Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צירוף של כמה אירועים (לחלקם אתם מודעים, לחלקם לא) בימים האחרונים גרם לי לחשוב על הגיבוב ועל מה אני עושה בו.

בהתחלה שהגעתי הייתי ילד ממש, בן 17, לא מבין מה הולך מסביבו, חשבתי שאולי כאן אני אמצא את מישהו שיראה לי את הדרך, לא מכאן באה הישועה, רוב הזמן הייתי צריך להתגונן ולספוג אבל עשיתי את זה כמו שצריך, ובסופו של דבר קיבלתם אותי (הוותיקים, חלק לא גובבו עדיין שהגעתי לפה), עם הזמן התגברתי, חגגתי יום הולדת 18, הייתי צריך להתגייס ודחיתי את זה, ואתם הייתם עדים להכל ואפילו עזרתם לי בחלק מהדברים.

כשהגעתי לראשונה לקראספורום לפני כמעט שנתיים נכנסתי לפורום דיטיילינג כי זה היה הפורום היחיד שיכולתי לעשות מה שאומרים שם (לשפר אין לי מה, משפטן אני לא, לאוף טופיק לא הייתה לי גישה, אני לא יכול לתפוס את הבאג'ז אבל לשטוף את האוטו אני יכול), אז הפורום היה ברמה גבוה, דיונים רציניים, אנשים רציניים ולמדתי המון, אבל היום הרמה של פורום דיטיילינג ירדה פלאים, ואני מוצא את עצמי נכנס לשם פחות ופחות.

מידי פעם עלו תהיות מה בעצם אני עושה פה, האם כאן מקומי ? בכל זאת, אני בן 18 והגיל הממוצע פה הוא יותר בסביבות 27, אז אני חושב שבאמת לי אין מה לחפש פה יותר, לפחות בזמן הקרוב, אולי בעתיד (העתיד יכול להיות עוד יומיים ויכול להיות עוד 20 שנה) אחזור לכאן רופני שונה, אולי עוד 4 שנים יגיע לכאן רופני ג'וניור אבל בנתיים תמשיכו לגובב לכם.

טוב יאללה חפרתי מספיק, אני לא חזק בגיבוב גם ככה.

נראה שהגיבוב מת, יחי הקרוקודיל.

(שי תתקדם למאה ה-21 [או 20, באיזה מאה אנחנו ?])

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רופני, אל תתיאש, זה נכון שאתה הקטן שבחבורה אבל גם אני תמיד הייתי הקטן שבחבורה, למדתי לרישיון לחובבי הרדיו כשהייתי בן 12, ורוב הכיתה שלי היו בני 40+, והיה לי קול צפצפני במיוחד בגיל הזה.

אנחנו לפעמים יורדים עליך כי ככה זה לרוב אצל גברים, אנחנו לא ממש יודעים איך להביע חיבה אז יוצא לנו "מה נשמע יא חתיכת חרא?", אל תראה בזה משהו מעבר.

אני מאמין ומקווה שכשתתגייס אז לא יהיה לך זמן לשום דבר, תלמד מהם הצרכים הבסיסיים של בנאדם, שזה לאכול ולישון, אבל בינתיים זה שאתה צעיר לא אמורה למנוע ממך להשתתף בפורום שרוב חבריו יותר מבוגרים ממך, יש לך מה לתרום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה מקום שבו יש צורך להצהיר על פרישות. זה פורום, כנס כשבא לך ואם לא אז לא. אתה לא חייב פה כלום לאף אחד

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה מקום שבו יש צורך להצהיר על פרישות. זה פורום, כנס כשבא לך ואם לא אז לא. אתה לא חייב פה כלום לאף אחד

בדיוק.

וזה שאנשים בפורומים מסויימים מנסים ליצור קבוצת לחץ על מנהלי פורומים בגלל סיבות מסויימות זה בכלל מצחיק.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כשהגעתי לראשונה לקראספורום לפני כמעט שנתיים נכנסתי לפורום דיטיילינג כי זה היה הפורום היחיד שיכולתי לעשות מה שאומרים שם (לשפר אין לי מה, משפטן אני לא, לאוף טופיק לא הייתה לי גישה, אני לא יכול לתפוס את הבאג'ז אבל לשטוף את האוטו אני יכול), אז הפורום היה ברמה גבוה, דיונים רציניים, אנשים רציניים ולמדתי המון, אבל היום הרמה של פורום דיטיילינג ירדה פלאים, ואני מוצא את עצמי נכנס לשם פחות ופחות.

מידי פעם עלו תהיות מה בעצם אני עושה פה, האם כאן מקומי ? בכל זאת, אני בן 18 והגיל הממוצע פה הוא יותר בסביבות 27, אז אני חושב שבאמת לי אין מה לחפש פה יותר, לפחות בזמן הקרוב, אולי בעתיד (העתיד יכול להיות עוד יומיים ויכול להיות עוד 20 שנה) אחזור לכאן רופני שונה, אולי עוד 4 שנים יגיע לכאן רופני ג'וניור אבל בנתיים תמשיכו לגובב לכם.

יש בזה משהו, גם אני כמעט ולא מגיב בפורומים אחרים חוץ מבאוף-טופיק כי כבר נהיה משעמם.

"-מותר לשים לדים בלוחית רישוי?

-בודקים שמן בתחנת דלק?

-מותר לקנות קסנון בדיל אקסטרים?

-זה בסדר שבחורף בבוקר יוצאים אדים מהאגזוז?

- (הודעה ראשונה בפורום) חווית שירות מזעזעתתתת במוסך X!!!

-אחרי תקופה החלטתי לפרוש כי לא אוהבים אותי יותר 3"

מבין?

הכל חוזר על עצמו, אבל הרמה יורדת. יותר ויותר לא משקיעים בלכתוב הודעות נורמליות ורוב המשתמשים שאני מעריך את הכתיבה והדעות שלהם כותבים בעיקר כאן או בנושאים אחרים באוף-טופיק. אין דיונים מעניינים על מכוניות, כולם מדברים על רמות איבזור בעגלות תינוקות עם מנוע 1.0 ואיזה ליסינגומט פותח יותר מהר (קורולה).

דווקא פה יש מה לקרוא כי הנושאים מתחלפים כל הזמן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה נשאר לומר חבר'ה?

האחרון שיוצא, שיכבה את האור (יש! תמיד רציתי להגיד את זה!!)

אבל העיקר ששי הצליח לכוון את האמולטור סוף סוף שיתאים לגיבוב :lol:

תזמון זה הכל בחיים

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחרון שיוצא, שיכבה את האור (יש! תמיד רציתי להגיד את זה!!)

icon_lol.gif

למה הוא מתעלל בעצמו עם אמולטור? בשביל הקבוצת מה נשמע של הגיבוב? דיון ב ICQ?

אני לא מעודכן.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...