Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה: משהו באמת נדיר

Type34
שימו לב! השרשור הזה בן 6966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפושית 258-137 ??? ממממ מעניין אם אני מכיר אותה קצת...

וככה למרות שהיא אצל בני דודנו מפורקת ומשמשת מחסן חלפים אין לך לב ?

קצת רגש ?

הלווווווו. זה א ג ד ה לא אוטו

מחפש כרמן גיאה - דגם 14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

או-ג היקר!אם הוא שרד 31 אצל אותם בעלים,שימש כאוטו חתן-כלה את הוריו של כותב שורות אלו,שרד את אחותך(עוף מרענן...)ואחר כך אותך,כנראה שהוא באמת אגדה!

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שלום לכולם אני אומנם חדש כאן אך בנושא החיפושית הייתי חייב להגיב.....(יש לי 6 רכבים).

ואחד הדברים שאני הייתי חייב להגיד פה לחברה לאחר כול מה שקראתי זה ש-1-אני נוהג בחיפושית שנת 70 (גרמניה) אני יד שניה היא אצלי כ-7 שנים פעם אחת לא נתקעתי איתה(אמינות) ואני גם לא יגזים כשאני אומר שהיא נוסעת בשקט את ה-140-150 קמ"ש.זה בקשר לחפושית.

ו-2- בקשר לתרומה של חיפושית והמנוע האחורי אז אל תשכחו את הפורשה שזה אחד הרכבים הכי מהירים שיש (ביצור סידרתי).

חג שמח

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, נראה שהקהל לא מוכן לשלם את הסכום המיפלצתי שדורשים על האוטו.

נראה לי באופן אישי שקיימת הגזמה במחירים עבור המכוניות האלה.

ולדעתי כאחד השקיע בעבר במכוניות, אין ולא צריך להיות קשר בין ההשקעה במכונית והמחיר המבוקש.

צריך למכור אוטו בהתאם למצבו ולשווי שוק הגיוני.

המצב שנוצר כיום הוא - רוב האנשים דורשים את מלוא השקעתם ברכב והשוק קפוא.

לא קונים לא מוכרים

בסוף הרכב יחליף ידיים במחיר השוק - האמיתי

מחפש כרמן גיאה - דגם 14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי באופן אישי שקיימת הגזמה במחירים עבור המכוניות האלה. אין ולא צריך להיות קשר בין ההשקעה במכונית והמחיר המבוקש.צריך למכור אוטו בהתאם למצבו ולשווי שוק הגיוני.

לא קונים לא מוכרים

לצערנו זה המצב בכל שוק המכוניות הזה ולפעמים לא בצדק...

מי שמבקש על אופל GT 30K ולרכב שכבר לא נוסע 5 שנים או יותר, זה מחיר גבוה, אבל הגיוני פחות או יותר.

מה תגיד על בעלי קפרי או מיני שהרכב במצב גרוטאה מינוס ודורשים 15 K? זה אוטו שמצדיק מקסימום 3-4 K, אבל זה המצב. בד"כ האוטו נמכר לאחר איזה שנה במחיר יותר מציאותי.

אני במצוד קבוע אחרי אופל מנטה A,B וגם אופל GT,חלק מהמחירים שאנשים דורשים פשוט מגוחך.

לצערי, הרבה פעמים אני נותן להם קצת להתבשל עם ה"אוצר" שלהם ומגלה מאוחר מדי שהאוטו נמכר תמורת 1000 ש"ח (כשהמחיר המקורי היה 10,000 ואני הייתי מוכן לשלם 3000!) או יותר גרוע, נגרט! קרה לי כבר עם 2 מנטה B:?

בברכה, יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, נראה שהקהל לא מוכן לשלם את הסכום המיפלצתי שדורשים על האוטו.

נראה לי באופן אישי שקיימת הגזמה במחירים עבור המכוניות האלה.

ולדעתי כאחד השקיע בעבר במכוניות, אין ולא צריך להיות קשר בין ההשקעה במכונית והמחיר המבוקש.

צריך למכור אוטו בהתאם למצבו ולשווי שוק הגיוני.

לא קונים לא מוכרים

אני אישית עוד לא שמעתי ממישהו שחושב שהמחיר הזה מציאותי. אפשר להבין שהאוטו שווה כסף, גם בגלל נדירותו (4-5 קיימים היום בעולם) וגם בגלל השיפוץ המקיף שהוא עבר, אבל הסכום הזה בהחלט מוגזם.

