Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש בפלאפון בזמן "נסיעה" בפקק

V6
שימו לב! השרשור הזה בן 7160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי הרעיון הכי יפה, הכי נוח והכי טוב הוא להתקין פלאפון מובנה דו קווי.

תחשוב על זה, זה ממש טוב.

אתה לא חייב לשים אותו במקום מעצבן איך ששמים את הדיבוריות, אם אפשר אז הכי טוב לשים אותו בתוך התא איכסון בין הנהג לנוסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרעיון הכי יפה, הכי נוח והכי טוב הוא להתקין פלאפון מובנה דו קווי.

תחשוב על זה, זה ממש טוב.

אתה לא חייב לשים אותו במקום מעצבן איך ששמים את הדיבוריות, אם אפשר אז הכי טוב לשים אותו בתוך התא איכסון בין הנהג לנוסע.

אכן כך, מצ"ב תמונה של הנייח שלי באוטו, הכי נוח, קליטה הכי טובה, שמיעה מצויינת.

לא פחות חשוב - לא יקר (עולה קצת יותר מהקנס...)

phone.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם,

אני מהאנשים שלא מוכנים בשום אופן לקדוח חורים ברכב בשביל דיבורית לפלאפון,

קודם כל יש "כרית" שעליה ניתן להתקין פלאפון ללא חורים ברכב.

שנית יש תקדים בקשר לדיבור בפלאפון בפקק והתקדים מדבר על מתי שהרכב עומד בפקק ובכך השוטר לא רשאי לתתלך דוח על דיבור בפלאפון במהלך הנסיעה מאחר והרכב עומד.

KU_CFB_TT_8N_Cab_Coupe_VES8N-22_KUD8N-22_Z.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנית יש תקדים בקשר לדיבור בפלאפון בפקק והתקדים מדבר על מתי שהרכב עומד בפקק ובכך השוטר לא רשאי לתת לך דוח על דיבור בפלאפון במהלך הנסיעה מאחר והרכב עומד.
תקרא שוב את כל השרשור, התקדים הוא על דיבור בעת עמידה ב"אור אדום" ולא לגבי עמידה בפקק.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא שוב את כל השרשור, התקדים הוא על דיבור בעת עמידה ב"אור אדום" ולא לגבי עמידה בפקק.

עמית

נהגת ברכב הנ"ל ובעת שהרכב היה בתנועה השתמשת בטלפון נייד\קבוע שלא באמצעות מיקרופון המותקן ברכב

זו התקנה, תסיקו מסקנות.....!!:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהתכוונת לאכוף, כמו שנאמר כאן, כי ההבדל בטעות כתיב הזו הוא קצת גדול (בערך הפכים...).

אני מבין את הפגיעה בריכוז כאשר נהג נוסע ומדבר, אתה יודע מה? לא צריך חוק יבש שיגיד מתי פקק ומתי לא, אבל קיבינימאט אתה לא חושב שיש הבדל בין נהג שנוסע לאט בנתיב שמאלי כשיש מלא תנועה על הכביש ומדבר בפלאפון לבין המקרה הזה?

קצת היגיון לשוטרים, קצת!

הקנס אגב, למי ששאל, הוא 500 ש"ח.

קודם כל, תודה על התיקון, אני דיסקרף ובעייתי בתחומים האלו אבל אני לומד ומשתפר כל הזמן (-:

דבר שני הרעיון של האכיפה לדעתי הוא לא לתפוס עוברים על החוק אלא לגרום לאנשים שלא ירצו לעבור על החוק.

תחשוב שיאכפו את החוק בצורה חזקה מאוד ומה שיקרה זה שנהגים יבינו את המסר שאם הם ידברו בפלאפון בנסיעה/פקק/וכו הם יאלצו לשלם וכך תפסק התופעה.

גם בנסיעה עם חגורות בטיחות היה שיפור עצום בעקבות אכיפה רחבה.

משתתף בצערך, מכיר נהגים נוספים שנוהגים 98% מהזמן עם דיבורית ובפאשלה יחידה נתפסו (אחי תמיד עם דיבורית, יום אחד רק התחיל לנהוג, אני צלצלתי ושהוא הוציא את הפלא מהכיס הוא כבר ענה וישר נתפס) אבל תחשוב חיובי. אולי בסוף, העולם ינהוג טוב יותר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שלא הספיק לצלצל? תוציא פירוט שיחות תראה אם באמת יצאה שיחה, אולי יש לך מזל ולא יצאה. אם לא, זה יעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שלא הספיק לצלצל? תוציא פירוט שיחות תראה אם באמת יצאה שיחה' date=' אולי יש לך מזל ולא יצאה. אם לא, זה יעזור לך.[/quote']

מה לגבי שיחה נכנסת? אין אפשרות לקבל פירוט על שיחות נכנסות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שלא הספיק לצלצל? תוציא פירוט שיחות תראה אם באמת יצאה שיחה' date=' אולי יש לך מזל ולא יצאה. אם לא, זה יעזור לך.[/quote']

באמת שנראה לי קצת תמוה הרעיון הזה.... זה כרוך בפרוצדורה קטנה + בקשה להישפט, לא? וכמו שאמר קספר, מה לגבי שיחות נכנסות? לא הבנתי איך זה אמור לעזור או שלא הבנתי אותך....

בקשר לדיבוריות, מהת'רד הזה שקצת סטה פה ושם מהנושא עלו דברים שממש לא ידעתי עליהם, כמו דיבורית דרך הרדיו, הדבר היחידי הוא ששום דבר שנראה לא קשור לרכב - לא נכנס לרכב. חוצמזה אני פתוח לרעיונות שעלו כאן.

תודה לכולם.

TT, אכן צדקת, התקנה מדברת על רכב בתנועה, האכיפה יכולה להיות מרגיזה לפעמים, כמו במקרה שלי. :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך, מכיר נהגים נוספים שנוהגים 98% מהזמן עם דיבורית ובפאשלה יחידה נתפסו (אחי תמיד עם דיבורית, יום אחד רק התחיל לנהוג, אני צלצלתי ושהוא הוציא את הפלא מהכיס הוא כבר ענה וישר נתפס) אבל תחשוב חיובי. אולי בסוף, העולם ינהוג טוב יותר :-)

גם לי קרה בדיוק אותו מקרה.

יש לי דיבורית, באתי להכנס לאוטו הפלאפון ביד ופתאום מצלצל, אני עונה ומתחיל לנסוע קצת ושוכח שהפלאפון ביד שלי.

פתאום משטרה עוצרת אותי, בלי חגורה, פלאפון ביד, נוסע בערך 10 קמ"ש.

השוטרת רצתה לתת לי דו"ח על חגורה ופלאפון....בסוף שיכנעתי אותה לוותר לי על שניהם ונסעתי.

מה שבטוח, מעכשיו אני ישר מכניס את הפלאפון לדיבורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקדים היה והינו עדיין רק לדיבור בסלולר בעת עמידה כאשר מופע האור האדום דולק ברמזור.

בכל מקרה אחר - דו"ח.

עמית

בדיוק,היו פה כבר דיונים כאלה...

לגבי החורים,יש כל מני "פלאחים" שמתחברים מאחורי הדש או הרדיו בתור מסגרת פנימית או יותר חזק מזה כתחליף לאבטחה של הרדיו וככה לא צריך לעשות חורים...

פתרון מצוין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...