Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה: משהו באמת נדיר

Type34
שימו לב! השרשור הזה בן 6966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

החוכמה היא להוציא את הכוחות סוס מרכב ישן בלי טכנולוגיה בלי סופרצ'יפים ובלי טורבו וחארטות.. אני רוצה לראות את אותם "משפרי מכוניות" שצצים בכל פינה בארץ בונים מנוע מחלקים שהם בחרו לבד ,לא חוכמה לקנות חלקים בקטלוגים ולהרכיב על המנוע , את זה כל ילד עם אבא עם כסף יכול לעשות!

חוץ מזה תראו לי עוד מכונית שאפשר לשפר אותה לשטח ,למרוצי דראג, לבאגי דיונות,ולמרוצי כביש?

זהו נרגעתי

שיהיה לכולם אחלה סוף שבוע

www.germanlook.com

אחחח, היתה תקופה שהיה שחלקים לא היו באים מתאימים אלא היית צריך להתאים אותם עם פצירה (ופטיש :roll: )...

היו ימים שהיית יכול להכין אטמים מה"אחורה" של ה"דפי זהב" עם טיפה שררלק...

אני ממש שונא מכוניות/אופנועים שאתה מפתח תלות בחלקים משמגיעים בשקיות אטומות עם לוגו של היצרן...

פעם טיונרים היו יושבים בסדנאות שלהם ומשייפים את המנועים כדי להרוויח עוד חצי כ"ס או להוריד כמה גרמים מכאן ומשם...

היום המנועים מגיעים בשקיות סגורות מהמיפעל...

חוץ מזה תראו לי עוד מכונית שאפשר לשפר אותה לשטח ,למרוצי דראג, לבאגי דיונות,ולמרוצי כביש?

חיפושית... והנה עוד אחת... ועוד אחת .... :-D

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח, היתה תקופה שהיה שחלקים לא היו באים מתאימים אלא היית צריך להתאים אותם עם פצירה (ופטיש :roll: )...

אני ממש שונא מכוניות/אופנועים שאתה מפתח תלות בחלקים משמגיעים בשקיות אטומות עם לוגו של היצרן...

פעם טיונרים היו יושבים בסדנאות שלהם ומשייפים את המנועים כדי להרוויח עוד חצי כ"ס או להוריד כמה גרמים מכאן ומשם...

היום המנועים מגיעים בשקיות סגורות מהמיפעל...

גילי

גילי אני כנראה חי את העבר.. זה בדיוק מה שאני עושה כרגע עם המנוע שאני בונה , יושב לי עם ספרים מחשב עם מחשבון מתייעץ עם אנשים שמבינים חצי דבר בפורומים בחו"ל ,אתם לא יודעים איך אני נהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי אני כנראה חי את העבר.. זה בדיוק מה שאני עושה כרגע עם המנוע שאני בונה , יושב לי עם ספרים מחשב עם מחשבון מתייעץ עם אנשים שמבינים חצי דבר בפורומים בחו"ל ,אתם לא יודעים איך אני נהנה.
אני יודע :wink:

איזה כיף זה "לבנות" מחדש משהו כזה...

הדבר הכי חשוב זה שאתה נהנה. היום קשה לשחזר חוויות כאילו עם מכונית חדשה שכל דבר עולה הון וצריך להיות מחובר למחשב...

אגב, כיום זה אמור להיות יותר פשוט (עד כמה שזה נשמע לא הגיוני) לשפר מנועים כאילו, אחרי שכבר מישהו ניסע וצבר את הידע...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו ימים שהיית יכול להכין אטמים מה"אחורה" של ה"דפי זהב" עם טיפה שררלק...

כן, התקדמנו מאז - היום עושים אותם מקופסת קורנפלקס. אני לא צוחק, כך יעץ לי מומחה אמריקאי זקן בפורום מקוון.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כזה זול תאמת, אני עדיין לא התחלתי לבנות תאכלס רק אוסף חלקים בנתיים והספקתי להוציא כבר כמעט 8 אלף שקל ועוד יש לי לקנות הזרקת דלק של MEGASQUIRT אגזוז נירוסטה שאמור לעלות כולל משלוח לארץ באזור 1100$ והראשים של 914 שכרגע נמצאים בשיפוץ ב RIMCO בקליפורניה בעלות של 1000$

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לפגוע...

נראה לי שיותר שווה להשאיר את החיפושית עם המנוע המקורי.

יש משהו בתמימות הראשונית, חוץ מיזה זה באמת לא רכב שמתוכנן להתמודד עם עומסים מהסוג שאתם מדברים.

הכוונה לשילדה, מתלים, ברקסים, היגוי.

אבל בעניין המנוע ההיתי שמח לנסות אטם מדפי זהב, מממממממ

מחפש כרמן גיאה - דגם 14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...