Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אטראז

Yoav_W
שימו לב! השרשור הזה בן 2002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על כל העצות

ידעתי על מנוע חלש ועל רעשים

רציתי לשמוע על אמינות תקלות ידועות וכו..

אני אקנה את הרכב כנראה..

לא אשיג רכב שמור אוטומטי מיד פרטית 2015 עם כ 60 אלף קמ במחיר של 37 אלף...

ממילא מתכוון להחזיק 4 שנים לפחות כך שיורדת ערך כבר לא תהיה רלוונטית...

תודה לכל המתייחסים ..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

חבל מאוד שאתה מתכנן לרכוש אותו.

הרכב לא בטיחותי.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבל מאוד שאתה מתכנן לרכוש אותו.

הרכב לא בטיחותי.

מסכים הוא "נסחב" בפניות אתה מרגיש כאילו כל האוטו יתפרק עוד רגע

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין, אם הרכב הזה עד כדי כך לא בטיחותי ומסוכן בפניות כמו שאתם אומרים, למה עדיין מוכרים אותו?

זה נשמע לי מהתגובות כאן שמדובר ברכב עם התנהגות של משאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב יש זווית גילגול גדולה, ובמצבים של שיבוש/ בור בפניה הרכב נע על מתליו,אבל אם לא תנסה נהיגה דינמית אתה תהיה בסדר.

לא הכיול מוצלח של מתלים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אשיג רכב שמור אוטומטי מיד פרטית 2015 עם כ 60 אלף קמ במחיר של 37 אלף...

קניתי לפני 3 שבועות שברולט סוניק RS 2014 יד פרטית עם 80K ק"מ ב 38K. אמנם זו סה"כ שברולט סוניק ולא רכב העשור, אבל בכל זאת במחיר ושנתון דומים, והרבה יותר איכותית מהאטראז', לדעתי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?659404-%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%97%D7%AA%D7%99%D7%AA-%D7%A2%D7%93-45K-%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%95%D7%A0%D7%99

%D7%9D-2014-2015&p=5722305#post5722305

את הדגמים היותר פשוטים (לא RS שנחשב לדגם "ספורטיבי בכאילו") אפשר להשיג 2015 באזור ה 37-38K ואולי אפילו פחות מזה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שכנראה שזה יהיה פחות אמין מהאטראז׳.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שכנראה שזה יהיה פחות אמין מהאטראז׳.

ימים יגידו אני מניח. אבל דווקא אם אני משווה את השברולט ה"אמריקאיות" לעומת הדגמים ה"דייהולטים" (דהיינו: ספארק חדשה מול ספארק ישנה יותר, סוניק מול אוויאו, קרוז 1.4 טורבו מול קרוז 1.6) האמינות ואף האיכות (ובמקרה של הספארק אני יכול להעיד לגמריי בגוף ראשון) השתפרו לטובה.

אישית אני לא מכיר את האטראז' אבל לאור התגובות פה זה מרגיש כאילו מדברים על אוויאו 2008.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האטראז' הייתה במחיר יותר ריאלי (חדשה מכלמוביל עולה איזה 90,000) היה לה יותר פוטנציאל אפילו שהיא לא הכי יציבה שיש על הכביש אבל רכב לדעתי מאוד לא יציב גם לנהוג בו וגם לשבת בו למפקד שלי בצבא הייתה כזאת פשוט זוועה אבל מאוד מאוד חסכונית זה היתרון היחיד המאוד משמעותי שלה

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכב סביר ורועש, חיסכוני ואמין - אתה נטו תלך מטיפול לטיפול שנתי אבל רוכן וזה בגדול מהצד הבטיחותי.

בנוגע לכל השטויות של "איכות חומרים זולה" - שטויות כמעט כולם משתמשים באיכות חומרים זולה (אני גם מתחייס לקטגורייה של הסופר מיני) ביחס לאותו סכום כסף.

לכל אלה שרושמים "רכב איטי בלהבלה" אז נכון אין הרבה כ"ס אבל תסחב, אין רכב שלא סוחב היום עליות וכבישי ישראל הם לא כבישי מירוץ. לצערי או לצערנו יש מלא פקקים ושלא נגיע לעניין של החנייה אז אפילו אם יהיה לך סיאט לאון קופרה לא תרביץ אפילו שליש מהכוח שלה.

לפותח האשכול: אם אתה רוצה אוטו שיקח אותך ממקום למקום עם ראש שקט וחיסכוני, לך על זה.

Peugeot 208 turbo 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכב סביר ורועש, חיסכוני ואמין - אתה נטו תלך מטיפול לטיפול שנתי אבל רוכן וזה בגדול מהצד הבטיחותי.

בנוגע לכל השטויות של "איכות חומרים זולה" - שטויות כמעט כולם משתמשים באיכות חומרים זולה (אני גם מתחייס לקטגורייה של הסופר מיני) ביחס לאותו סכום כסף.

לכל אלה שרושמים "רכב איטי בלהבלה" אז נכון אין הרבה כ"ס אבל תסחב, אין רכב שלא סוחב היום עליות וכבישי ישראל הם לא כבישי מירוץ. לצערי או לצערנו יש מלא פקקים ושלא נגיע לעניין של החנייה אז אפילו אם יהיה לך סיאט לאון קופרה לא תרביץ אפילו שליש מהכוח שלה.

לפותח האשכול: אם אתה רוצה אוטו שיקח אותך ממקום למקום עם ראש שקט וחיסכוני, לך על זה.

תודה

זה מה שאני מבין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני 3 שבועות שברולט סוניק RS 2014 יד פרטית עם 80K ק"מ ב 38K. אמנם זו סה"כ שברולט סוניק ולא רכב העשור, אבל בכל זאת במחיר ושנתון דומים, והרבה יותר איכותית מהאטראז', לדעתי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?659404-%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%97%D7%AA%D7%99%D7%AA-%D7%A2%D7%93-45K-%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%95%D7%A0%D7%99

%D7%9D-2014-2015&p=5722305#post5722305

את הדגמים היותר פשוטים (לא RS שנחשב לדגם "ספורטיבי בכאילו") אפשר להשיג 2015 באזור ה 37-38K ואולי אפילו פחות מזה.

ובכמה תמכור סוקניק בעוד 3 או 4 שנים..

כמה תקלות יהיו בדרך..

לא בטוח שיותר אמין ויותר סחיר מהאטרז..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה לשאול בפורום מלכתחילה אם אתה מתעלם ממה שכולם יעצו לך ומתכוון לעשות בדיוק ההפך?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

כי רציתי לשמוע על בעיות כמו הגיר לא אמין תקלות מנוע תקלות מחשב וכו...

ולשמחתי לא שמעתי ..

שומע נסיעה לא נעימה וזה ידעתי

שומע חסכוני ואמין וזה רציתי לשמוע..

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...