Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיץ בסנט פטרסבורג: מה מומלץ?

מיכה שטיינמן
שימו לב! השרשור הזה בן 1713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב גיינט, מהבנתי ומה שאני שומע העיניין של תשלום משכורת בסיס + משכורת בשחור מתחיל להעלם, לא כמו מה שהיה פעם.

האמת שאחרי שהתחילו הסנקציות הכלכליות, אחד הנושאים המרכזיים שדיברו עליו זה איך מדינה שכל נושא המיסוי,משכרות, דוחות חברות... במצב גרוע בלשון המעטה תשרוד, הרי זה אחד הכלים הראשונים להתמודד במצב של משבר(לעלות מיסים).

אז פה הממשל ברוסיה הצליח להפגין יעילות מופתית, ותוך זמן יחסית קצר הם שינו את השיטה באופן שמעורר התפעלות! היום זה באמת אחרת, ומיום ליום זה נהיה יותר נוקשה ומסודר. ככה זה כשצריך :-P

ברוסיה כמו ברוסיה, תמיד אפשר למצוא את הדרך, אבל אין ספק שלפחות בחברות המסודרות זה כבר עובד אחרת.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת שאחרי שהתחילו הסנקציות הכלכליות, אחד הנושאים המרכזיים שדיברו עליו זה איך מדינה שכל נושא המיסוי,משכרות, דוחות חברות... במצב גרוע בלשון המעטה תשרוד, הרי זה אחד הכלים הראשונים להתמודד במצב של משבר(לעלות מיסים).

אז פה הממשל ברוסיה הצליח להפגין יעילות מופתית, ותוך זמן יחסית קצר הם שינו את השיטה באופן שמעורר התפעלות! היום זה באמת אחרת, ומיום ליום זה נהיה יותר נוקשה ומסודר. ככה זה כשצריך :-P

רוסיה באמת מתחילה להתפתח בקצב יפה, אולי זאת האמריקניזציה שהיא עברה בעשור האחרון שהביאה איתה את הליברליזם והקפיטליזם.

מלחמה יעילה באלכוהוליזם ובשחיתות יכול להביא נפלאות לרוסיה ולאירופה, מקווה שזה יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוסיה באמת מתחילה להתפתח בקצב יפה, אולי זאת האמריקניזציה שהיא עברה בעשור האחרון שהביאה איתה את הליברליזם והקפיטליזם.

מלחמה יעילה באלכוהוליזם ובשחיתות יכול להביא נפלאות לרוסיה ולאירופה, מקווה שזה יקרה.

שוב, זה לא כל כך נושא השרשור.

אין באמת טעם לדבר עם רוסי פשוט על ישראל, כמו שאין טעם לדבר עם ישראלי על רוסיה(אני מדבר על אלו שישר אנטי על בסיס החינוך של הדוד סם).

ברור לי שכנראה sronis שגר במדינה בא האזרחים אוגרים מזון כי רוסיה האכזרית תבוא מחר לכבוש אותם, לא באמת סופג מידע חיובי בנושא.

לרוסיה יש עוד צעדי ענק להתקדם, אבל אנחנו מדברים פה על מוסקבה וסנט-פטרסבורג, שזה לא בדיוק "רוסיה" האמיתית.

שורה תחתונה - אני חושב שסנט פטרסבורג אחת הערים היפות בעולם(בשבילי היפה), ורוב התיירים יהנו ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אתה מוזמן לבוא לביקור, אני שם בספטמבר 4-15. אני אראה לך מה זה 800 דולר בחודש(אולי לארוחת בוקר...) :-P

אין עליך, גבר גבר. גם עשיר וגם צנוע.

יופי רוני, רלוונטי המשכורת הממוצעת.... לך תסתכל על ערים אחרות. העשירים מתרכזים בסנט פורסבורג ומוסקווה, בוא.

