Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציות למערכת מולטימדיה אנדרואיד.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקווה שזה מתאים לפה, כי לא חושב שזה קשור לפורום של המערכות רדיו.

קניתי מערכת מולטימדיה ניפון עם אנדרואיד עליה, בתוכנה של אפליקציה שמראה לי סל"ד, מהירות, חום מנוע, אזהרה על בלם יד או חגורה לא נעולה

הבנתי שהמערכת מחוברת דרך חיבור כלשהו (ברח לי השם) ודרכו מקבלת את המידע, ואם היה לי שליטה על ההגה אז זה היה עובד גם.

רציתי לדעת, האם אתם מכירים אפליקציות שאני יכול לשים ולראות דברים נחמדים, כח ג'י, זווית של הרכב, צריכת דלק ועוד...

מדובר על סקודה יטי.

אז...מכירים?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת התקשורת היא דרך ה CANBUS.

כדי לקבל את הקריאות שאתה רוצה, אתה יכול להתקין את אפליקציית "טורק" קודם כל ולהתחבר עם OBD וכך יהיה לך את זה על המסך.

סביר להניח ובסבירות גבוהה שהמחשב רכב שלך לא ישלח את הנתונים האלו ליחידה ולהפך, היחידה לא תדע לפענח או לקבל את המידע אם הוא מגיע אליה בכלל.

זה משתנה מרכב לרכב ותלוי מאוד איך היצרן תכנן את כל זה.

יהיו יחידות לרכבים "מתקדמים" כגון BMW שיוכלו לתת אינדיקציות רבות מאוד ואפילו לשלוט על חימום מושבים ועוד פונקציות רבות אבל זה כי היצרן דאג לאפשר את זה דרך ה CANBUS וכו', במקום מחשב הרכב שאמור היה להיות לדוגמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מכשיר OBD תוריד אפליקציה שאוטומטיק כתב. רק לפי הנסיון שלי בלי תשלום על האפליקציה תהייה מוגבל שם.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...