Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מומחי אלקטרוניקה בקהל? אבקש עזרתכם.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במאמר מוסגר - כשאני קורא את דף הפיסבוק של האגודה אני לא מצליח להבין דבר. תקוע איפה שהוא ב-1995.

והכי מעצבן אותי שכאשר עברתי דירה זרקתי את ה-ARRL Handbook 1974/1978/1982 שהיו לי בספריה :-(.

מצד שני, לזכות התחביב הזה יאמר שבזכותו (ובזכות אמא שלי) אני יודע להחזיק כלי עבודה ביד וגם להשתמש בהם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אחליט לחזור לתחום אעדיף נייר - יותר נוח בשעה 05:00 בבוקר :lol:

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מנסה לרפות את ידיך, ובכל זאת מישהו צריך להוריד לך את המשקפיים הורודים. נדמה שאתה מבזבז את זמנך ואת זמן החברים הנחמדים. נחמד מאד לכתוב מעל דפי הפורום כיתובים תיאורטיים, אך מההודעה הראשונה כבר ניתן לנחש שלא יצא מזה הרבה (הלוואי ואתבדה). בתור מי שעוסק בפיתוח מעל 10 שנים ובתור Maker כ- 20 שנה אסכם עבורך את המציאות:

1. מבלי לדעת את דרישות המערכת המדויקות שלך לא ניתן לתת לך תשובה רצינית. אם אתה לא יודע להגדיר דרישות מערכת טכניות לכל הפחות אתה צריך להסביר מה בדיוק אתה רוצה להשיג במוצר והחברים שעוסקים בזה ידעו לתרגם את זה לדרישות טכניות.
    אני יכול להסביר מה אני רוצה בקלות, אבל נגיע לנקודה הזו בקרוב.
  2. גם אם מה שאתה רוצה ניתן (על פניו מבלי להיכנס לדרישות המדויקות נשמע סביר), במסגרת התקציב והיכולות הסבירות של אדם מן הישוב אב טיפוס כזה יהיה בגודל של לפחות פי 4 ממה שאתה רוצה (וסביר להניח שגם יותר). לרוב לשם הוכחת יכולת לא משקיעים במזעור, שדורש תהליכים תעשייתיים ויקרים.
    הוא אמור לחלוטין להיות אפשרי, לפי מה שראיתי מבחינת מודולים של חומרה שקישרו בשירשור. העלות פחות מטרידה אותי בשלב הזה- אני חושב על כיוון לסוג של סטארטאפ שיצריך משקיע בכל מקרה ומצב, כרגע אני מגשש לגבי אפשרויות עם טכנולוגייה קיימת בשימוש שונה מהמתוכנן.
  3. ע"פ היכרותך מהפורום חוששני שאין לך הידע הדרוש לאינטגרציה של מערכת כזו, כך שלא סביר שתוכל לסגור כזה פרויקט לבדך. הפתרון הכי קרוב הוא אינטגרציה של קומפוננטות בסגנון ארדואינו (חומרה ותוכנה).
    צודק. אין את הידע. אבל ידע חסר ניתן לרכוש.
  4. מניסיון אני יכול להגיד לך שכל סטארטאפיסט שתיתקל בו ימליץ לך לספר מה בדיוק הרעיון שלך, בפה מלא ובלי חשש שמישהו יקח לך את הרעיון. זוהי הדרך היחידה היום להתקדם בעולם הזה. הפידבקים בדרך מאד חשובים להצלחת התהליך.

בהצלחה.

וחזרנו לנקודה. אני רוצה לעשות סוג של סטארטאפ לרעיון שדומני שילך טוב. אבל אני חושש לחשוף אותו בגלוי...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כן אתה יכול לרדת מהעניין כבר עכשיו. אף משקיע פוטנציאלי או שותף לא יכנס לעסק בלי שתחשוף הכל. אם אתה בונה על הסכמי סודיות וכאלה אתה יכול לשכוח מזה, בפרט שכשמדובר בשלב הרעיון בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הגודל של שאתה מחפש ?

