Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לשמפו, אוטם צבע ותכשיר לפלסטיקה

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כיוון שהתכשירים שבהם אני משתמש כעת עומדים להגמר אני מעוניין לחדש את מלאי "החומרים" לניקוי הרכב, אשמח להמלצות, הרכב הוא מאזדה 2 בצבע שחור. הנה מה שאני צריך:

1. שמפו לרכב - שמפו לא אגרסיבי, שלא יוריד לי שכבות של אוטם צבע או ווקס מהרכב בכל שטיפה.

2. אוטם צבע - שיחזיק מעמד על הרכב כמה שיותר, בד"כ אני שם ווקס פעמיים בשנה, פעם 1 לפני החורף ופעם שניה לפני הקיץ.

3. חומר לדשבורד - עדיף שלא יהיה שומני, שישמור על הפלסטיקה בתוך הרכב, שאוכל לעבור איתו על גומיות וגם על פלסטיקה מחוץ לרכב.

אם אפשר אני מעדיף שכל החומרים יהיו מאותה החנות (VIX או אוטוסטור), אני לא מעוניין להתרוצץ בין חנויות. לגבי תקציב, אין לי צורך בחומרים היקרים ביותר, בואו נגיד 200-250+- ש"ח בטוטאל. עדיפות לכמות גדולה של כל אחד מהחומרים או כמות מרוכזת שמספיקה לזמן רב.

תודה רבה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

כיוון שהתכשירים שבהם אני משתמש כעת עומדים להגמר אני מעוניין לחדש את מלאי "החומרים" לניקוי הרכב, אשמח להמלצות, הרכב הוא מאזדה 2 בצבע שחור. הנה מה שאני צריך:

1. שמפו לרכב - שמפו לא אגרסיבי, שלא יוריד לי שכבות של אוטם צבע או ווקס מהרכב בכל שטיפה.

2. אוטם צבע - שיחזיק מעמד על הרכב כמה שיותר, בד"כ אני שם ווקס פעמיים בשנה, פעם 1 לפני החורף ופעם שניה לפני הקיץ.

3. חומר לדשבורד - עדיף שלא יהיה שומני, שישמור על הפלסטיקה בתוך הרכב, שאוכל לעבור איתו על גומיות וגם על פלסטיקה מחוץ לרכב.

אם אפשר אני מעדיף שכל החומרים יהיו מאותה החנות (VIX או אוטוסטור), אני לא מעוניין להתרוצץ בין חנויות. לגבי תקציב, אין לי צורך בחומרים היקרים ביותר, בואו נגיד 200-250+- ש"ח בטוטאל. עדיפות לכמות גדולה של כל אחד מהחומרים או כמות מרוכזת שמספיקה לזמן רב.

תודה רבה לעוזרים.

אהלן אדידס

1. אני אוהב את השמפו של מגיוורס גולד, מבחינת שמפו בלבד הוא יותר ממעולה. אבל לדעתי זה יהיה חסכוני יותר לקנות ONR, הוא גם שמפו מעולה שמתנהג קצת אחרת משמפו רגיל.

2.הייתי ממליץ לך על FK1000P (תריץ חיפוש בפורום הזה של המילה הזאת) שמחירו 140 ש"ח כולל משלוח והוא לא נמכר בארץ! רק מחול. בארץ תמצא אוטמים טובים כמו האוטם שאני המלצתי במחיר של 220 ש"ח כולל משלוח. ההפרש הוא 80 ש"ח שבהם אתה יכול לקנות עוד מוצרים.

3. הייתי ממליץ לך על חומר שאני עצמי לא מכיר אבל אני אקנה אותו בעקבות המלצות של כמה מחברי הפורום (חברה שיש להם ניסיון והיכרות עם מוצרים שונים) שמו של המוצר Carplan Flash Dash. מהיכרותי אני יכול להציע את החומר של מגיוורס, עושה עבודה לא רעה.

לינקים למוצרים.

ONR http://www.autostore.co.il/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%99%D7%91%D7%A9-OPT-NO-RINSE-Shine-32oz.html

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%A4%D7%9C%D7%90%D7%A9-%D7%93%D7%A9-%D7%AA%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%A1-Carplan חומר לדשבורד

3. http://www.cleanyourcar.co.uk/sealants/finishkare-1000p-hi-temp-sealant/prod_589.html אוטם צבע fk1000p

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה Kenworth על העזרה.

בסופו של דבר הזמנתי מ VIX את המוצרים האלו:

Chemical Guys ALL CLEAN

Chemical Guys Mr. Pink

Chemical Guys Premium EXTRA Thick Wash Mitt

את אוטם הצבע אקנה מאוחר יותר כיוון שרק אתמול עשיתי ווקס (של CARPLAN).

בנוסף הזמנתי גם באיביי את ה ORGANIZER הזה לבגאז' של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי FK1000p - האם צריך/מומלץ להשתמש בתכשיר כלשהו לפני היישום (ואחרי פלסטלינה)?

כמה זה חשוב?

האם צריך IPA?

ראיתי אזכורים לגבי Autoglym - Super Resin Polish, אבל היו גם כאלה שאמרו שהוא מסיר שכבות כלשהן?

ואם כבר SRP - האם הוא יכול לשמש במקום אוטם?

(אני מוכן עם סלסלת קניות מ-CYC ורוצה להחליט מה להוסיף ל-1000P).

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני אוטם מומלץ ליישם IPA.

יש כאלה שטוענים שגלייז עדיף ויש כאלה שאומרים שעדיף לא (כדי שהאוטם יתחבר לצבע).