בוא גם אתה. נשגב מבינתי מה אתם קופצים להגן על העשירים בפטרסבורג. יש עשירים ויש עניים בכל מקום. בדיוק כמו שמגוחך לטעון שצריך להזהר לא "לנצנץ שם יותר מדי", מגוחך גם לטעון ש"גם אם אתה מרוויח 200 אלף ש"ח בחודש אתה לא תעשה שם רושם" וש"כל רכב שני שם זה רכב יוקרה" - די להיות ילדים.

ברור לי שכנראה sronis שגר במדינה בא האזרחים אוגרים מזון כי רוסיה האכזרית תבוא מחר לכבוש אותם, לא באמת סופג מידע חיובי בנושא.

לרוסיה יש עוד צעדי ענק להתקדם, אבל אנחנו מדברים פה על מוסקבה וסנט-פטרסבורג, שזה לא בדיוק "רוסיה" האמיתית.

שורה תחתונה - אני חושב שסנט פטרסבורג אחת הערים היפות בעולם(בשבילי היפה), ורוב התיירים יהנו ממנה.

א. הבנתי, אז מצד אחד כל רכב שני בפטרסבורג זה רכב יוקרה ו-200K ש"ח בחודש זה לא הרבה, ומצד שני תושבים באסטוניה אוגרים מזון מפחד שרוסיה תכבוש אותם. אחלה דמיון יש לך.

ב. גם אני חושב שפטרסבורג מאוד יפה ושאפשר מאוד ליהנות ממנה. פשוט ממליץ לדעת רוסית...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשגב מבינתי מה אתם קופצים להגן על העשירים בפטרסבורג. יש עשירים ויש עניים בכל מקום.

בהחלט.

תסע לתחנות סופיות של המטרו, תראה שם בנייני בלוקים סטנדרטיים שנבנו בשנות ה 60, 5 קומות בלי מעלית, גובה פנימי בדירות 2.40 ומשפחות עם 2 ילדים שגורת בדירת שני חדרים בשטח 35 מטר, או אפילו חדר אחד + מטבח. זה לא נעלם לשום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הבנתי, אז מצד אחד כל רכב שני בפטרסבורג זה רכב יוקרה ו-200K ש"ח בחודש זה לא הרבה, ומצד שני תושבים באסטוניה אוגרים מזון מפחד שרוסיה תכבוש אותם. אחלה ד

תושבים באסטוניה באמת אוגרים מזון, ואין לזה שום קשר למצב הכלכלי, סוג של פחד צבאי מהכיבוש הרוסי.

בדיוק כמו שמגוחך לטעון שצריך להזהר לא "לנצנץ שם יותר מדי"

עכשיו נגעת בנקודה. כל הדיון התחיל בדיוק בגלל המשפט המפגר הזה. למשפט הזה אין שום משמעות מלבד לזרוק קצת חרה על מאוורר.

מישהו שפותח פוסטים על המלצות לטיול במדינות אחרות, לא כותבים לו נגיד:

בגמניה - תזהר שהמהגרים לא יאנסו אותך.

ברומניה/בולגריה - שלא יחטפו את הילדים שלך לזנות.

בפולין - שגלוחי ראש לא יעשו בך לינץ'.

בצרפת - לא לדבר עברית בגלל האנטשמיות.

וכו'...

הרי ברור שזה המלצות מפגרות שמבוססות על כלום ושום דבר!, גם אין בהם מסר חיובי למישהו שכבר קנה את הכרטיסים ורוצה להנות.

שלה ושל כל עיר שנמצאת באותו קו גובה ומעלה... לא משהו מיוחד באמת...שלה ושל כל עיר שנמצאת באותו קו גובה ומעלה... לא משהו מיוחד באמת...

בגדול את צודק! אבל העיר ממנפת את הנושא ומשקיע בשלל פסטיבלים ופעילויות. מה גם שמשפט כזה אפשר לומר בערך על כל דבר בעולם, לא? עצם העובדה שזה משהו שאתה לא רגיל אליו עושה את זה מיוחד.

