקלו לכולם את הטרולי בגייט העלייה למטוס...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BloodFist, לי לא פתחו כלום, אבל לאשתי לא פעם ולא פעמיים. השיא היה בברצלונה, בה בשבוע אחד ניסו לכייס אותה לא פחות מ-4 פעמים. בפריז לא ניסו לכייס אותנו, אבל בנסיעה במטרו היו צעקות - בחורה שתפסה את הכייס עם היד בכיס הקדמי של בן זוגה (בן הזוג לא הרגיש). לאבא שלי כייסו דרכון (למזלו לא ישראלי) מג'קט, אם כי הנסיבות לא לגמרי ברורות. לאיזה קרוב אחר הוציאו מחשב נייד (!) מתיק גב, ועוד בגרמניה שנחשבת בטוחה. אז אם הניסיון הזה, גם אם לא תמיד נגנב משהו, (שלא לדבר על פריצה לרכב - קרה לי בצרפת, ולגיסי ביוון) הגישה שלי היא Better safe than sorry. מעדיף את החומר הרגיש (במיוחד דרכונים) להסתיר מתחת לבגדים, במקום לא נגיש.

המראה לא עוזר לכלום, כל הצפון אירופים חושבים שאנחנו או איטלקים או ספרדים, והעובדה היא שגם בספרד לא נטמענו.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אני מכה בסלע, והוא מוציא מי(לי)ם.

וברצינות - את כל התורה הזו למדתי מהניסיון המר. אני יודע שזה מאוד לא אופנתי, ושזה נראה זקן וכו' וכו', ותאמין לי שגם אני לא אוהב את הדבר הזה מתחת לחולצה, אבל זה עדיף על התעסקות עם הרשויות בחו"ל והוצאת דרכון חדש במחיר מפולפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...