Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ליאור. האמת ש 7/10 זה קצת מאכזב :roll:

אני אישית מעדיף 40X40, נוח לי לעבוד איתן. מעדיף להחליף שלוש ארבע פעמים למגבת נקיה,

במקום לעבור עם אחת גדולה. אבל יכולת הספיגה זה מה שחשוב, ואם היא משאירה סימנים,

אז היא לא עושה מבחינתי את העבודה.

אולי כדאי שתחכה ש kenworth יקבל את המגבות. הוא יוכל לתת חוות דעת טובה יותר היות ויש לו יותר ניסיון ויותר מגבות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 412
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מראש אני יכול להגיד בדיוק כמוך שעבור משימת הייבוש הן לא תקבלנה ציון גבוה.

דרך אגב הסוגיה הזו של Oshri גרמה לי לתהות לגבי זה שלא קיימות מגבות ייעודיות לייבוש בגודל 40 על 40 ואני שואל את עצמי למה לא בעצם? זה יכול להיות נוח לעבוד עם 2/3 מגבות קטנות מאשר אחת ענקית.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימה, זה בדיוק העניין, שזה מאוד נוח ואני לא מוצא אחת נורמלית. יש לי שלוש מטליות כאלה,

שבזמנו שלח לי מארה״ב אבי הדיטיילר, אם אתם זוכרים אותו. הן אחלה, אבל כבר בלויות,

ואני מחפש תחליף במחיר סביר ולא מוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי מגבת שמתיימרת להיות מהטובות ביותר בגודל 40 על 40, המחיר שלה לא להיט.

מדובר במגבת שנקראת Dry Me Crazy Junior של החברה הרצינית Microfiber Madness (חברה גרמנית שידועה באיכות מוצריה).

החברה הזו מוכרת את המוצרים שלה דרך חברות דיטיילינג אחרות ולא בצורה ישירה למיטב זכרוני.

אחת החברות שמוכרת את המוצר הזה היא carpro המפורסמת (ארה"ב) ויש לה יבואן בארץ, מי שזה מעניין אותו שיפעיל קצת לחץ על היבואן ואולי הוא יזמין כמה יחידות.

פרט נוסף ומעניין לחובבי המגבות הוא שמגבת זו מצטיינת בנתון המרשים של 1200 GSM :shock::shock2:

בארה"ב מחירה 57 ש"ח ואם היבואן בארץ יביא כמה כאלו ויתמחר במחירים נוחים אני מאמין שיחטפו אותן כמו לחמניות חמות.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו שאני לא מבין: חשבתי שהכי טוב לייבוש זאת אריגת וואפל.

עכשיו נראה כאילו מה שמשנה זה המשקל וכמות המיקרופייבר. אם זה ככה אז למה לא לקנות מגבת ייבוש סמיכה ועבה? יש כמה וכמה כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מגבת יבוש לא מזמן

עד היום היתי משתמש בג'ילדה עור\סינטטי.

זאת המגבת:

http://www.detailedclean.co.uk/washing-and-drying/drying-towels/poorboys-waffle-weave-drying-towel-92

די מהר המגבת נספגה במים בניגוב ראשון ולא היה ניתן לסחוט אותה לרמה שהיא לא משאירה סימני ניגוב (רטוב) בהמשך הפעולה.

מה שלא היה היה קורה לי עם הג'ילדה, שהיא לאחר סחיטה כאילו מתחילה מחדש.

המגבת לא עברה כביסה ראשונה לפני השימוש, יש צורך?

אני עושה משהו לא בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו שאני לא מבין: חשבתי שהכי טוב לייבוש זאת אריגת וואפל.

עכשיו נראה כאילו מה שמשנה זה המשקל וכמות המיקרופייבר. אם זה ככה אז למה לא לקנות מגבת ייבוש סמיכה ועבה? יש כמה וכמה כאלה

לא מדויק כלכך ויש שיגידו שלא מדויק בכלל.

הרבה מאוד חובבי דיטיילינג חוזרים ומשננים מנטרה קבועה והיא הולכת ככה "וואפל לחלונות! מגבת נפוכה (plush) למרכב!"

