Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להחליף צמיגים בהפרש של שלושה חודשים?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתעלק,

ברשותי סוזוקי בלנו 2001, מזה כ 4 וחצי שנים.

בפעמים הבודדות בהן הייתי בפנצ'ריה בתקופה זו, תמיד שאלתי את מנהלי המקום האם כדאי להשקיע בצמיגים איכותיים לרכב, בכל פעם קיבלתי מהם את התשובה: "חבל לך להשקיע, אתה לא תרגיש בהבדל בין הצמיגים הזולים לאלה היקרים, ברכב כזה אין סיבה לשים צמיגים יקרים..."

ההגיון שלי אומר שההפך הוא הנכון, אם אני נוסע ברכב שאיננו בטיחותי, כל שינוי קטן הוא משמעותי, כל שכן כאשר מדובר בצמיגים.

מה דעתכם?

ואם כן כדאי, אילו צמיגים יכולים להתאים? המידה זה 185/60/R14

עד 400 שח ליחידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי שיש לו רכב "ספורט" מתקין צמיגים היקרים בכ 1000-1300 שקלים לכל הפחות לרביעייה

פרימסי 3 אלו הם צמיגים על גבול ה "ירוקים" וחסכוניים ומיועדים לטיורינג.

רק בכדי שניישר קו :-D

אז מה משתמע מכך?

שהחיסכון בדלק בא על חשבון דברים אחרים כמו אחיזה למשל?

כי אני די מעוניין בצמיג, ממה שראיתי אוכל להשיג רבעייה בסביבות 1500 שח

אגב יש איזה סיכוי למכור הצמיגים העכשווים? הם בסהכ במצב מעולה, נסעו משהו כמו 2000 קמ

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק,

בפעמים הבודדות בהן הייתי בפנצ'ריה בתקופה זו, תמיד שאלתי את מנהלי המקום האם כדאי להשקיע בצמיגים איכותיים לרכב, בכל פעם קיבלתי מהם את התשובה: "חבל לך להשקיע, אתה לא תרגיש בהבדל בין הצמיגים הזולים לאלה היקרים, ברכב כזה אין סיבה לשים צמיגים יקרים..."

ההגיון שלי אומר שההפך הוא הנכון, אם אני נוסע ברכב שאיננו בטיחותי, כל שינוי קטן הוא משמעותי, כל שכן כאשר מדובר בצמיגים.

מה דעתכם?

עד 400 שח ליחידה.

שלום,

בפנצ'ריות מציעים ללקוחות את מה שנותן יותר רווח או את מה שיש במלאי. לרכב כזה הייתי קונה צמיגים מחברה ידועה.

במידה הזאת אין שום צורך להשקיע 400₪ לצמיג

אפשר לקנות Falken ze 914 או kleber hp3 שעולים חצי מהסכום.

אם מתחשק לך להשקיע יותר - Goodyear effigrip compact או continental eco/ premium contact שעולים כ 300₪ לצמיג.

https://tires.yad2.co.il/compare?diameter=4&aspectRatio=14&width=16

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה משתמע מכך?

שהחיסכון בדלק בא על חשבון דברים אחרים כמו אחיזה למשל?

כי אני די מעוניין בצמיג, ממה שראיתי אוכל להשיג רבעייה בסביבות 1500 שח

אגב יש איזה סיכוי למכור הצמיגים העכשווים? הם בסהכ במצב מעולה, נסעו משהו כמו 2000 קמ

זה היה לבחור שמעליי, שכתב שיש לו רכב "ספורט" אבל נועל רביעיית צמיגים בסיסיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לבחור שמעליי, שכתב שיש לו רכב "ספורט" אבל נועל רביעיית צמיגים בסיסיים.

אמנם הסיוויק הוא לא רכב ספורט, אבל לפעמים אני נוהג באגרסיביות, האם הפרימסי 3 יסדרן אותי מבחינת אחיזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי את זה. אמרתי שיחסית לסיוויק שהייתה בבעלותי הצמיגים שלה אפילו הטובים ביותר בהתסכלות אחורה סופר זולים.

הרכב שלי נועל TOYO T1S, בגלל מידה מסריחה קשה למצוא משהו איכותי וסופר דביק R888 לא קיים למידה שלי בארץ לצערי.

KRD- אכן יש התפשרות בין אחיזה לאורך חיים של צמיג מה שנקרא צמיג ירוק, אבל ברכב שלך אתה לא תגיע למגבלה של הצמיג הצמיג הירוק, לעומת רכב ספורט שיחפור כל יציאה מהמקום עם צמיג ירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי את זה. אמרתי שיחסית לסיוויק שהייתה בבעלותי הצמיגים שלה אפילו הטובים ביותר בהתסכלות אחורה סופר זולים.

הרכב שלי נועל TOYO T1S, בגלל מידה מסריחה קשה למצוא משהו איכותי וסופר דביק R888 לא קיים למידה שלי בארץ לצערי.

KRD- אכן יש התפשרות בין אחיזה לאורך חיים של צמיג מה שנקרא צמיג ירוק, אבל ברכב שלך אתה לא תגיע למגבלה של הצמיג הצמיג הירוק, לעומת רכב ספורט שיחפור כל יציאה מהמקום עם צמיג ירוק.

אז לסיכומו של עניין הפרימיסי 3 נראים לי כרגע הבחירה הטובה ביותר.

רק לוודא -לא ארגיש איזה נחיתות מסויימת מצד האחיזה בגלל שמדובר בצמיג ירוק ? או שבכל זאת עדיף לחפש משהו אחר?

אני חופר בעניין מכיוון שזו הוצאה לא מתוכננת (החלפת צמיגים פעם שנייה בטווח של שלושה חודשים) ורוצה לוודא שלא אתאכזב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים מעולים! היו לי על סיויק כמו שלך אחיזה טובה מאוד ביחס לפלקן ZE914.

גם שקטים יחסית לפלקן.

בזמנו היה לי DUNLOP על הסיוויק והם היו משמעותית נחותים מהפלקן ובטח ובטח מה PRIMACY 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה בי.ג המכוון, שירות טוב יש להם.

רציתי להחליף צמיגים במידה בעייתית (סיטיגו 2015), לא היה להם בקוד מהירות שלי אז הזמנתי דרכם רביעייה של אפישנט גריפ ב1200 שקלים כולל פרונט, יצאתי מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר מקום בירושלים שמוכרים בו את הפרמסי 3?

בדקתי בכמה מקומות וניסו רק לדחוף לי את האנרגי

ממליץ על אייל נאסה. לפני שנה רכשתי אצלו את הפרמסי 3. אמנם לא היה במלאי אבל הזמינו לי בלי שאלות מיותרות.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק,

מה דעתכם?

עד 400 שח ליחידה.

אם כבר התחלת לחשוב על בטיחות, אז כדאי להחליף רכב, מה גם כבר יש לך אותו הרבה זמן ולא קנית אותו לפני כמה חודשים. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכר מה היה המחיר?

אם אני לא טועה 2800 לרביעייה במידה 205/55/17 כולל איזון פרונט.

עריכה אחרונה על ידי אורי מ.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...