Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכנים ממורמרים שורטים לי את האוטו במשך שנה בזדון, אני הולך לעשות לזה סוף. עזרה?

eden55
שימו לב! השרשור הזה בן 2738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך לעשות לכולם רילוקיישן לקנדה. החלשים יתפגרו מקור, והחזקים ישרדו ויתחזקו.

Hard times make strong men.

Strong men make good times.

Good times make weak men.

Weak men make hard times.

לפות"ש - כן, תשים מצלמה, כדי שתהיה לך הוכחה בבית משפט.

אבל תוך כדי - האם אתה מפריע לאותו שכן באיזושהי צורה? חוסם, חונה בחניה שלו, חונה צמוד מדי, עושה רעש, קודח כל היום, מזיק בצורה אחרת?

לא לא מפריע, האמת שהיינו ביחסים ממש טובים, אבל הם החליטו שהם רוצים את החנייה שאני חונה בה, ומאז הכל התחיל. כמובן שהחניה הזאת לא שלהם.

אני בהחלט אלך על המצלמה זה הפתרון היחידי.

תודה רבה לכולם! ומצטער לשמוע על עוד כאלה שקרה להם, יש אנשים פשוט זבל..

איפה אתה גר?

אין לך שוטר קהילתי בשכונה?

תתחיל לפעול.

גר באזור המרכז, ליד תל אביב. מקום טוב, ויש שוטר קהילתי אבל בחיים הוא לא באמת עוזר בכלום ואף אחד לא ממש שם עליו..

לצערי נראה שרק הוכחה תעזור לפתור את המצב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם :)

אז במשך שנה שלמה, בכל כמה זמן (לפעמים כמה פעמים בשבוע, לפעמים פעם בכמה שבועות) אני קם בבוקר ונהנה לראות שריטות עמוקות וארוכות מאוד של מפתח על כל הדלת, המנוע, הפגוש ובכל חלק אחר של האוטו, ולפעמים אפילו משחקי איקס עיגול חרוטים בצוקה עמוקה מאוד על האוטו.

ברור לי מאוד מי עושה את זה, אך אין לי שום הוכחה שזה הם ולכן אין לי דבר לעשות בנוגע לזה. כמובן שצבעתי את הרכב (טעות גדולה מאוד) ואז כנראה שהם אפילו התחילו להנות יותר לשרוט לי אותו כי זה חזר, ובגדול.

אבל נאמס לי מזה. אני באמת לא מבין כמה אנשים יכולים להיות ממורמרים וחארות אבל הנה זה קורה ונשבר לי.

אז התכנון שלי הוא לשים מצלמת אבטחה, אני רוצה לראות אותם נוגעים שוב ברכב אחרי שהם יראו את המצלמה, ואם הם יעזו אז זה כבר לא ייגמר בצורה כך כך נחמדה בשבילהם :)

אני מתכנן לעשות הכל בעצמי, זאת המצלמה שאני מתכנן לקנות:

http://www.ebay.com/itm/Hikvision-3MP-CCTV-IP-Mini-Camera-DS-2CD2035-I-Replace-DS-2CD2032F-I-1080P-POE-/291367547128?hash=item43d6dbf0f8:g:UzMAAOSwQPlV8PNg

ולחבר אותה לרשת הביתית בעזרת כבל שאני אעביר.

מישהו עשה כזה דבר בעבר? איך אני יכול להקליט את הוידיאו 24/7 במחשב שלי?

אשמח לעוד המלצות על מצלמות או כל דבר אחר.

ישנם עוד דברים שכדאי לי לעשות כדי להפסיק את הדבר הזה?

תודה לכולם! הדבר הזה הולך להפסק, חבל שנתתי לזה להמשך עד היום.

הכל שאלה של מרחק המצלמה מהאוטו,כמה תאורה יש באזור הזה.

על פניו הנתונים של המצלמה טובים רק שבחושך מוחלט יהיה למצלמה מאוד קשה "לראות" למרחק גדול.

הנה תמונה של מה שיש לי בבית

c61960e58b87f04ba697fd936eb5c837.jpg

קח בחשבון שאתה צריך או כרטיס למחשב או DVR עצמאי וספק כח וכבל משולב מתח להעביר מהDVR למצלמה וטלויזיה או מסך קרוב ל DVR כדי שתוכל לראות בהשיג יד או בשידור חי את ההקלטה.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי.

מה זה רוצים את החנייה שאתה חונה בה?

היא חנייה שלך?

חנייה של שכנה, והשכנה נתנה לנו את החנייה שלה.

הכל שאלה של מרחק המצלמה מהאוטו,כמה תאורה יש באזור הזה.

על פניו הנתונים של המצלמה טובים רק שבחושך מוחלט יהיה למצלמה מאוד קשה "לראות" למרחק גדול.

הנה תמונה של מה שיש לי בבית

c61960e58b87f04ba697fd936eb5c837.jpg

קח בחשבון שאתה צריך או כרטיס למחשב או DVR עצמאי וספק כח וכבל משולב מתח להעביר מהDVR למצלמה וטלויזיה או מסך קרוב ל DVR כדי שתוכל לראות בהשיג יד או בשידור חי את ההקלטה.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

תודה רבה!

יש תאורה, גם בלילה כך שלא תהיה בעיה. והאוטו יהיה קרוב מאוד למצלמה, שזה גם טוב.

מתח למצלמה אני הולך להעביר בPOE אם אתה מכיר, אבל התכנון שלי היה לא להשתמש בDVR אלה שעל המחשב תותקן תוכנה שמותאמת למצלמה ותוכל להקליט הכל למחשב. הבנתי שזה אפשרי ואני מקווה שאני לא טועה.

יש לי כרטיס טלוויזה ישן למסירה אם אתה צריך

תודה רבה! אני אבדוק ואם אני אצטרך אני אפנה אליך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנסות להשתמש ברסברי פאי או במיני מחשב במקום מחשב שולחני.

וואלה האמת רעיון טוב, גם יש לי רסברי פאי 2 לא בשימוש אז זה דווקא יכול להיות נחמד! אני אבדוק אם יש תוכנות מתאימות, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי שכן מטורלל דחף בשיא בכוח עגלה של סופר לתוך כנף. התקנתי 2 מצלמות עם DVR בתוך ארון ברזל עם מנעול רתק. זה דווקא היה הקטע היקר ביותר (700 שקל) כל הפרוייקט עם התקנה יצא כ3 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום הזה יותר זול לשכור שני ביריונים שיידחפו לו בכוח את הראש בתוך עגלה...:lol:

מאיפה אתה מוצאים את השכנים המתעללים האלו?!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לנו מכת גניבות של צמחים. צמחים של 5 שקלים.

התקנו מצלמות סמויות. צילמו את הגנבת.

הלכנו למשטרה להגיש את הסרטים שמזהים אותה בברור. כולל הרכב שלה !!!

היות והיא הייתה שוטרת במטה הארצי. קבלנו תשובה שלא ניתן לזהות אותה !!!!

למרות שרק לה יש את הרכב הזה ברחובות אחרינו. ומאיתנו זה רחובות ללא מוצא.

אז בהצלחה עם המשטרה (זבלה ) שלנו. שתעשה משהוא בנושא.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...