את המנטרה הזו תשמע המון פעמים, בעיקר בפורומים בחול. לדעתי ומניסיוני האישי בלבד אין למנטרה הזו שום בסיס מוצדק, אני יכול להבין מניין זה מגיע אבל לא מסכים כלכך.

מגבות וואפל מנגבות היטב ועושות עבודה יותר ממעולה. אני חושב שצריך להתנסות במגבות שונות ולהחליט לבד מה נוח ומה טוב. אנשים שונים ימצאו שמגבות שונות עושות עבורן עבודה טובה.

באופן אישי אני ניגש לניגוב הרכב עם מספר מגבות שונות תמיד, עד היום לא מצאתי יתרון כלשהו עבור המגבת הנפוחה על פני הוואפל.

כמה לינקים מאוד מעניינים בהקשר של סוגיה זו:

Waffle towel VS plush towel - סקר שערכתי מזמן ויש ניצחון מוחץ עבור המגבת הנפוכה, האם הם בהכרח צודקים? לא יודע. :roll:

פוסט מעניין, שים לב לתגובה של VIX (בעלי ניסיון שראוי להעריך) וגם לתגובתו של GUGY שהוא בעל ניסיון רב, עבור שניהם (לפחות אז וכנראה גם היום) זה היה ברור שמגבת וואפל מיועדת לחלונות! וזה לא שהם טועים ואני צודק היות ואני מאוד אוהב את הוואפל, מדובר בשתי אסכולות שונות ובויכוח שלא נגמר. אין מישהו שצודק ולכן צריך לבחון כל מגבת פני עצמה. היום מייצרים מגבות וואפל בגדלים עצומים ואין שום הגיון לייצר גודל כזה עבור חלונות בלבד.

פוסט נוסף ומעניין שם הרוב המוחץ טוען שמגבת ה-UBER היא הטובה ביותר והיא כידוע flushית בטירוף.

קניתי מגבת יבוש לא מזמן

עד היום היתי משתמש בג'ילדה עור\סינטטי.

זאת המגבת:

http://www.detailedclean.co.uk/washing-and-drying/drying-towels/poorboys-waffle-weave-drying-towel-92

די מהר המגבת נספגה במים בניגוב ראשון ולא היה ניתן לסחוט אותה לרמה שהיא לא משאירה סימני ניגוב (רטוב) בהמשך הפעולה.

מה שלא היה היה קורה לי עם הג'ילדה, שהיא לאחר סחיטה כאילו מתחילה מחדש.

המגבת לא עברה כביסה ראשונה לפני השימוש, יש צורך?

אני עושה משהו לא בסדר?

כביסה ראשונית היא שלב הכרחי, ואפילו הייתי ממליץ על שטיפה כפולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל התגובות ולא הבנתי מי הכי מומלצץ לבסוף.

אפשר קישור למגבת הכי טובה שנמצאה לבסוף? :-P

המגבת הזו הכי טובה והיא שייכת ליצרן המיוחד ששמו D. Porthault’s

למה היא הכי טובה?

D. Porthault’s most expensive towels are made with 65-gram Egyptian cotton with double-rolled, hand-sewn scalloped edges. These luxury towels are priced over $400 and may be purchased in the US at their New York boutique at 470 Park Ave.

ואם לא הבנת את הרמז אז אין הכי טובה, כמו שאין ווקס הכי טוב או שמפו לרכב הכי טוב. תנסה מוצרים שונים ותישאר עם אילו שאהבת יותר מאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במגבות של הקוראני. הרכישה היא של 3 מגבות.

לדעתי תמורה מעולה. רכות מאוד בלי שום פריט שעלול לשרוט.

שותות יפה את המים ואפשריות לסחיטה ביד.

הגודל אידאלי.

לא התנסתי ב UBER ואין לי ספק שתמיד יש או יהיה טוב יותר.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ שרשור (שלדעתי צריך להיות דביק!)

קיבלתי את המגבות הצהובות של הקוריאני מאיביי , מה לעשות איתן לפני שימוש ראשוני? לכבס ידנית במים חמים עם חומץ?

קצת טיפים , תודה :)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...