Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המערכת שלי גמורה!! (סוף סוף!) הפרוייקט גמור!

dimal007
שימו לב! השרשור הזה בן 7028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דימה איך הסט הקדמי נשמע?

אני ישמח לשמוע אצלך אם אתה באזור של שי אני יגיד לשי שיודיע לי...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דבר ראשון תודה לדימה על המוניטין שדפק לי פה, אנשים חושבים שאני מינימום מתקין על ..

אל תדאגו, אם תיראו תמונות מהמערכת שלי אתם תראו התקנה של "לא פחות מחאפר" :)

בכל אופן, אין לי שום בעיה לייעץ .. באיסיקיו שלי 874266.

רק תקחו בחשבון שאני לא היחיד פה, ויש פה המון חבר'ה מוכשרים שיכולים וישמחו לעזור.. ולא היתי נמנע מלהעזר בהם.

לגבי הבחור שטען שהלוגיק הוא מקסימום 60 וואט... אני אשמח אם תפרט כיצד מדדת אותו.(אחרת, תסביר איך הגעת למסקנה הזו.... כי אני לא הגעתי למסקנה הזו.)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם שי! אני חושב שהוא יותר מ60W,

מה גם שהסאב מחובר בגישור אבל זה לא קשור כרגע, אני חושב שהלוג'יק יותר מ60!

אם הוא 60W RMS אז כל שאר המגברים שהיום לי שואפים ל20W RMS:)

וזה לא יכול להיות כי הHU מוציא בסביבות 20!

אז היתי מרגיש אתם לא חושבים?

Audi S5 4.2 V8 FSI Quattro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיק מיק,

אמרתי לך תתחיל לגשת לשיעורים ולילמוד אלקטרוניקה בסיסית,

ואתה יכול לעזר בי ובבוריס ובאיברי, ונעזור לך לילמוד אך לחשב ולהגיע להספקים מדוייקים בחישובים.

זה שקנית כמה נגדים של 50W זה לא אומר שאתה יודע למדוד הספקים, כי זה נגד חלש ההתנגדות שלו תשתנה מרוב חום, צריך נגד כמו 500W כך הספקים כאילו לא "ידגדו" אותו וכתוצאה מכך ההתנגדות לא תשתנה לתווך מדידה ארוך,

אם הייתי יודע לבדוק הספק של מגברים הייתה יודע גם לבנות מייצב 5V פשוט ומנחת מתח לסקופ שלך

ולא היית מבקש מימני שאני יבנה לך.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת להעלות אותם, אבל היה לי הסכם עם שי, והוא עדיין לא ראה אותן...זה היה הסכם בעל פה אבל עדיין הסכם! אני מבטיח שכשהוא יראה אותן אני אעלה תוך שניה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש!!! גמני הייתי מת לקבל כזאת עזרה בהתקנת המגבר שאני אמור לקבל בעוד פחות משבוע מהדיוטי פריי,

ואם אני לא טועה...הובטחו לנו...תמונותתתתתתתתתתתתתתת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימה תתחדש אני שמח בשבילך !

מה אתם מתלהבים משי ? סתם תמני... :wink:

סתם אחי באמת כול הכבוד להיפגש עם בנאדם בתחנת דלק ב 5 בבוקר בשביל פיצה ? :-P

דימה היקר שאתה מרוצה ובמקרה שלך לא חשוב כמה שילמת או כמה RMS...אתה מרוצה ?

זה מספיק

יום טוב מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

הלוגיק מגבר חלש הוא מוציא גג כ60W. הבוס BA2900 שיש לו מכלול הרבה יותר רציני ושנאי יותר מסיבי מוציא גג 65W. ורשום עליו 60. אז אל תצפה מהלוגיק ליותר מ60W.

תמיר

תמיר אתה בעצם אומר שהבוס יותר חזק מהלוג'יק ואם היו נותנים לך את אחד מהם היית לוקח את הבוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

תמיר אתה בעצם אומר שהבוס יותר חזק מהלוג'יק ואם היו נותנים לך את אחד מהם היית לוקח את הבוס?

בלהתחשב בעוצמה. כן הייתי לוקח את הבוס.

אם אני מתחשב בטיב הבניה ובאפשרויות הכרוס אובר, אז הייתי הולך על הלוגיק.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WRX,

תמיר יענה את הקטע המקצועי יותר, מהפן האישי, אני יכול להגיד לך ששמעתי פיונייר שמחובר לבוס ושמעתי פיונייר (של שי) שמחובר ללוג'יק ובלוג'יק הוא נשמע טוב יותר, הרבה יותר טוב, אני יודע שהתיבה קובעת לא מעט אבל זה מה שאני שמעתי בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לשמוע את הלוג'יק אבל הבוס ממש על הפנים לא הייתי קונה אותו...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...