Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת בקרת שיוט בקיה ריו LX החדשה(2012+)

sergos
שימו לב! השרשור הזה בן 3835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמע, עשית לי את היום כשראיתי את הפוסט הזה, כבר תקופה שאני מחפש אופציות להרכבת בקרת שיוט, והאופציה הנ"ל ניראת פשוטה ביותר, כמה שאלות ברשותך, הזמנתי מהאתר את כל החלקים שאמרת אבל את הכפתורים התחתונים זה פשוט לא מוצא, מאיפה ניתן להשיג אותם? בלי שום קשר לחלק ההוא, ברגע שמחליפים את הכפתורים, מאיפה מעבירים נתונים של הTRIP ואיפה מאפסים? באיזה כפתורים?

דבר שני אשמח לקבל קצת תמונות של התהליך אם תוכל לצלם ולהדגים זה יעזור פה להרבה ויוריד קצת את החשש מההתעסקות עם הכרית אוויר.

המון תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תשמע, עשית לי את היום כשראיתי את הפוסט הזה, כבר תקופה שאני מחפש אופציות להרכבת בקרת שיוט, והאופציה הנ"ל ניראת פשוטה ביותר, כמה שאלות ברשותך, הזמנתי מהאתר את כל החלקים שאמרת אבל את הכפתורים התחתונים זה פשוט לא מוצא, מאיפה ניתן להשיג אותם? בלי שום קשר לחלק ההוא, ברגע שמחליפים את הכפתורים, מאיפה מעבירים נתונים של הTRIP ואיפה מאפסים? באיזה כפתורים?

דבר שני אשמח לקבל קצת תמונות של התהליך אם תוכל לצלם ולהדגים זה יעזור פה להרבה ויוריד קצת את החשש מההתעסקות עם הכרית אוויר.

המון תודה!!

צד ימין, למטה. הם על הקורה בצבע כסף הימנית. הכפתור העליון זה Trip והתחתון זה Reset

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,האמת ראיתי את זה בתמונות ברשת והבנתי את זה אבל הקטע הוא, שהוא לא מצא את החלק התחתון ולפי התמונה כרגע אין לו אותו בכלל, אז רציתי לשאול אם הוא פשוט ויתר על האופתיה של הטריפ והריסט או פשוט מצא פתרון יצירתי?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,האמת ראיתי את זה בתמונות ברשת והבנתי את זה אבל הקטע הוא, שהוא לא מצא את החלק התחתון ולפי התמונה כרגע אין לו אותו בכלל, אז רציתי לשאול אם הוא פשוט ויתר על האופתיה של הטריפ והריסט או פשוט מצא פתרון יצירתי?

תודה.

אולי הוא מחבר חזרה את ההגה הישן כל פעם? :lol:

גם אותי מסקרן לשמוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין את החלק התחתון במלאי באתר, ככה שכרגע ויתרתי על TRIP ו-RESET. ברגע שאני אמצא את החלק - אפשר להוסיף.

איך בדיוק? :?

מחליפים את כל הפנל של הקורה הזאת ומרכיבים כפתורים? כזה פשוט?

אם ככה, למה לא להחליף רק בשביל כפתורי המחשב בלי להשים את הכפתורים של הבלוטות'? אפשרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק? :?

מחליפים את כל הפנל של הקורה הזאת ומרכיבים כפתורים? כזה פשוט?

אם ככה, למה לא להחליף רק בשביל כפתורי המחשב בלי להשים את הכפתורים של הבלוטות'? אפשרי?

כל הפנל התחתון בא כיחידה אחת, ככה שהוא כולל גם כפתורי בלוטות'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש ידני 2013 טוב לדעת שיש אופציה כזאת

אצלי גם הוספתי כמה שינויים הגה מעור חלקים לבקרת שיוט אני יזמין (כולל לחצנים

RESET TRIP )ניתן להזמין חלקים גם דרך אתרים אמריקאים KIA GLOBAL PARTS, שם הוזמן פלסטיק מצופה כרום ללוח מכוונים

(סתם יפה בעין ומוסיף) וכמובן משענת יד שקיימת בכל הריות חוץ מבקיה ידני בנזין.

בארה"ב כמובן רכבים מאובזרים ולא "מסורסים" כמו בארץ, לכן ניתן להזמין משם חלקים יש בחלקם גם משלוחים לארץ.

החלקים מקורים קיה כמובן.

IMG_0311.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ההגה הוחלף (במוסך כמובן שלא יבואו בטענות)מגיע מחול חלק מקורי קיה עבר במכס בלי בעיות מגיע בדגמים מאובזרים

גם בארץ פירוקים וכו"

החלק של הלוח מכוונים בארה"ב מגיע בדגמי SX SEDAN אבל מתאים לכל הקיה ריו בארץ מק"ט 848301W200AK5

תחפש לפי מק"ט הנ"ל היחיד שמגיע אם ציפוי כרום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mre, תוכל לתת את האתר שממנו הזמנת? יש שם משלוח לישראל? אם לא איך ביצאת את המשלוח?

מדובר באתר הזה: http://www.globalkiaparts.com אולי? כי כרגע יש לו שם בעיה באתר.

אשמח אם תוכל לפרט עלויות ודרכי שילוח.

תודה!

בלי שום קשר מישהו מצא את החלק התחתון של הTRIP והREST?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שמשום מה לא ניתן לערוך זאת ההודעה הערוכה:

mre, תוכל לתת את האתר שממנו הזמנת משענת יד? יש שם משלוח לישראל? אם לא איך ביצעת את המשלוח?

מדובר באתר הזה: http://www.globalkiaparts.com אולי? כי כרגע יש לו שם בעיה באתר.

אשמח אם תוכל לפרט עלויות ודרכי שילוח של המשענת יד ואיך הרכבת? האם מסובך?.

תודה!

בלי שום קשר מישהו מצא את החלק התחתון של הTRIP והREST?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה האתר שממנו הזמנתי כבר לא פעיל יש לחפש חלקים באתרים אחרים אפשר גם דרך קוריאה קישור ניתן

ע" האתר בתחילת הפוסט המק"ט אותו מק"ט עלה עם משלוח 400ש"ח

משענת יד יש כמה דרכים 1 דרך מגרשי פירוק בארץ 2 ב EBAY ארה"ב לרשום KIA RIO ARMREST נמצא באותו דף

מחיר 200$ +משלוח אני הזמנתי משם לא היה בארץ כרגע מפירוק (אפשר לחפש דרך אתר גלגלים את החלק ולקוות לטוב לי לא עזר)

בעניין חלקים לבקרת שיוט היה דרך EBAY ערכה שלמה כולל RESET וTRIR כרגע לא נמצא רק כבל

http://www.kiapartsoverstock.com/showAssembly.aspx?ukey_product=7178238&ukey_assembly=1070222

באתר זה של חלקים קיה ישנם מקטים של כל מה שקשור להגה +לחצני בקרת שיוט אתר טוב למציאת מק"טים אבל אין משם משלוחים לארץ תשתמש במק"טים באתרים שמבצעים משלוחים לארץ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...