את הזוהר הצפוני אפשר לראות מהרבה מקומות, אז זה לא "מיוחד באמת"?

ולקינוח:

אין עליך, גבר גבר. גם עשיר וגם צנוע.

ההזמנה היתה ברוח טובה, לא התכוונתי לשחק אותה איזה "גבר גבר", ומצטער אם זה המסר שקיבלת.

פשוט מעצבן אותי כשזורקים לי חרה מלא בסטיגמות לחצר, אז אני נכנס לסוג של התקפת נגד...

מצרף שני סרטונים על העיר:

קיץ -

חורף -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אם תושבים באסטוניה אוגרים מזון אז לתושבים בסט. פטרסבורג אין מה לאכול (ולא בגלל שארוחות בוקר עולות 800 דולר).

ב. שוב, עיצבן אותך שאמרו שבפטרסבורג יש הרבה עניים אז דאגת להזכיר כמה המשפחה שלך עשירה שם וכמה אנשים נורא עשירים יש שם. זה בערך כמו להגיד שבישראל חיים רק עשירים כי אתה גר בסביון.

ג. אני יכול לשלוח לך סרטונים מאוד יפים של טאלין שמראים בדיוק את כל האזורים היפים ומסתירים את כל מה שלא. תאמין לי שאני לא מאדיר את העיר, ומציע לך לעשות אותו הדבר עם פטרסבורג (שכן, כבר אמרתי, היא עיר מאוד יפה ומעניינת).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, עיצבן אותך שאמרו שבפטרסבורג יש הרבה עניים אז דאגת להזכיר כמה המשפחה שלך עשירה שם וכמה אנשים נורא עשירים יש שם. זה בערך כמו להגיד שבישראל חיים רק עשירים כי אתה גר בסביון.

לא. אל תגיד לי מה עיצבן אותי. יש הבדל גדול בין מה שאתה אומר למה שנאמר. סה''כ איכות החיים בסנט פטרסבורג טובה לרוב האנשים, כל השאר לא משנה. אולי אתה "עני" יחסית אלי - זה עושה אותך באמת "עני" ? לא.

בכל מקרה מדברים פה על תיירות, ולא האם כדאי לגור שם או לא. לכן ההתייחסות היא לאזורים הרלוונטיים של העיר, ומה לעשות ששם יש פחות עניים ויותר עשירים.

אני יכול לשלוח לך סרטונים מאוד יפים של טאלין

את אסטוניה אני מכיר טוב מאוד. זה אפילו די חמוד שאתה בא ללמד אותי עליה ועל התרבות שלה.

אני באמת לא מבין איך אפשר להשוות עיר של ארבע מאות אלף, לעיר של 6 מיליון(מעשית 8-9)...

-----------------------------------

השרשור הפוליטי שמתנהל כאן כבר מספר שנים מראה דבר אחד: כמה שהאנשים הפעילים בו לא יהיו אינטליגנטים, אף אחד לא באמת מתכוון לשנות את דעתו.

אני חושב שאתה אחד האנשים היותר מרשימים בפורום, מרמת הכתיבה ועד האינטליגנציה, יחד עם זאת אותו השרשור מראה שברגע שהחלטת ששחור זה לבן, אין דרך לשכנע אותך אחרת.

לכן, אם אתה חושב שמוסקבה וסנט פטרסבורג זה ערים עניות, ושאסטוניה זו מדינה עשירה וטובה יותר - זכותך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה? מתי כתבתי שאלו ערים עניות ושאסטוניה עשירה? מתי השוויתי בין טאלין לפטרסבורג? אל תכניס לי מילים לפה בבקשה. ואם אתה מבקש ממני לא לדבר על פטרסבורג אז תעשה לי טובה ואל תדבר על טאלין. אתה גר פה ב-6 שנים האחרונות או אני? עלק אוגרים מזון בגלל הפחד מפוטין... שניה, אני קופץ לסושיה מתחת לבית שלי בשביל לאגור נאגיריז.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...