Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פנאי שטח קטן

alonaben
שימו לב! השרשור הזה בן 3395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

אני מעוניינת לקנות רכב פנאי שטח קטן ומתלבטת בין

ניסן ג'וק

פז'ו 2008

או לחכות למאזדה CX3 שאמורה להגיע בחודשים הקרובים.

הדברים החשובים לי הם : תנוחת נהיגה גבוהה, נסיעה נוחה ושקטה

היה לי בעבר סוזוקי גרנד ויטרה ומאוד אהבתי את התנוחה הגבוהה שלו. הוא עבר לידי בעלי ואני קניתי פורד פיאסטה יד שנייה.

היא נחמדה אבל נמוכה לי מדי והמושב לא נח. ובנסיעה בכביש מהיר היא מאוד רועשת.

כרגע יש באפשרותי לקנות רכב חדש ואני מתלבטת.

ישנו גם ה SX-4 שהוא אמנם לא מוגדר כפנאי-שטח אבל הבנתי שגם בו הישיבה גבוהה.

אודה לחוות דעתכם

פעם הייתי לא החלטית.

היום אני לא בטוחה לגבי זה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שג'ימני לא בא בחשבון..?

הוא יותר סגפני (בהרבה) ממה שרשמת, ואין מה לדבר על איכות נסיעה בכביש מהיר. אבל אם יש הרבה "פנאי" ונסיעה עירונית בתמהיל הנסועה שלך אז הוא יכול לתת לך דברים שרכבים אחרים שהזכרת לא יתנו.

אבל שוב, זה עולם אחר מהרכבים שציינת, מבחינת פינוק, חומרים, מנוע וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיז'ו הוא אופציה טובה.

אפשר גם סוזוקי קרוסאובר.

אבל למה דווקא ג'יפון קטן? -- לפני כמה שבועות קיה שברו את השוק והכניסו לאותה רמת מחירים את הג'יפונים הגדולים כמו הספורטאז'.

לדעתי הם עדיפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ימני אכו סגפני ולא בא בחשבון.... ליכולות שטח יש לנו את הגרנד ויטרה שהיא מצוינת לנו. אבל "הולאמה" ע"י בעלי שהסב אותה לגז ועושה בה נסיעות ארוכות על בסיס יומיומי.

אני מחפשת משהו עירוני וקטן יותר שמדי פעם יסע על כביש החוף.

הסיבה שפניתי לקטגוריה של הפנאי/שטח הוא תנוחת הישיבה הגבוהה שחסרה לי מאז נפרדתי מהגרנד ויטרה...

מישהו יודע משהו על ה CX3?

פעם הייתי לא החלטית.

היום אני לא בטוחה לגבי זה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-CX3 רק החל את שיווקו בעולם וכנראה שיקח עוד קצת זמן עד שיגיע לישראל. סקירת וידיאו ראשונה בעולם על הרכב אפשר למצוא כאן:

פיג׳ו 2008 רכב חביב למדי אבל תנוחת הנהיגה שלו לא ממש גבוהה. בנוסף הוא מצויד במנוע ה-1.6 ליטר המיושן של פיג׳ו ובגיר אוטומטי לא מלהיב. רכב חביב בסך הכל, אבל הוא יותר פיג׳ו 208 סטיישן מג׳יפון.

אני הייתי מוסיף לרשימה את רנו קפצ׳ור ומוריד את הג׳וק. האחרון מיושן ונמצא כפסע ממתיחת פנים. כמו כן הייתי מוסיף לרשימה את סובארו XV

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדגמים שציינת יתאימו לדרישות הצנועות שלך.

לי יש את הקרוסאובר והוא מצויין, הוא נבחר לשמש כרכב משפחתי (5 נפשות).

אם המרווח חשוב לך, אז הסוזוקי מרווח משמעותית מהניסן והפיג'ו. הוא גם חסכוני מאוד בדלק ונותן תמורה מצויינת למחיר.

הניסן מיושן ודגם חדש שלו אמור להגיע בקרוב.

את הפיג'ו אני לא מכיר.

הרנו קפצ'ור מוצע במחירים טובים והוא בהחלט אופציה טובה שלא הזכרת.

הקיה ספורטאג' מציע היום את החבילה הטובה ביותר. אבל ניראה לי שהוא גדול מידי לצרכים שציינת (בעלך בטוח יחזיר לך את הויטרה ויקח אותו ממך...).

בכלל, למה שהרכב החדש לו יעשה את הנסיעות הרבות של בעלך ואת תקבלי חזרה את הויטרה?

סוזוקי קרוסאובר למשל, צורך 14 ק"מ לליטר בלי בעיה ובלי מערכת גז...

הוא יהיה אמין בהרבה והויטרה הישנה שלכם ויש לו אחריות יצרן שאין ברכב המשומש.

נקודה למחשבה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי:

מהאופציות הקיימות היום בשוק - ממליץ לך לבחון את הסובארו XV / הסוזוקי קרוסאובר / קיה ספורטאג' אורבאן אשר יענו לקריטריונים שציינת ומדובר בקנייה נכונה שכן אלו רכבים טובים ומבוקשים בשוק.

אני חושב שהמאזדה CX3 החדשה היא אופצייה מעניינת ועשויה להיות טובה מאוד (בהתאם לרכבים החדשים והטובים שהיצרן סיפק באחרונה - מאזדה 3 ו-6 החדשות) אך זה עשוי להיות כאב ראש לא קטן שכן יקח עוד זמן עד שהרכב יגיע לארץ, וסביר שהמשלוחים הראשונים שלו ימכרו בשניות ותיווצר רשימת המתנה ארוכה, ועד שתוכלי להשיד נסיעת מבחן.. בקיצור לא הפיתרון הקל. תלוי בך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אלון,

מסכים לגמרי עם לואיס ויטון כאן מעליי, ה-XV הוא רכב גבוה שאתה יכול לסמוך עליו.

הוא נבחן לקרואסאובר הטוב ביותר בישראל לשנת 2014.

רכב שמשלב בצורה נפלאה יכולת בטיחותית בכביש עם זריזות ודינמיות בשטח.

אשמח להמשיך ולתת לך עוד נקודות מקצועיות שיעזרו לך לקבל החלטה!

כמו כן צרפתי לך גם כתבות ממיטב אתרי הרכב בישראל, וכמובן את הכתבה שמשוואה בין הרכבים:

http://www.calcalist.co.il/local/art...638019,00.html

http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-31979-%D7%A1%D7%95%D7%91%D7%90%D7%A8%D7%95-XV-%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%99%D7%93%D7%90%D7%95.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתר אחד כתב. מאז גם קיה וסוקדה הורידו מחירים. אז זה עדין תקף? שוב, ה-XV טוב אבל רחוק מלהיות אלטרנטיבה איכותית. היתרון שלו הוא הנעה כפולה עבור חובבי שטח וזהו. פיג'ו 2008 למשל, נוחה יותר, בעלת תא נוסעים איכותי יותר, מאובזרת יותר, נוחה יותר, זולה יותר לקניה ואחזקה. היא אופציה עדיפה על ה-XV.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...