Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה hdmi mini pc כדאי לקנות?

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 3770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמר

את פרויקט XBMC אתה מכיר?

מכיר, אפילו התקנתי על המחשב (MSWIN) ועל הנקסוס 7.

שיחקתי קצת, הסתבכתי עם כל האופציות ועזבתי אותה לנפשה, לעת עתה.

הבעייה היא שאני סובל מחוסר זמן פנוי (כן, אני יודע שאני שורף יותר מדי זמן בפורום...:roll: ) וחוסר סבלנות.

עם זאת - זו בהחלט אופציה, השאלה היא איזו חומרה אני צריך לחבר לטלוויזיה/ות בכדי לעבוד עם הדבר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף נעשתי דיי מבולבל

נוסיף דרישה שהעלה שמר, חובה שהמכשיר יידע לתמוך בכתוביות בעברית.

נזכיר שלא חשוב לי ה HD.

חשוב לי שהתוכנה והכל "יטוס" כמה שיותר מהר.

אין לי כוונה לשבת ולקנפג דברים, אני רוצה משהו בסגנון שגר ושכח, ברור שצריך להגדיר WIFI וכו', אך אילתורים, טלאים וכדו' - לא.

לא חשוב לי כל כך הכסף שצריך להשקיע (נגיד עד 300-400 ש"ח כולל 18% מע"מ)

אז מה לקנות

908 כולל מקלדת/עכבר אלחוטי

809 III

שניהם בהמלצת natco

908 II

כולל WIFI מוגבר, אני קצת סקפטי, אבל בכל זאת.

ויש את ההמלצה של hwgeek

802 II

וכאן לא הבנתי למה כדאי לי לרכוש מעבד יותר ישן, אז יש לו קהילת מפתחים, אך כאמור אני מחפש שגר ושכח, אין לי כוונה להתקין דברים בלי סוף. אני מחפש חיים קלים.

אז תודה לכולם , ולבסוף במה לבחור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבסוף נרכש MK908 במכרז ב 64$.

רק לאחר הגשת ההצעה שמתי לב שלמרות שבכותרת כתוב "MK908 Quad Core Android 4.2"

במכירה עצמה כתוב "OS: Android 4.1,soon upgrade to 4.2"

נקווה שאין פה הטעיה כפי שתיאר natco, לדעתי זה סתם חוסר עדכון של דף המפרט, נקווה שאינני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי קנה את הריקומג'יק MK802 IIIS ועובד אחלה -כולל XBMC שפותח את סרטי הHD עם נגן חיצוני ותומך האצת חומרה.

אל תיתפתע למכשירים הזולים ללא שם וקהילת פיתוח

http://www.ebay.com/itm/Rikomagic-5th-MK802-IIIS-Bluetooth-Dual-Core-CPU-Android-4-1-1-Mini-PC-TV-Box-HD-/110991091960?pt=US_Internet_Media_Streamers&hash=item19d795a8f8

אנחנו קנינו מאליאקספר- חפש את הדגם הזה והמוכר עם הכי הרבה מכירות - מימנו רכשנו גם בכ50$.

הוא תומך גם במיקלדת ועכבור אלחוטי של מיקרוסופט.

גם אצלי 3s עובד נהדר fhd מה nas הביתי ב wifi. שפצרתי את אנטנת הוויפי בהוצאה מחוץ למארז.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי 3s עובד נהדר fhd מה nas הביתי ב wifi. שפצרתי את אנטנת הוויפי בהוצאה מחוץ למארז.

:-)

גם אני אשפצר לאחי את המכשיר בקרוב- כולל אנטנה וגוף קירור וOC יפה :-).

הכי חשוב במכשירים האלה זה שנאי איכותי שמוצהר לפחות כ2A.

הQUAD בעיייתי יותר ודורש שנאי איכותי עוד יותר- וגם חוסר הקירור ל4 ליבות מורגש.

אני קראתי רק ביקורות שליליות לגבי הגירסה RK3188 ולכן לא רכשתי אותו, מה גם במידה ומריצים את התכנים בהאצת חומרה- הכרטיס מסך עושה את העבודה- ובשניהם מדובר ב4ליבות גרפיות , אז לא מצאתי סיבה ללכת על הQUAD.

