Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם התנהלות חברת הליסינג תקינה?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 2154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני שוכר רכב בליסינג פרטי מאחת מחברות הליסינג.

במסגרת ההסכם אני מקבל מהם חבילת טיפולים.

בטיפול האחרון הופניתי למוסך שלהם. החליף שמן והחליט לבחליף גם בלמים אחוריים.

לא נאמר לי שזה בתשלום או כמה זה יעלה.

קיבלתי היום דרישה לתשלום מחברת הליסינג

המורכבת ממחיר הבלמים ו״דמי טיפול״.

הדמי טיפול הביא לי את הסעיף.

עכשיו מילא להחליף לי בלמים בלי לשאול או ליידע מה המחיר.

אולי אני יכול לטפל בזול יותר?

אחרי שהטיפול בוצע השמן מהמנוע התרוקן, הלכתי ורכשתי 4 ליטר שמן ומילאתי ונסעתי בהוראת חברת הליסינג למוסך מורשה יונדאי שאמר לי שאלך למי שעשה לי את הטיפול, שכנראה לא סגר שם משהו טוב.

אז אני שואל, האם זה בסדר שהם ידרשו דמי טיפול ואני על החצי יום שבזבזתי והשמן שעלה לי 80₪ לא מקבל החזר?

או שאני סתם טרחן והזוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה החוזה שיש לך. יש לי רכב ליסינג מהעבודה וכל הטיפולים עליהם, לא משנה מה. מגיע נציג, לוקח את האוטו, נותן חליפי ואחרי הטיפול מחזיר את שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליסינג פרטי זה לא תפעולי - האחריות היא של הלקוח עם חבילת טיפולים מוגדרת של חברת הליסינג.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם החליפו בלמים ללא אישורך ואחר כך נגבה ממך תשלום על זה, הרי זה גם חמור שלעצמו.

לגבי הדמי טיפול, יכול להיות שזה משהו שפיספספת בחוזה מולם, בכל מקרה הם היו צריכים ליידע אותך על תשלום כזה לפני ביצוע.

תדרוש לדעת מה בדיוק כוללים הדמי טיפול? הרי בטח גובים ממך תשלום על עבודה, אז למה גם וגם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי את הקטע של ליסינג פרטי.

כבעל רכב ליסינג תפעולי אני משלם הון מידי חודש על הרכב אבל נהנה משקט מוחלט.

אתה גם משלם הון על רכבתך, גם לא נהנה משקט מוחלט וגם דופקים אותך מכל כיוון כי אתה לקוח כבול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט ליסינג פרטי זול משמעותית מליסינג תפעולי מלא, זה הכל,

כאן השרשור עוסק בדמי טיפול חד פעמיים שנתיים בזמן שאתה משלם דמי טיפול כל חודש בסכום גבוה הרבה יותר.

אכן שקט נפשי אך במחיר יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...