Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתפסתי 43 מעל המותר בכביש של 90

שימו לב! השרשור הזה בן 3637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קח עורך דין שיסגור עיסקה עם התובע ותצא בקנס ושלילה על תנאי. הם לא מעוניינים להכניס אותך לכלא אלא רק להשיג הרשעה ולעבור לתיק הבא. אם אתה בא למשפט לבד, שופטים לא אוהבים את זה כי גם הם היו פעם עורכי דין ואתה לא מספק פרנסה לקולגות שלהם. אם אתה לוקח עורך דין, הוא מגיע לעיסקה עם התביעה. שופט בהחלט יכול להתחשב בעבר הנקי שלך, אבל הנחת היסוד שלהם אומרת שזה שלא היתה לך עבירה 5 שנים זה לא אומר שאתה נוהג כחוק אלא שפשוט התמזל מזלך שלא תפסו אותך. ככה הראש של המערכת עובד. בקיצור, תתיעץ עם עורך דין לתעבורה.

איזה קשקוש - פעם ראשונה שאני מתנסח כך בפורום אבל תסלח לי - אין קשר בין המציאות לבין הפוסט שכתבת.

רק לשם הדיון - אולי השופט יקבל ב"עין לא טובה" את העובדה שעו"ד מייצג את הנאשם בעבירה כ"כ שולית (4 קמ"ש מעל ברירת קנס) ויגיע למסקנה שבעבריין מועד עסקינן?

פו"ש קרא את הפוסט הזה, אין הבדל גדול בינך לבינו ולהערכתי לא יהיה גם הבדל גדול בעונש, את דעתי על ייצוג עו"ד בעבירות כאלה תוכל לקרוא גם שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה מותר בפורום, כי אני חדש, אבל אני חושב שאני יודע מי השוטר שתפס אותך ואולי אוכל לעזור. כתוב את שם השוטר ונראה.

אם תדע את שם השוטר אז תוכל לבטל לו את הדוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות. לא שקלתי גם לקחת עורך דין בגלל עניין כספי. אני חייל אז אני מקווב שבאמצ השופט יתחשב בי.

שתדע שיש גם שופטים לא יהודים. כאלו שלעשות להם "ריגשי" עם מדים לא ממש יעזור. אולי להפך.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מצטער על הדאבל אבל ארצה לעדכן.

היום היה אמור להיות המשפט, הגעתי לבית המשפט וביררתי אצל מי אני אמור להישפט.

השופטת איננה יהודיה לכן מדים לא היו עוזרים, פניתי לתובע.

קיבלתי קנס של 700 ש"ח ושלילה לחודשיים על תנאי למשך שנתיים.

חתמתי ויצאתי לדרכי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השופטת איננה יהודיה לכן מדים לא היו עוזרים

?

מוסר השכל שלא ייקרא פעם נוספת אך...פעם הבאה, באים למשפט מצויידים עם מדים, כפייה, כיפה, שרוואל ובהתאם לשופט/ת מחליפים בגדים. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...