ד"א, יש גם יותר זולים: זול

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב דווקא סבבה, משאיר ה-מון מקום לשיפוץ :)

דניאל אולי תרכוש אותה לחלקים עבור שלך (השקעה לעתיד)

אני בעניין של דגם 14 יותר, למרות שהיא נראת חמודה

58sales_b.jpg

מחפש כרמן גיאה - דגם 14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב דווקא סבבה, משאיר ה-מון מקום לשיפוץ :)

דניאל אולי תרכוש אותה לחלקים עבור שלך (השקעה לעתיד)

אני בעניין של דגם 14 יותר, למרות שהיא נראת חמודה

קודם כל, תודה על התמונות למי שצלם.

בעניין לרכוש את האוטו הזה, לא תודה. יש לי מספיק צרות עם אחד. והמחיר המבוקש הוא גבוה מדי בשביל לפרק אותו לחלקים, וממילא, אין לאוטו הזה (דגם 65) כל-כך הרבה חלקים משותפים עם האוטו שלי (דגם 69). חוץ מזה, ממבט חטוף בתמונות, נראה לי שהרבה מהחלקים המעניינים - אלה שייחודיים לדגם 34, חסרים או לא מקוריים באוטו הזה.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קל לחן, אלפא סוד הקדימה את הגולף כמכונית קומפקטית.

לגבי שיפורי מנוע למכוניות משנות השישים שבעים, יש כמה אלפות מענינות שנעות בכבישי ארצנו עם מנועים בעלי הספקים שלא היו מביישים מכוניות בנות ימינו...

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך דיון שלם בקשר לחיפושיות היה לי מתחת לאף במשך חודש ואני פספסתי אותו!

מה אני יגיד לכם הצלחתם לעצבן אותי טוב טוב.. אנשים שלא מבינים ולא התעסקו בחיים שלהם מיצגים את הגישה של הבן אדם הממוצע שבכלל לא מבין איזה פוטנציאל אדיר יש לחיפושיות.

אני לא יתחיל לצטט אנשים אבל אני יענה בכלליות על דברים שנאמרו פה

תראו לי עוד רכב שיוצר ביצור סידרתי 70 שנים ושעד היום עומד מאחוריו שוק שלם של חלפים ושל שיפורים עם המצאות חדשות כן כן עד היום ממציאים שיפורים לחיפושיות ויש שוק ענק ומספר עצום של מועדוני חיפושיות.

וכן חיפושיות מגיעות למהירויות גבוהות אני מזמין אותכם אחד אחד לעמוד עם ממל"ז ולבדוק איך אני עובר על 160 עם המנוע 1600 סטוק שלי! ועוד יותר אני מזמין את כל המזלזלים למינהם בעוד כמה חודשים שאני יסיים לבנות את המנוע משופר שלי לראות איך אני גוזר אותם בפתיחה עם היפנית החדשה שלהם.

ההבדל בין מכוניות מלפני סוף שנות ה 70 לאחריהם היא הגישה של יצרניות הרכב , שלפני סוף ה 70 יצרו מכונית כדי שתחזיק כמה שיותר שנים ותהיה כמה שיותר עמידה , זה מה שמכר באותה תקופה ,אבל אז הבינו יצרניות הרכב שהן יכולות להרוויח הרבה יותר גם על חלפים וגם על מכירה אם מכוניות לא יחזיקו יותר מ 10 שנים , מצד אחד זה טוב כי הבטיחות עולה עם השנים מצד שני זה לא טוב כי המכוניות לא עמידות והכיס שלנו הצרכנים בסופו של דבר נעשק.

אני מבטיח לכם שהחיפושית שלי גם עוד 30 שנים תנסע (אם לא נתרסק בדרך).

החוכמה היא להוציא את הכוחות סוס מרכב ישן בלי טכנולוגיה בלי סופרצ'יפים ובלי טורבו וחארטות.. אני רוצה לראות את אותם "משפרי מכוניות" שצצים בכל פינה בארץ בונים מנוע מחלקים שהם בחרו לבד ,לא חוכמה לקנות חלקים בקטלוגים ולהרכיב על המנוע , את זה כל ילד עם אבא עם כסף יכול לעשות!

חוץ מזה תראו לי עוד מכונית שאפשר לשפר אותה לשטח ,למרוצי דראג, לבאגי דיונות,ולמרוצי כביש?

זהו נרגעתי

שיהיה לכולם אחלה סוף שבוע

www.germanlook.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...