Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגירה, במלחמת מפרץ הראשונה היינו שלוש שנים לפני אוסלו, נורמליזציה עם מדינות ערב לא הייתה בכלל על הפרק. אאל"ט כבר היום יש יחסים סבירים מתחת לפני השטח עם כל הנסיכויות ועם סעודיה, הם הרי פוחדים מהאיראנים.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכיוון הכללי של דאעש הוא כיבוש סוריה ועירק ואז להתחיל לזנב בסעודיה וירדן.

בדמיוני אני רואה כח ישראלי+מצרי+ירדני+סעודי יוצא למבצע חיסול סופי של דעאש.

אם זה יקרה (אינשאללה), זה סופית יוריד אותנו מסדר היום של "יוצא הדופן" במזרח התיכון כי החלוקה תפסיק להיות יהודים מול ערבים אלא של טובים מול רעים.

בכלל, אני חושב שבכל המלחמות האזוריות שלא נוגעות לנו(מלחמת המפרץ הראשונה והשניה וכו'), הייתה החלטה אסטרטגית מוטעה לא לשתף את ישראל והממשלה הייתה צריכה יותר להתעקש על העניין של לצרף את ישראל לאיחוד הכוחות שנלחם באזור.

כמו שכבר ציינתי, זה היה שובר את הפרדיגמה הכ"כ ארכאית ומיושנת של יהודים מול מוסלמים.

הבעיה שהיא שקשה לדעת לאן זה יוביל. ארגונים כמו דאעש מצליחים, כי יש להם תמיכה עממית. מדובר על אותה תפיסת העולם הרואה בכל משטר ערבי בערך שליח ים של המערב, שיש להפיל. זו, הרי, הייתה הבעיה הכי גדולה של ארה"ב בכל האביב הערבי - אם הם היו מתערבים לצד השליטים, היו שוב נתפסים כמי שתומך בדיקטטורות באופן די צבוע. אם היו מתערבים לטובת המתמרדים - היו רק עוזרים לארגונים כמו דאעש לצבור כח.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תסבירו לי בבקשה :lol:

לפי הדיווחים צה"ל תוקף, מפציץ וכותש כבר שבעה ימים והחמאס ממשיך לשגר רקטות מתי שבא לו ולכול כיוון שהוא רוצה.

אם הפצצות לא עוזרות אז למה סתם לבזבז שעות טיסה ופצצות מדוייקות ?

מה קורה פה לעזעזל ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא הזה, באופן לא רשמי מדינות ערב (אלה שיש להן כסף בכל אופן) מאוד מחפשות לרכוש מוצרי טכנולוגיה ישראליים, ומוכנים לשלם הרבה כסף גם על התענוג וגם על התענוג שהמוצרים הללו לא יישאו אף כיתוב בעברית ו/או שם של חברה ישראלית ואפילו לא Made in Israel.

בגירה, במלחמת מפרץ הראשונה היינו שלוש שנים לפני אוסלו, נורמליזציה עם מדינות ערב לא הייתה בכלל על הפרק. אאל"ט כבר היום יש יחסים סבירים מתחת לפני השטח עם כל הנסיכויות ועם סעודיה, הם הרי פוחדים מהאיראנים.

עזוב לרכוש טכנולוגיות מורכבות, כבר שנים רבות (הרבה לפני מלחמת המפרץ הראשונה), אחד מיעדיי הייצוא של עלית הוא המזרח התיכון! :shock:

כשהייתי ילד, בראשית שנות ה 70 סיירנו במפעל ברמת גן והראו לנו משלוחים של ממתקים לסעודיה.

ילדי כל הערבים של המזרח התיכון אוכלים ממתקים שלמרות שכלום לא מצויין עליהם, יוצרו ברמת גן.

מתחת לפני השטח יש יחסי מסחר, בטחון וכו.

בחשיבה נכונה, יכולנו כבר מזמן לנרמל את היחסים עם סעודיה והנסיכויות וחבל שלא עושים יותר למען היחסים מעל לפני השטח.