בכל מיקרה מצפים לסקירה מקיפה שתקבל את המוצר :-)

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מיקרה מצפים לסקירה מקיפה שתקבל את המוצר :smile:

+1.

גם אני אשפצר לאחי את המכשיר בקרוב- כולל אנטנה וגוף קירור וOC יפה :smile:

מצפים ממך שתעלה את הפרויקט. :-D

כמו שאמרתי, ה809II שלי יכול לצלות ערמונים. (והוא רק שתי ליבות).

oc לא דרוש לי. אני מניח שבמצב כזה הוא כבר יגיע לטמפרטורות שיקפיצו את הפקחים של IAEA :)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגיע...

לא היה לי מכשיר כזה לפני זה, לכן אין לי למה להשוות, האמת קצת התאכזבתי.

*זמן עלייה ראשוני ארוך יחסית אם כי אחרי זה מגיב טוב.

*WIFI חלש, אני לא אטען שיש לי WIFI מצויין בבית, אני עובד עם הנתב של הוט (והמבין יבין), אך גם כאשר ה 908 ממוקם במיקום טוב ה WIFI לא הפיל אותי מהכיסא.

*איכות צפייה טובה ותומך ברזולוציה טוב.

*זיהוי טוב של אביזרים, זיהה ועבד עם HUB USB ועכבר Wireless ולמרות ששניהם במוצהר מיועדים לווינדוס גם ה 908 זיהה אותם ועבד יפה, כמובן שזיהה את המקלדת Wireless שהיא מוצהרת מראש כמותאמת לאנדרואיד.

*אנדרואיד שמוכר לכולנו, אז לא נתקלתי בבעיה של הגדרות שפה, רשת, רזולוציה הכל עבד יפה.

*בהפעלה ראשונית חייבים לפחות עכבר (כבל או Wireless) כדי להגדיר אפשריות שונות. לאחר מכן יש אפשרות גם להגדיר שליטה ע"י עכבר וירטואלי מטלפון אנדרואיד מטאבלט וכדו'.

*לא חייבים מקלדת פיזית בגלל שכל פעם שיש צורך למקלדת תפתח גם מקלדת על המסך, אך מקלדת פיזית הרבה יותר נוחה להקלדה.

*אני רכשתי מקלדת קטנה +עכבר מגע Wireless. זה נחמד, נוח ולא תופס מקום. אך לדעתי למי שיש אפשרות מבחינת מקום עבודה ואחסון עדיף מקלדת + עכבר רגילים.

אולי לסיכום אני צריך לזכור שהמיני מחשב הזה עלה פחות מ 230 ש"ח, ובשביל הסכום הזה הוא עושה מעל ומעבר.

אם יש שאלות נקודתיות, אשמח לענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיתחדש!

ממה התאכזבת בדיוק?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאכזבתי בעיקר מה- wifi, קצת מהעליה הראשונה שהיא איטית.

יש גם בעיה עם וואלה vod, אך זה לפי דעתי קשור לוואלה ולא למכשיר או לתוכנה.

בנוסף בדומה לווינדוס 8, אנדרואיד (לדעתי) זאת תוכנה שבאה טוב עם מסכי מגע, חלק גדול מהכיף והיתרון הולך לאיבוד עם עבודה בעכבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה להסתבך עם XBMC והקינפוגים שלו כשיש את IsraVOD שכתבתי עליה ובאה עם מיליון ערוצים מקונפגים כבר בממשק נוח.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ - בהנחה ויש תובנות חדשות לאחר 5 חודשים:

אני מעונייין ב-HDMI mini PC, כאשר יש לי אפשרות לרכוש אותו בארה"ב.

השימוש העיקרי שלו - הזרמת סרטים ותמונות מהסלולרי, טבלט והמחשב.

היה לי נסיון קצר עם Chromecast - הצלחתי להזרים סרטים (מ-showbox) מהאנדרואידים אליו, אבל מהמחשב, פרט לעמוד של כרום הבנתי שלא ניתן.

כמו כן, לא ניתן לחבר אליו כרטיס זכרון או HD נייד - חייבים מחשב (אבל בכל מקרה, השימוש הזה הוא בעדיפות נמוכה יותר - קודם כל סרטים).

מה האלטרנטיבות הנוספות (והאם יש עתיד להתפתחות ה-Chromecast?).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...