Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת חניה - כמה לדעתכם זה אמור לעלות?

NoamS
שימו לב! השרשור הזה בן 2396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה תלוי אם היא פתוחה או מקורה, אם אתה לבד או עם עוד מכוניות (חניון), אם היא חסומה במחסום / שער ובעיקר, בכמה אתה מוכן לשלם בעבורה ואם בעל החניה מסכים למחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי אם היא פתוחה או מקורה, אם אתה לבד או עם עוד מכוניות (חניון), אם היא חסומה במחסום / שער ובעיקר, בכמה אתה מוכן לשלם בעבורה ואם בעל החניה מסכים למחיר הזה.

פתוחה

עוד מכוניות

אין מחסום

אני מעוניין להשכיר ומעוניין לדעת מה המחיר בדר"כ :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אין לזה 'מחירון' או מחיר מוגדר להתחיל מיקוח סביבו חוץ מהמחיר שבעל החניה מבקש.

בחיפוש קצר ביד 2, באיזור פ"ת יש מספר הצעות שנעות בין 250-450 שקלים, חלקן מקורות או בתוך חניונים עם מחסום ובחלק מהמודעות לא מצוין כלום כך שאני מניח שהן פתוחות.

בגלל שהחניה היא 'פשוטה', הייתי הולך על הסכום הנמוך יותר.

אבל שוב, זה עניין של מו"מ בינך לבין בעל החניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בת"א ברחוב יהודה הלוי שילמתי 450 שקלים לחודש בחניון (לא חנייה פרטית). לפעמים הייתי מגיע והחניון היה מלא ולא היה מקום ומכיוון שלא הסכמתי לחסום ולהשאיר מפתח - לא חניתי.

המחיר עלה כל חודשיים בערך , כשהגיע ל750 לחודש חזרתי לחפש ברחוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי

טוב אז כנראה שאלך על מחיר ממוצע בין כל המחירים הללו... משהו כמו 370. אם אמצא בכלל מישהו שצריך חניה :p

אגב מה קורה עם האזעקה? הוא לא אמור להיות ליד החניה... מה עושים במקרה של גניבה? יש עוד משהו שאני אמור לקחת בחשבון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שקראתי באיזה מקום שמותר להשכיר רק למי שגר בבניין כי זה צמוד דירה או משהו כזה. שילמתי בפ"ת 250 וב300 וויתרתי. בבת ים אני משלם לשכן 3500 שנתי על מקום לבדי בחניון תת קרקעי עם שער של מגדל בקו ראשון לים.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפה אזור עיר תחתית, 200 ש"ח לחודש באזור עיר תחתית.

בפתח תקווה יש המון חנייה חינמית בשטחים פתוחים באזורי התעסוקה, ליד הקניון גדול, וכו'.

אם אתה במצב פיזי שמאפשר זאת - שים שם את האוטו ולך 10-12 דק ברגל, יחסוך לך הון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...