Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסום עדיין לה"פ - איך בכל זאת לענות לבן אדם??

קובי נאור
שימו לב! השרשור הזה בן 3811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם.

פנה אלי משתמש בפרטי עם שאלה, בעיקבות פוסט שלי בפורום.

הכנתי לו תשובה מפורטת, אך אין לי אפשרות לשלוח אליו עדיין (יש לי רק 8 הודעות)

איך בכל זאת להודיע לו?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על ההודעות האחרונות שלך ולדעתי 99% שההודעה הפרטית שקיבלת היא סוג של פרסום שאסור על פי כללי הפורום, שזאת חלק מהסיבה בגללה סגרנו את השימוש בהודעות פרטיות למשתמשים חדשים.

אם אני טועה ואתה או השולח המסתורי במקרה באחוז הבודד של הצדיקים, שלח אלי את ההודעה הפרטית ואעביר אותה לנמען.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

לא יודע איזה 99%... בתיבה שלי יש רק 2 הודעות: ברוכים הבאים, ואותה הודעה שאני מנסה לענות

אוקי אני אשלח אליך את התכתובת, מקווה שזה ייתן לי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יורשה לי לשאול: משתמש חדש לא יכול לשלוח ספאם בה"פ אבל יכול לפרסם הודעות ספאם כאוות רצונו?

אולי כדאי להגביל משתמש חדש בה"פ בכל שעה (או משהו כזה) והודעה בפורום בכל 10 דקות? זה יגביל מאוד ספאמרים אבל יהיה נסבל למשתמשים חדשים ולגיטימיים.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק מנהלים פה בפורום כדי לזהות ספאמר ולהעיף אותו דיי מהר,בשביל מה להגביל משתמש להודעה כל שעה ? סתם מוריד את החשק להגיב כאן באתר ולהפוך למשתמש פעיל,בנוסף יש הגבלה של 60 שניות מהודעה להודעה אם אני לא טועה כאן אז אי אפשר להגיע לרמות ספאם גבוהות בזמן מוגבל

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...