מרק,

זה בגלל שהטילים שהחמאס יורה, אליבא דה מומחה ממורמר לפיתוח טילים שלדעתו אף אחד בעולם לא יכול לייצר חוץ ממנו, הם בכלל וירטואלים.

אני אומר אם התקשורת תצחק עליו מספיק, הוא יהפך לסילבר סרפר ויתחיל להתנקם בכל מי שלגלג עליו ולהשמיד סוללות כיפת מגן.

SS01.jpg

מזל שיש לי טי-שירט של ה"פלאש" שגנבתי לשלדון.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה טוב ויפה, חוץ מבעיה אחת קטנטנה:

כדי לכבוש מחדש את עזה צריך להודות שההתנתקות היתה טעות איומה.

ועוד: ביו"ש יש לנו שליטה טובה למדי במה שקורה, כי יש שם ישובים יהודיים ולכן נוכחות קבועה שלנו. לכן, כדי להגיע לשליטה דומה במצב גם בעזה, צריך להקים גם שם ישובים יהודיים.

ואת זה אף אחד לא מוכן לעשות, כי כולם "מושקעים" בהתנתקות בצורה כזו או אחרת - למשל, נתניהו הצביע בעד (למרות שהוא מכחיש).

וזו בדיוק הטעות הבסיסית של כל הגישה ההגנתית הזו: היא מניחה - ללא שום ביסוס עובדתי - שהיה, הווה ויהיה לנו יתרון על הצד השני, לעד ולעולמי עולמים.

במילה אחת - יוהרה.

וביום שבו הם יחליטו לירות את המטח הזה - שאני מנחש שהם מסוגלים כבר עכשיו, אבל מחליטים שלא - אז היוהרה הזו תקרוס בבת אחת, כמו ביום כיפור.

דני

ההתנתקות אינה קשורה כלל למתקפת הטילים השלישית שאנו חווים.

הישובים היו רחוקים מערי הרצועה, צה"ל עסק רק בהגנה על היישובים ולא התקרב אפילו לריכוזי אוכלוסין פלסטיניים.

ההתנתקות נתה לישראל לגיטימצייה לפעול כמעט באין מפריע ברצועת עזה, ובנוסף אריאל שרון ז"ל קיבל היתחייבות נשיאותית להשארת גושי ההיתיישבות הגדולים ביהודה ושומרון.

למעשה, ההתנתקות האמיתית מרצועת עזה חלה כבר ב 94' במימוש הסכמי אוסלו.

אין לישראל שום יוהרה - יש לנו צבא חזק מאד, מהחזקים בעולם, כלכלה יציבה וחזקה וחברה חזקה.

אם החיזבאללה יתקוף את ישראל, לא ישאר כלום מלבנון, ונסאראללה לעולם לא יעשה מהלך כזה, הוא לא טיפש עד כדי כך.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הדיווח ב- ynet מחר תיכנס לתוקפה הפסקת אש.

לא יאומן, ניתן להם להתחזק כדי שבסיבוב הבא הם יהיו עוד יותר חזקים.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש אופציה טובה יותר? גם אם תיכנס לעזה ותשמיד את החמאס, אחרי שתסיים יקום ארגון חדש. תוסיף על זה את הציבור המדוכא והעצבני שסבל קשות במהלך המבצע, שכל דור שלו גדל על שנאת מוות לישראל ויהודים וקיבלת מתכון מנצח לארגון טרור חדש וקיצוני יותר.

אין לזה תרופה כל עוד ילדים נולדים שם למות על קדושת אללה ושנאת ציונים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערב, ולא בפעם הראשונה, אני מתבייש להיות ישראלי. בושה כרגיל לישראל על ההתקפלות ועל זה שישיגו שקט לעוד שנה.

תודה ביבי ששוב נתת לחמאס לנצח. אני מקווה שלראש הממשלה הבא יהיה זוג אשכים נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושה וחרפה.

מסכנים אנשי המילואים שגוייסו שוב על מנת לשמש כלי משחק בידי פוליטיקאים עלובים וציניים.

מי מהמר מתי יהיה הסבב הבא ?