SRP הוא גלייז פוליש, אבל פוליש מאוד מאוד מאוד עדין, ממש בקושי מוריד שכבה מהצבע, אני לא חושב שהוא יכול לשמש במקום אוטם.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי FK1000p - האם צריך/מומלץ להשתמש בתכשיר כלשהו לפני היישום (ואחרי פלסטלינה)?

כמה זה חשוב? השלבים זהים כמו שעושים לפני כל אוטם אחר, ככל שתכין את הרכב יותר, האוטם ישב יותר טוב.

האם צריך IPA? אם זה זול , היישום פשוט, לא מזיק, אז למה לא? החומר עוזר להסיר משקעים ישנים.

ראיתי אזכורים לגבי Autoglym - Super Resin Polish, אבל היו גם כאלה שאמרו שהוא מסיר שכבות כלשהן? שכבות של צבע מת/ כזה שהתחמצן, שכבות של שומנים ולכלוך. כפוליש המוצר הזה מסיר ממש מעט. יהיה שגוי לקרוא לו פוליש.

ואם כבר SRP - האם הוא יכול לשמש במקום אוטם? מה שרופני אמר! חד משמעית לא. המוצר הזה אוטם כמו ש V7 אוטם.

(אני מוכן עם סלסלת קניות מ-CYC ורוצה להחליט מה להוסיף ל-1000P). אל תזמין מוצר בודד משם, אם כבר שלמת משלוח קח עוד דברים. תחשוב מה עשוי להיות חיוני עבורך

בהצלחה :)

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנוורט ניסית להוסיף מעט ONR לגולד?

לא, למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב לשלב בינהם, אולי זה יצור סיכוך יותר טוב בין האוטו למטלית כי הגולד לבד לדעתי לא עושה עבודה מדהימה בזה.

מבחינתי מילת המפתח היא אולי כפי שאמרת.

אני לא כימאי ואני אחרון האנשים שמבין כיצד חומר מסוים משפיע על חומר אחר. אני כן מבין שישנם שילובים שפשוט יכולים להזיק, לבטל אחד את השני, ליצור ראקציה שלילית וכו'. החומרים מיוצרים בטכנולוגיות שונות, יש מוצרים עם פולימרים וחומרים שעושים ברק, יש חומרים עם חומרי ניקיון גרידא. יש כאלה עם ווקס. אני משתדל למצוא מוצרים שנוח לי לעבוד איתם מאשר ליצור שיקויים ללא ידע מאחורי זה.

מעולם לא ניסיתי למהול שום חומר עם חומר נוסף מלבד מים.

לעומת זאת במטבח!! אני מוהל הכל מהכל.

תוספת: דע לך שנתקלתי בהמון פוסטים בפורומים בתחום שבהם אנשים מלינים על בעיות של חיבור בין אוטמים ווקסים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

(אני מוכן עם סלסלת קניות מ-CYC ורוצה להחליט מה להוסיף ל-1000P). אל תזמין מוצר בודד משם, אם כבר שלמת משלוח קח עוד דברים. תחשוב מה עשוי להיות חיוני עבורך

...

כרגע יש לי בסלסלה 1000P, וגם SRP וגם Ultimate German Applicator. סה"כ 40 ליש"ט

לפי מה שאתם אומרים אפשר לוותר על SRP ולהשתמש רק ב-IPA..

אין לי ממש מה להוסיף לסלסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש לי בסלסלה 1000P, וגם SRP וגם Ultimate German Applicator. סה"כ 40 ליש"ט

לפי מה שאתם אומרים אפשר לוותר על SRP ולהשתמש רק ב-IPA..

אין לי ממש מה להוסיף לסלסלה.

הSRP יודע לנקות את השטח ולהכינו לאוטם אבל הוא לא תחליף ל IPA, הם מוצרים שמתנהגים שונה. אחרי SRP גם אסור ליישם IPA מכיוון שהוא יוריד את הפילרים.

תחשוב עליו כאל מוצר גלייז שממלא שריטות קטנות ומכין את השטח לקראת האוטם.

הIPA רק מכין את השטח מבלי להעניק ברק של גלייז או מילוי שריטות.

אם אתה מרגיש שמוצר כזה יכול לשמש אותך (בהתאם למצב הרכב ) אז אחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הSRP יודע לנקות את השטח ולהכינו לאוטם אבל הוא לא תחליף ל IPA, הם מוצרים שמתנהגים שונה. אחרי SRP גם אסור ליישם IPA מכיוון שהוא יוריד את הפילרים.

תחשוב עליו כאל מוצר גלייז שממלא שריטות קטנות ומכין את השטח לקראת האוטם.

הIPA רק מכין את השטח מבלי להעניק ברק של גלייז או מילוי שריטות.

אם אתה מרגיש שמוצר כזה יכול לשמש אותך (בהתאם למצב הרכב ) אז אחלה.

הרכב חדש (יחסית), והשריטה העיקרית היא במוח :)

אני אמשיך לחשוב על זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב חדש (יחסית), והשריטה העיקרית היא במוח :)

אני אמשיך לחשוב על זה..

אם כך תרגיש בנח לוותר על ה SRP ותשאיר אותו עבור אלה שיש להם רכב ישן עם צבע דהוי :mrgreen:

ובמקום IPA אני מצרף לינק למוצר מאוד איכותי שבהחלט יתרום לעמידות האוטם במידה ותיישם אותו לפני.

כמו כן הוא מסיר שומנים של פולישים בצורה טובה (יש שיגידו שהוא הטוב ביותר, סוג של IPA על)

http://www.cleanyourcar.co.uk/index.php?_a=viewProd&productId=960

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...