Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגיגה באמאזון! משלוח חינם ברכישה מעל 49$. שתפו במה שרכשתם (שאין אמזון אפשר בארץ)

שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד לא הגיע, קניתי על סמך חוות דעת באמזון ובפורומים שונים. נראה מוצר ממש טוב לייבוש וקבלת ברק גבוה.

כרגע אני משתמש ב BSD , מוצר נחמד אך לדעתי יקר ובעל ברק נמוך יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוויקים לא נותנים שום ברק אם המשטח עצמו לא עבר הכנה טובה. אישית לא אוהב bsd בגלל היישום שלו . מאד אהבתי את v7 , carpo, optimum. הם הרגישו סמיכים אך לא מעצבנים בבאפינג. בגדול מטרה של קוויק זה להעלים את כל נקודות מים אחרי שטיפה ולתת הגנה מינימלית .

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בסונקס bsd כעזר לייבוש, הוא כן משאיר יכולות הידרופוביות על הצבע, אבל מעולם לא ניסיתי אותו על יבש.

אני מחפש חומר שיתן ברק גבוה לזמן מעט ממושך ולא רגעי כמו ספריי ווקס למיניהם, הרכב עם PL ו845 אז בידינג פחות מזיז לי.

איך הv7?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית מאד אוהב . ריח נהדר וכיף לעבודה. יש לי poorboys white diamond כבסיס חודשי/דו חודשי לפי הקריזות וכוח ומעליו בשטיפה שבועית קוויק איכותי וזה מספיק נחמד. בגשם של היום רכב נשאר נקי כאילו עכשיו סיימתי לשטוף אותו. וזה אחרי carpro reload

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן להכיר את PW של KOCH, אחד המוצרים הטובים שהכרתי. (QD שנותן הגנה טובה,עזרה בייבוש, וגם ברק מסוים)

D1C8316C-CC48-5260-535F-ACE51CA66B1C.png

אחרי המוצר הזה אני כבר לא רוצה לגעת ב -bsd ובוודאי שלא ב -V7 (שהוא כן QD) כל זאת אחרי שימוש של שנים במוצרים

כולל ניסיונות לרקוח ביניהם. (4/5 מוצרים שונים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן להכיר את PW של KOCH, אחד המוצרים הטובים שהכרתי. (QD שנותן הגנה טובה,עזרה בייבוש, וגם ברק מסוים)

[ATTACH=CONFIG]525216[/ATTACH]

אחרי המוצר הזה אני כבר לא רוצה לגעת ב -bsd ובוודאי שלא ב -V7 (שהוא כן QD) כל זאת אחרי שימוש של שנים במוצרים

V7 אחד הקוויקים הכי טובים שהיו לי. הוא פשוט עושה את מה שהוא אמור לעשות וזה עזרה מהירה ובלי בלגן מיותר בייבוש סופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

V7 אחד הקוויקים הכי טובים שהיו לי. הוא פשוט עושה את מה שהוא אמור לעשות וזה עזרה מהירה ובלי בלגן מיותר בייבוש סופי.

הv7 שרכשתי ( תראה תמונה מעלה)

הוא גם נועד לייבוש!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ,כל קוויק זה קודם כל עזרה לייבוש ולהעלים סימנים של טיפות מים. הגנה זה בונוס , אם בכלל יש הגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק וממליץ בחום. ניתן לקנות את החומר כשהוא מרוכז (מה שבתמונה זו גרסה מדוללת ומוכנה לעבודה).

חסכוני ביותר ועושה עבודה מדהימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכנות, לא אהבתי אותו כל כך.

מצד שני יש לי כל כך הרבה חומרים ואני כל הזמן מחליף

אני מוכר 1.3 ליטר לא מדולל [מדללים 1 ל 10-15] של החומר במחיר עלות למי שמעוניין - שיצור קשר בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...