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיתרון היחיד לבעיית עזה תיהיה ניקוי שלה מגורמי טרור+ איסוף תרומות ממדינות ערב לשיקום עזה ושיפור תנאים שהאזרחים אפילו לא יחשבו להיסתכל לכיוון הטרור כי לא ירצו להיזכר בימים כמו אלה.

אבל כל עוד המצב בעזה יהיה חמור כל כך שהעבודה היחידה שהעזתי יוכל לימצוא זה בחפירת מינהרות או פיגועי טרור - אנחנו לא צריכים ליהיות מופתעים שכל פעם הטרור יקום מחדש בעזה.

הבעיה שאף אחד גם לא עוד 20 שנה יעשה זאת ואנחנו נמשיך לחיות כמו היום- רק בהחמרה נוספת לשני הצדדים בכל סבב נוסף.

אי אפשר להשאיר פצע פתוח ומזוהם וכל פעם ליהיות מופתע שמיתפתח שם זיהום שמסכן את הסביבה, פעם אחת ולתמיד צריך לחטא ולידאוג לתנאים סביבתיים טובים יותר שהזיהום לא יתפתח מחדש.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מכם לא חושב לרגע שאולי אין פשוט דרך להגיע ל"הכרעה"?

מסכים איתך..

אין דרך חד משמעית להגיע ל"הכרעה"

ויותר מזה - אני חושב שכולנו פה לא מספיק בקיאים ויודעים את הדברים שהקבינט יודע כדי להגיע להחלטה.

יחד עם זאת - למה הגענו?

אני אסכם את המבצע:

1. מיליארדי שקלים - העלות עד היום לא ממש ברורה

2. העורף עדיין פגיע לכל

3. האויב הוא לא אחד שאפשר לסמוך עליו - ראה ערך שנה אחורה ושנתיים אחורה

4. התושבים בחלקם הגדול איבדו אמון במדינה - בביטוי הנאיבי הזה של מדינת היהודים שתגן עלייך

5. לא באמת הושגה הרתעה - החמאס יורה את אותה כמות טילים כמו ביום הראשון...

6. עם הפסקת אש, המצבור שלו יעלה, ופעם הבאה זה יגיע לכל הארץ בקלות...

אז עם מה יצאנו מזה?

בוא נדבר עוד חודשיים כשתבין שיצאת מזה בלי כלום ועוד עם העלאת מיסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצח במה? לא פגע בעורף הישראלי, ספג עשרות אבידות, הפעולות ה"איכותיות" שלו כשלו באופן נחרץ, ולעולם לא אכפת שצה"ל החריב חלק ניכר מהרצועה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצח במה? לא פגע בעורף הישראלי, ספג עשרות אבידות, הפעולות ה"איכותיות" שלו כשלו באופן נחרץ, ולעולם לא אכפת שצה"ל החריב חלק ניכר מהרצועה.

תבין - ברגע שתהיה הפסקת אש, הרי שנינו יודעים שהחמאס ימשיך להתחמש..

מה זה אומר?

שעושה שנה - שנתיים במקרה הטוב אתה חוזר לאותה מערכה, ושוב פעם מיליארדי שקלים, עורף תחת אש.. באיזשהו שלב כמו שאנשים מתחילים לומר זה יימאס...

ואז כבר לא יהיה לך אותו גיוס של מילואימניקים - שפעם אחר פעם מגיעים ולבסוף משחררים אותם כאשר הם מרגישים שיצאנו שידנו על התחתונה.

זה לא משחק ילדים.

אין פתרון פלא שהממשלה מפספסת.

מעבר לזה - אין לי מושג מה הפתרון, ואם יש אחד כזה.

מה שבטוח, שבמצב כזה שבו אנחנו סופגים, יותר מ 2 מיליון אנשים נמצאים במצב שבו הילדים בבית, אין שגרה, והם ממשיכים לזרוק טילים מתי שבא להם ואנחנו מסכימים להפסקת אש?

עלוב...

בלי קשר - כנראה ההפסקה לא תבוא בכזו מהירות כי הם אומרים שבתנאים הנוכחים הם לא מוכנים להפסקת אש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...