Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט מרמור (יבוא דוד קדמי ואחורי של MAGNAFLOW דרך קוגול)

שימו לב! השרשור הזה בן 3253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש להעביר את הזמן בכיף עם הבן שלי תוך כדי הפיכה של "גרוטאה" (למרות שאני לא חושב שזה אוטו גרוטאה) לרכב יחיד ומיוחד בארץ.

האמת שזה מגניב, ואם זה מוסיף גם בונדינג עם הבן - אתה מלך! קבל לייק גדול.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה תמיר אתה...

אני מפרט מה אני הולך לעשות עם הבן שלי בשנתיים הקרובות ואתה אומר לי "קונה פאסאט 1.8 טורבו ושם צ'יפ וסוגר סיפור"

מה נסגר בנאדם? מיילא היית אומר A3 1.8T עוד הייתי בולע את זה איך שהו. אבל אוטו משעמם ומכוער ששוקל עוד איזה 500-600 קילו מיותרים ש"סוגר סיפור" עם צ'יפ? חחחחחחחחחחח

אבל טוב שלא אמרת סיוויק :)

honda.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיש בגדול אתה צודק בקשר להתנהגות של האוטו לאחר השיפורים ובשביל זה אני רוצה מחשב של SR שהוא הרבה יותר נוח לכיוון. ואני לא הולך להעמיס את כל השיפורים במכה. שלב שלב, צעד אחרי צעד. אני גם לא יתחיל להתעסק עם המנוע ליפני שאני יסגור את הפינה של האחיזה. בדגול התוכנית היא קודם נשימה של המנוע (בשלב הזה בלי עבודה על הראש מנוע), אז אחיזה (בולמים+קפיצים, צלחות+בלמים+צנרת שזורה, מאוחר יותר גם מייצבים ואנטירול), גלגל תנופה+קלאצ' ורק אז עבודה על המנוע. במקביל אני בודק אפשרויות לייבא ושתול חוקית מנוע SR16VVL שבגדול עומד בקריטריונים של נפח זהה והתאמה לדגם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצענו לך רכבים חזקים וחוקיים שיתאימו ליום יום, וגם זה אחרי ששאלת מה כבר אפשר לקנות.

רשמת שאתה מתכנן על רכב יום יומי לשימוש קבוע, ולא פרוייקט "אב ובנו" שהרכב ישמש לכיף בלבד.

לרכב פרוייקט שכמעט ולא ייסע, זה אחלה רעיון.

למרות ששוב, אם כח אתה מחפש, הייתי גודש ולא הולך לכיוון האטמוספרי.

השתלת מנוע זה אחלה רעיון שהעלית פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שעד שציינת שזה פרוייקט שאתה הולך לבצע עם הבן שלך דעתי היתה כדעת הרוב- בזבוז זמן וכסף.

כשציינת את העניין לעשות פרוייקט עם הבן- סחטיין עלייך, לך על זה בגדול!

גם אם זה לא יצליח או יצא כמו שאתה מתכנן זו תיהיה אחלה דרך להעביר זמן איכותי וכייפי עם הבן וזה שווה את זה.

תהנו!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נסגר בנאדם? מיילא היית אומר A3 1.8T עוד הייתי בולע את זה איך שהו. אבל אוטו משעמם ומכוער ששוקל עוד איזה 500-600 קילו מיותרים ש"סוגר סיפור" עם צ'יפ? חחחחחחחחחחח

אתה כבר בחצי הדרך - זה רעיון טוב.

רכב שיתן לכם ערך מוסף עם סלון נחמד + שיפורים.

יש הרבה חלפים זמינים.

והעיקר , הוא יתן בטוח תוצאה יפה בסוף השיפוץ.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה תמיר אתה...

אני מפרט מה אני הולך לעשות עם הבן שלי בשנתיים הקרובות ואתה אומר לי "קונה פאסאט 1.8 טורבו ושם צ'יפ וסוגר סיפור"

[ATTACH=CONFIG]426034[/ATTACH]

מצטער:oops:

כוונותי היו טובות:wink:

פרוייקט לך ולבן זה מבורך

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...