Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כסף תמורת אוטו גרוטאה

aloni002005
שימו לב! השרשור הזה בן 6296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש לא אסון.

אספנות רכב היא תחביב, רשות ולא חובה.

מי שאין לו 3000 ש"ח להכנס לתחום, לא יהיו לו כסף בשביל להחזיק רכב בטיחותי ובמראה המכבד את לוחית האספנות.

ההצעה תעלה את מחיר הרכבים שישתמרו במצב טוב ע"י בעליהם, ודווקא בעלי רכבי האספנות כאן צריכים לשמוח על קביעת רף תחתון למחיר הרכב.

כך אולי היו נחסכות מאיתנו הודעות מבישות כמו זאת:

בולשיט! אני מעדיף לקנות גרוטאה בסכום סימלי ולהשקיע בשיפוצה, מישר לבזבז 3000 ש"ח + רק לאוטו! חד וחלק!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בולשיט! אני מעדיף לקנות גרוטאה בסכום סימלי ולהשקיע בשיפוצה, מישר לבזבז 3000 ש"ח + רק לאוטו! חד וחלק!
3000 ש"ח הם עדיין סכום סמלי. מה אתה רוצה? שימכרו לך בחמישים ש"ח? מתנה? אולי שהמוכר ישלם לך על זה שהואלת לקחת את הגרוטאה ממנו?

לחוק כזה יש השלכה רחוקה בהרבה מעבר לזוית הראיה הצרה של חובבי רכב אספנות.

בברכה,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3000 ש"ח הם עדיין סכום סמלי. מה אתה רוצה? שימכרו לך בחמישים ש"ח? מתנה? אולי שהמוכר ישלם לך על זה שהואלת לקחת את הגרוטאה ממנו?

לחוק כזה יש השלכה רחוקה בהרבה מעבר לזוית הראיה הצרה של חובבי רכב אספנות.

ואם כן, אז מה??? -אתה צודק, רכב, שלא שווה אפילו 3K לא ראוי להיקרא "רכב אספנות", ואי-לכך, למה שאשלם עבור גרוטאה סכום כזה? להזכירך, גם 3K עדיין כסף!

ושוב, זה, שבידיים טובות כל גרוטאה יכולה להפוך ל"רכב אספנות", לא אומר, ש:

א. היא מלחתחילה שווה משהו מבחינה כספית.

ב. אין לה זכות קיום, וצריכים להשמידה.

ולגבי ההשלכות של החוק, תסלח לי, אבל בפורום הזה אנחנו דנים בעיקר בהשלכות, הנוגעות בנו ישירות, ולא ב"גלובליות", וחוץ מזה, כבר נאמר כאן - בארץ זה לא יביא שום "השלכה גלובלית", המחירים לרכב כאן "קצת" שונים מאירופה, ולא 3K יעזרו למי שרוצה לקנות אוטו חדש יחסית! ורכבים שהם ממש "גרוטאות כבר מזמן מפנים גם העריות, וגם "ציידי הברזל" הפרטיים, ככה שהן לא כ"כ מפריעות גם ככה! אז, מה כאן ההשלכות, תסלח לי שוב?

וכן, אני בזמנו גם קיבלתי רכב נוסע ובמצב סביר (פורד אסקורט 72') בחינם (תמורת העברת הבעלות)! כי מי שהיה שייך לו, לא ידע מה לעשות אתו! ככה שזה אפשרי, ואל תצחק! ואחרי זה, "ציידי ברזל" גנבו לי אותו! יופי! אבל אם זה היה היום, אז הוא היה פשוט מחזיר אותו תמורת 3000 ש"ח!

ושוב, מה שחוק הזה בעיקר יגרום, זה שכל פלוץ, שיש לו גרוטאה בחצר, ירצה עבורה מינימום 3K, ולא כ"א ירצה ליקנות גרוטאה בסכום כזה, אפילו לא בגלל, שאין לו כסף, אלא כי ירגיש פרייר, שמשלם סכום מופרז עבור משהו שלא שווה את זה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים מקרים של רכבים מצויינים שנתנו בסכום סמלי.

אני פגשתי בן אדם שקנה שתי (לא, אני לא טועה: שתיים, ניין, Two) וולבו 144 במחיר של כ-900 שקל! שתיהם לא היו במצב נסיעה והמגרעת היחידה שלהם שהלך ראש מנוע. הבעלים חשב שהרכב הלך לגמרי ומכר אותם לבחור. בוולבו הישנות זה קלי-קלוטו לסדר את זה. תיק-תק הבחור השמיש אחת ואת השנייה שומר לחלקים.

נו? עוד סיפורים?

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

ואם כבר שלפת אותו מתרדמת החורף שלו, אולי לפני שתמכור למדינה, ספר לנו איזה אוטו יש לך למכירה ב 3000 ש"ח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...