Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסיון גרוע של צביעת שריטות עם ספריי

שימו לב! השרשור הזה בן 3893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואו על גולף דור 5 (או שזה 6?) שחורה לקחתה סיכון ולנסות לצבוע? הרי זה דיי היה ברור שלא תריע לאותם תוצאות עם ספרי צבע ולקה :S

ד''א הייתה לי גולף דור 5 2008 שחורה ובחיים לא הייתי מנסה לעשות דבר כזה, אבל יפה שהיה לך אומץ :wink:

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6... לא חשבתי שזה יצא כל כך גרוע למען האמת :lol: במקרה הכי גרוע זרקתי לפח 340 ש"ח (עלות כל התרסיסים והחומרים מסביב). ראיתי כל כך הרבה סרטונים ביוטיוב על זה וחשבתי שזה יהיה כל כך קל! אבל כגודל הציפיה כגודל האכזבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6... לא חשבתי שזה יצא כל כך גרוע למען האמת :lol: במקרה הכי גרוע זרקתי לפח 340 ש"ח (עלות כל התרסיסים והחומרים מסביב). ראיתי כל כך הרבה סרטונים ביוטיוב על זה וחשבתי שזה יהיה כל כך קל! אבל כגודל הציפיה כגודל האכזבה.

חח אוקי האמת שאני האחרון שיכול להאשים אותך אני עשיתי בידיוק אותו דבר אבל על רכב ישן שאני נוהג לעשות עליו הרבה ניסויים בזמן האחרון.

מה שטוב שגם אם עושים טעויות בעניינים האלה של צבע לרכב תמיד אפשר לתקן גם במקרה הכי גרוע.

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניגשתי ל-PDR Plus וכמו שחששתי הם לא יכולים לסדר את זה, אליהם אוכל לבוא אחרי שהאוטו יהיה נקי משריטות עמוקות.

אז אם מישהו מכיר מקום מקצועי (עדיף בפתח תקווה) שיודע לצבוע כמו שצריך, אשמח להמלצה! הכי הכי חשוב לי שלא יהיו הבדלים בין צביעה שקיימת לצביעה חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...