Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מערכת (ברכב) לאנדרוויד?

שימו לב! השרשור הזה בן 3678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

ברשותי הונדה סיווק 2014.

קניתי ביחד עם הרכב מערכת בלופאנק מולטמדיה.

היתי אתמול במרכז התקנות, אשר החלפתי למערכת פרוויזין מבוסס הנדרוויד.

עכשיו ישנם מספר דברים שקצת לא נוחים.

לפי המתקין שביצע את העבודה,נאמר לי שהממיר של שלט הגה CAN BUS, מותאם למערכת הקודם ולכן כפתורי הווליום לא עובדים מסיבה שהמתח שהם מוציאים נמוך וכך עובד התקשורת בבלופונק ולא מתאם לאנדרוויד, כלומר פתור ימינה ושמאלה וכפתור הבית תקינים, אבל לא הלווליום למעלה למטה.

האם הגיוני?..הרי בקר זה אוניברסלי לכל המערכות?

כרגע רצה גירסה 2.3.4 על המערכת אנדרוויד, האם ניתן לשדרג זאת למערכת מבוססת רדיו ?..כלומר מהיכן ניתן לבצע שידרוג למערכת ספציפי?

הבעיה הנוספת הינה שאין אפשרות להיכנס לגוגל בחשבון, עקב כך שצרוש אימות דו שלבי בחשבון והגירסה הזאת לא תואמת, מישהו נתקל במצב כזה?

בעיה נוספת הינה בכך שאני מכבה את המערכת ומתניע והיא מתחילה מאותה נקודה של כיבוי, גם כאשר אני מכבה את הרכב ובא למחרת, אותו מצב של כיבוי זה מתב של התחלה ובכך שאין אתחול ולוגו בהפעלת מכשיר.

תודה רבה.

עריכה אחרונה על ידי matanvip
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...