Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מניעת כאבי גב בנהיגה

primekart
שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה. הוזמן סט כתום. כשאני כבר יוצא מהבית זה בד"כ לנסיעות עבודה ארוכות של שעתיים+ לכל כיוון, בחודשים האחרונים אני בקושי מצליח לקום בבוקר שלמחרת יום כזה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכל טוב ויפה, אבל עדיין לא הוכח במבחן ריסוק שההתקן הזה לא פוגע בפעולת החגורה ברגע האמת.

אולי בהתנגשות הוא נכנע לכוחות הפיזיקה ומשחרר בבת אחת את כל יתרת הרצועה שהוא מחזיק מתוחה ובכך פוגע בפעולת קדם-המותחן? אולי, ברכבים שבהם פעולת קדם המותחן היא מכיוון המותן, הוא ימנע את מתיחת הרצועה בקטע האלכסוני?

לא שיש לי סיבה מיוחדת להאמין שתהיה בעיה, זה פשוט חשש מובנה בכל מה שקשור להתקנים בהקשר של בטיחות פסיבית.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא טוען שזה נבדק, אבל לא קיבלתי אסמכתא לעניין.

הטענה שלו היא שזה משפר בטיחות כי זה מכריח את החגורה להיות במצב כמו שבודקים אותה במבחני התנגשות, שזה לא המצב אחרי נהיגה ממושכת. יש דברים בגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל המכוניות בעולם עם מותחן פירוטכני, מתהדקת הרצועה האלכסונית.

הבט על החגורת בטיחות שלך ותראה שרצועת המתניים מתחברת בצד שמאל לבורג קבוע.

חס וחלילה בקרות תאונה, מתהדקת רצועת האלכסון. אם רצועת המותניים שלך רפויה, אתה תצלול למטה וקדימה ותיתלה על רצועת האלכסון בצווארך!!!

כל מבחני הריסוק מתבצעים עם רצועת מותניים מהודקת. בפועל, בחיים, זה לא קורה. לרוב איש לא דואג להדק רצועת מותניים בכניסה לאוטו ובכל מקרה היא תתרופף מתנודות האוטו והנהג בנסיעה. כאן בדיוק נכנס SHOFT לפעולה - לאחר שתהדק את רצועת המותניים המתקן ישמור אותה מתוחה על המותניים שלך.

עריכה אחרונה על ידי primekart

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, כאן נכנס לתמונה המותחן שדיברת עליו. הוא מותח גם את הרצועה האלכסונית אבל גם את רצועת המותניים, שהרי שניהם חלקים של אותה רצועה. גם אם אתה מושך רק בצד העליון, אתה עדיין מותח את כל הרצועה.

למעשה, המותחן תוכנן בעיקר למתיחת רצועת האגן משום שהיא מלכתחילה החלק החשוב ביותר בחגורה, או בכל התקן ריתום לצורך העניין. כמובן שבכל מקרה רצוי שהרצועה תהיה כמה שיותר מהודקת מלכתחילה, אבל אין לנו שום מושג אם ההתקן עצמו בכלל מחזיק בזמן התנגשות.

למעשה, ישנם רכבים שבהם פעולת המותחן אינה מופעלת כנגד מתקן הגלילה בקצה העליון של החגורה, אלא על ידי משיכת הנקבה של חגורת הבטיחות. כאן, למשל, יש פוטנציאל לבעיה עם ההתקן הזה בהקשר של מתיחת רצועת הכתף.

שוב, אין לי חשש מבוסס ולא סיבה להתנכל למוצר. פשוט חשדנות בריאה כשמדובר בהתקן בטיחות כל כך חשוב.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי קניה, אני לוחץ על BUY NOW והאתר מעביר אותי ישירות לאתר הפיפל שלי וכמובן לאישור תשלום. אם אני לוחץ אל אישור תשלום אז למעשה שילמתי בלי שנתתי את הפרטים למשלוח, מתי הוא מבקש כתובת למשלוח ואת הפרטים שלי?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הזמנתי נירא לי :) חויבתי ב24.99 נקווה לטוב.

נראה לי שטעית. היית צריך להיכנס לדף המכירה לתושבים מחוץ לאנגליה, שאז המחיר עולה ל 28.99 כולל משלוח. אם הוא לא ישים לב, הרווחת (-:

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שטעית. היית צריך להיכנס לדף המכירה לתושבים מחוץ לאנגליה, שאז המחיר עולה ל 28.99 כולל משלוח. אם הוא לא ישים לב, הרווחת (-:

כן עכשיו ראיתי שטעיתי יש איזה דרך לסדר את זה?

לא רוצה לבנות על כן ישים לב או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מהסאנדי טיימס הלונדני-

https://www.driving.co.uk/news/products/products-shoft-seatbelt-device/

קודם שייבדק במבחן ריסוק. אחר כך נדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך הגעתם מכאב גב למבחני ריסוק... אני בכל אופן משתמש הרבה בכיוונון החשמלי של הכסא, ומידי פעם משנה תנוחות עד שאני מוצא את התנוחה הכי נוחה. בדרך כלל זה שהחלק הפנימי של המושב למטה והחלק החיצוני נוטה למעלה, מה שיוצר שיפוע כלשהו.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...