Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמונות הללו צולמו באילת, [ולא בטורקיה], 9 ימים אחרי הגשם של שבוע שעבר! פשוט הפקרות!

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 3695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלנו לומדים לקח רק אחרי שקורה משהו. תמיד. כבר הרבה שנים שעיריית אילת אינה מתייחסת לבעיית החנייה באיזור גבול טאבה. מה שכן היא מאוד מקפידה למלא את מכסת הדוחות באיזור. היא אפילו סגרה עם סלעים את מעט המקום שנותר מעבר לשוליים.

מפאת חוסר במקומות חנייה, ואימת המכונה המשומנת היטב של הפקת הדוחות שפועלת גם בשבתות ובחגים מ-9 בבוקר ועד 9 בלילה, האזרחים המסכנים מחנים את רכביהם בתוך שטח עפר מטרים סמוכים מהכביש. אלה שהפעם הם נלכדו בתוך מלכודת מים ובוץ בגובה 1,6 מטר, עקב הגשם.

אלה שבאו בזמן הצליחו לחלץ את המכוניות, אך היו שהמזל לא שיחק להם ו"אכלו אותה".

שיחה עם בעל רכב{שעדיין שם!} העלתה שאף גורם לא פנה אליו בקשר לרכבו ששקע. אבל אילו היה חוסם רכב אחר, אז היו באים.

התמונות מדברות בעד עצמם. הפסים החומים על הרכבים הם גובה המים שירד לאט לאט ב-8 הימים האחרונים. אני מקווה שמישהו סוף סוף למד לקח מהמקרה הזה, ויסדרו שם חנייה, כי כפי שאמרתי קודם, עד שלא קורה, לא עושים.

התמונות מדברות בעד עצמם.IMG_0363.jpgIMG_0364.jpgIMG_0365.jpgIMG_0366.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי דבר כזה, המכוניות האלו לא שמישות או שאני טועה?

מים בכזה גובה, והרכב לא אטום לגמרי, מים שישבו הרבה זמן בכל מיני מקומות במנוע, בשילוב של האלקטרוניקה במנוע, בטח לא עשו טוב לרכבים האלו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,אם מישהו צריך חלקי חילוף לאחד הרכבים זה יום המזל שלו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תטעו. היו רכבים, כולל אלה שצולמו, שהמים עבר את גובה הגג. מים עם בוץ כמובן. לדעתי הרכבים הללו הם טוטאלוס.

האיביזה האדומה היא FR 2013. היונדאי היא גם 2013.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה כל פעם שיש גשם חזק באילת.

כל הביוב בעיר לא עובד, שנה שעברה הכביש למסוף טאבה היה חסום ושכונת המאפיה נראתה כמו ונציה.

התשתיות פה ממש לא מוכנות לגשם חזק, שבכל מקום אחר בארץ היה מתנקז כמו שצריך.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יום רע לחברות הביטוח, אם כי בחלק מהמקרים (על סמך התמונות) נראה שמדובר רק בצד ג', אז זו חצי נחמה. :lol:

אני סבור שלמעט האמריקאית, ה19 ואולי המגאן 2003, לכל השאר יש ביטוח מקיף.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם אפשר לתבוע את הרבנות הראשית על נזק משמיים ;)

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם אפשר לתבוע את הרבנות הראשית על נזק משמיים ;)

אם היה לחברות הביטוח סיכוי קטנטן לנצח אותם בבית משפט הם היו עפים על זה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתגורר באילת אך מכיר את העיר מאוד מקרוב, השנקל שלי-

רצועת החוף הדרומית, קצת אחרי אורכידאה ועד מסוף טאבה מכניסה ה-מ-ו-ן כסף לקופת העיריה במהלך פסח, יולי-אוגוסט וכל תקופת החגים הסמוכה, החופים שם מפוצצים במתרחצים וחבר׳ה שבאים לקאמפינג בחוף, אפס מקומות חניה שמאלצים חניה בשוליים שגוררת אימה דו״ח וודאי.

מתמטיקה פשוטה:

עולה כסף להקים חניון, אחרי שתקים אותו במקסימום תוכל לגבות 60-70 שקל חניה יומית, לעומת זאת דו״חות החניה גבוהים בהרבה מ-60 שקלים כך שלא רק שאין לעירייה צידוק להקמת חניון- יש לה אחלה סיבה לא לעשות כן.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות. יש חניון ארוך טווח בתשלום בצפון העיר. אוטובוס אחד יביא אתכם למסוף. הישראלים הטובים חונים באופן לא חוקי, מטעמי קמצנות או עצלנות. זו לחלוטין בעיה שלהם, ולא של העיריה. בתור תושב העיר הייתי כועס מאוד אם היו מוציאים כספי עיריה על חניה ארוכת טווח לישראלים שנוסעים לטאבה, בניגוד גמור לאזהרת המסע החמורה של משרד החוץ, אגב.

העיריה, במקרה הספציפי הזה, לגמרי בסדר. כל דוח חניה שניתן פה גורם לי לחייך, ואגב, גם רשות הטבע והגנים עלתה על הקטע ומתחילה לפנק את כל פורעי החוק. רצועת החוף הזו נראית לכולם כמו המערב הפרוע. אני אבוא וארים אוהל ואזרוק את האוטו שלי ועכשיו שכלם יחפשו. אז לא. שידעו שיש אכיפה, וברמה מאוד מאוד גבוהה. השלב הבא הוא להפוך את כל החוף הזה לחופים פרטיים, סטייל הכנרת, והכל, באשמת עם ישראל היקר.

נקודה אחרונה, כי זה כבר ממש מכעיס, ואין לי מושג מאיפה אתה שולף את השטויות שאתה פולט, מר יוסי אביאל, העיריה דאגה לפנות את כל מי שהסכים. גרר שלה, טרקטורים שלה, משאבות מים שלה. שלושה ימים (שישי עד ראשון) שהעיריה מבזבזת הון תועפות על האידיוטים האלה. מי שעוד שם, לא רצה שיזיזו את רכבו, והסיבה שמורה עימו.

היחיד שצריכים ללמוד פה לקח זה כל המתלוננים למיניהם.

עריכה: תמונות משישי שעבר, יום אחרי הגשם.

naburepu.jpgsy9ada7u.jpg6a4upebu.jpg

עריכה אחרונה על ידי OFF-RoaD
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתי השערות:

הראשונה, שקצר חשמלי כלשהוא פותח תאי מטען בחלק מהמכוניות.

השניה, שזה הפתח שהכי קל לפץוח כדי לוודא שכמה שיותר מים יחדרו פנימה, ודי לחכימא ברמיזא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...