Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש ווקס- לכמה זמן מחזיק האפקט? האם שווה את ההשקעה הגדולה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההשקעה הגדולה? :roll:

בקרוב אני משלים חניה פרטית (בהשקעה של 40K) מהסרטים, ואז ביצוע ווקס יהיה חלק מהכיף של יום שישי. לראות את הרכב מנצנץ ולדעת שעכשיו הוא שמור בחניה... תענוג. והכי כיף זה להתרווח בכורסה המתנדנדת של אמריקן קומפורט אחרי החמין של שבת, ולהסתכל על הרכב :-)

כל ההשקעה הזאת בשביל מיצובישי אאוטלנדר? יש לי שכן עם 911 חדשה שמתייחס אליה כמו לפח אשפה..

בכל מקרה, לא עדיף היה לשמור את ה 40K בשביל לשדרג לרכב טוב יותר??

ודרך אגב לא משנה איזה חנייה שמורה תעשה, מספיק פעם אחת שתחנה במקום ציבורי ויש סיכוי שכל מה שעשית ירד לטמיון.

*** מה בקשר לשריטה שעשו לך?? איך יצא התיקון? יש תמונות? מי הבעל מקצוע שעשה את העבודה בסוף?

עריכה אחרונה על ידי CarAddict
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לחנייה פרטית שאתה בונה וכל הכבוד לך על זה

אז בעצם מה שאתם טוענים פה שההשפעה ה"נוצצת" תרד לי מהר במכוני שטיפה?

החומר עצמו והאפקט ה"מבריק" ירדו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפקט או חומר.

הפוליש מוריד משכבת הלקה שמגנה על צבע הרכב מספר שכבות וחושף שכבה עם פחות פגמים, כתצואה מכך צבע הרכב נראה נוצץ וטוב יותר והצבע שב לחיים.

אם תמשיך לשטוף את הרכב במכונות שטיפה אז שוב שכבת הלקה תפגע תשרט וההשקעה תרד לטמיון.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אל תלך למכוני שטיפה במכונה או עם מטאטא. רק שטיפה ידנית עם כפפה או מגבות מיקרופיבר.

אחרת גם אם תעשה דיטיילינג ב5000 ש"ח הכל יהרס לך אחרי שטיפה וחצי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ההשקעה הזאת בשביל מיצובישי אאוטלנדר? יש לי שכן עם 911 חדשה שמתייחס אליה כמו לפח אשפה..

בכל מקרה, לא עדיף היה לשמור את ה 40K בשביל לשדרג לרכב טוב יותר??

ודרך אגב לא משנה איזה חנייה שמורה תעשה, מספיק פעם אחת שתחנה במקום ציבורי ויש סיכוי שכל מה שעשית ירד לטמיון.

*** מה בקשר לשריטה שעשו לך?? איך יצא התיקון? יש תמונות? מי הבעל מקצוע שעשה את העבודה בסוף?

בסוף הלכתי לאלכס מתל אביב, שכחתי את שם העסק, יש לו משהו שנקרא צביעה אומנותית. באיזור מגדלי עזריאלי. לקח 800 שקל ועשה עבודה נחמדה, לא רואים את התיקון אבל הצבע תפוזי קצת.

אני יודע שכל חניה במקום ציבורי יכולה לדפוק אותי, אבל לפחות כשהרכב בבית אני רגוע, וזה שווה 40,000 שקל... אגב יש רעיונות לשידרוג הרכב בסכום הזה?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפקט או חומר.

הפוליש מוריד משכבת הלקה שמגנה על צבע הרכב מספר שכבות וחושף שכבה עם פחות פגמים, כתצואה מכך צבע הרכב נראה נוצץ וטוב יותר והצבע שב לחיים.

אם תמשיך לשטוף את הרכב במכונות שטיפה אז שוב שכבת הלקה תפגע תשרט וההשקעה תרד לטמיון.

אוקיי האמת שבאמת עזרת לי עכשיו כי הבנתי שפוליש זה הסרת שיכבה אבל יש את הווקס שנותן את הניצוץ לא?

בקיצור ולסיכום מה נותן באמת את אותו אפקט מבריק? הווקס עצמו?

סתם לצורך העניין יש לי ווקס מהיר של מגוואיר....וארחי כל פעם שאני יוצא משטיפת מכוניות אני עם מטלית מיקופפפייבר ועם הווקס מעביר והאוטו פשוט נוצץ וחלק

לפעמים אני חושב להמשיך עם זה וזהו ולא להוציא את האלפייה הזאת....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום צורך להוציא אלפיה, ווקס של מגווירס עולה 100 שקל ונותן גימור מדהים.

הפוליש הוא הכנה מקדימה למראה מושלם, אתה לא חייב את זה.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפקט ה"שייני/נוצץ/חדש" מחזיק כל עוד אתה שומר עליו באופן מתמיד וידנית,רוב הבלינג והניצנוצים יהיו בעקבות הפוליש/שהרכב חדש והצבע עדיין מלא חיים,רכב שעבר דברים והצבע נהפך לעכור תשים לו ווקס גם ב500 שקל זה לא יוסיף לו הרבה ניצנוצים...

בגדול אם הצבע התחיל לאבד מהברק שלו, לך לדילייטור נורמלי, תגיד לו מראש שאתה מעוניין בלחדש צבע לרמה סבירה ואחרי זה שמור על הרכב בשטיפה ידנית נכונה וישום אוטם/ווקס לפי הצורך בפרקי זמן נכונים.

בוקר טוב והמשך יום מעולה!

איליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז"א אומרת שאם הרכב שאני עומד לרכוש (שנת 2011) והצבע שלו לא שרוף או משהו שנראה לעין יותר מידי- אין באמת טעם לעשות לו פוליש? יספיק שטיפה ווקס מהיר?

לפי ההגיון שלי אני גם חושב ככה אבל באתי לפה להתייעץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז"א אומרת שאם הרכב שאני עומד לרכוש (שנת 2011) והצבע שלו לא שרוף או משהו שנראה לעין יותר מידי- אין באמת טעם לעשות לו פוליש? יספיק שטיפה ווקס מהיר?

לפי ההגיון שלי אני גם חושב ככה אבל באתי לפה להתייעץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...