כי לדעתי במצב הכי אידאלי שלך עדין לא תצליח ליצור מוצר יותר קטן משמעותית מ-RF-V16, כי אם תסתכל על איך הוא בנוי תראה כמה הלוח שלו קטן ״ודחוס״ יחסית, נגיד ותוריד את המיקרופון ופנל הכפתורים, עדין תראה שההבדל הוא מינורי.

בנוסף מה היעוד ? מה אתה מתכוון לעשות איתו? ובנוסף מחזק את מה שאביב רשם מעלי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://thelightbug.com/

http://thelightbug.com/press/

אם כי נראה שזה מתחבר לטלפון וממנו הלאה, ולא מדובר ביחידת מעקב עצמאית לחלוטין.

אבל אולי אני טועה.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיכנעתם אותי. רק מה, אם מישהו מפה מתכנן על לקחת את הסטארטאפ הזה ולהריץ אותו, אני רוצה לקחת חלק בו.

מה שאני מעוניין בו, זה בסופו של דבר מתקן מעקב, קטן ודק מספיק כדי להיכנס לגב של טלפון סלולרי.

האפשרות של מעקב מרחוק ושליטה מרחוק אחרי הטלפונים היא אחלה, אבל אחרי שהמכשיר נגנב ועוברות כמה שעות, הכרטיס סים כבר לא שם, ומי יודע מה עושים למכשיר כדי שיעבוד ולא יתגלה כגנוב. בין הגניבה לבין הזמן הזה, כרטיס שמשדר את המיקום של המכשיר יוכל לעזור מאד.

למי שזוכר, גנבו לאשתי את התיק לא מזמן. אם על המכשיר טלפון שלה היה התקן שכזה, היה ניתן לאתר את המכשיר ובעקבותיו את הגנבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתרת את המיקום של התיק

מי יתפוס את הגנבים?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנטה קלאוס. הוא גם יחלק להם מתנות לכבוד חג המולד. ואם כבר, גם לחג הקורבן, לחנוכה, רובונוכה, כל חג שתוכל לחשוב עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהגנבים למדו להוציא את הסים ממכשיר בשניה שהוא נגנב, הם מהר מאוד ילמדו לנתק את המכשיר הזה ולזרוק אותו בפח הקרוב.

זה יכול להיות דיי שימושי בשביל לעקוב אחרי ציוד יקר ערך אחר אבל הבעיה שיש צורך בתקשורת פעילה, אז יש צורך בסים, סוללה כו׳ ולכן הוא אינו יכול קטן ודק כמו שאתה רוצה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהגנבים למדו להוציא את הסים ממכשיר בשניה שהוא נגנב, הם מהר מאוד ילמדו לנתק את המכשיר הזה ולזרוק אותו בפח הקרוב.

זה יכול להיות דיי שימושי בשביל לעקוב אחרי ציוד יקר ערך אחר אבל הבעיה שיש צורך בתקשורת פעילה, אז יש צורך בסים, סוללה כו׳ ולכן הוא אינו יכול קטן ודק כמו שאתה רוצה..

לכן שמים משהו שלא דומה לטלפון

http://www.ebay.com/itm/Vehicle-Car-Hidden-Mini-GPS-Tracker-Professional-Spy-Hidden-Locator-USB-Charger-/281922726531?hash=item41a3e76a83:g:-x3wAAOSw--1WrHRP

מטען תמים שממש אי אפשר לשעת שבתוכו יש sim

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, מה שאתה מציע הוא בעצם לשכפל חומרה שכבר קיימת ממילא בכל סמארטפון, לגזול אנרגיה ומקום במכשיר, לפגוע בעיצוב, וכל זאת בשביל לבצע משימה שנדרשת אולי פעם אחת בחיי המכשיר.

הרעיון נהדר, דרך המימוש לגמרי לא בכיוון.

אם החומרה כבר קיימת במכשיר, יש לראות כיצד ניתן להשתמש בה בזמן גניבת המכשיר.

יתכן שהפתרון דורש התערבות ברמת kernel ואף יתכן שדורש איזה בלוק ניהול יעודי בצ'יפסט.

אבל בשום מצב, שיכפול חומרה קיימת הוא לא הפתרון, על אחת כמה וכמה כאשר אתה מתכנן לחבר אותה לאותו מקור אנרגיה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...