Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקתוקים בנסיעה וזריקת זנב בסיבוב - מה הולך ?

B-T
שימו לב! השרשור הזה בן 7158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדקת שאתה לא נסעת עם אמברקס?

{גם תקתוקים וגם זריקת תחת ... }

איזה תקתוקים יש מהנד ברקס משוך ? וגם זריקת תחת תיווצר מנעילת גלגלים פתאומית , ולא מנסיעה עם ידית משוכה .

B-T , האם בלמת לפני שנשמעו תקתוקים ? ותוך כדי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני אתאר כאן בדיוק מה קרה לי באותו הערב:

יצאתי מהחניה, נסעתי כמה מטרים, עצרתי ועשיתי פרסה - אז התחלתי לשמוע ולהרגיש את התיקתוקים בפעם הראשונה.

אחרי כמה מטרים שנסעתי (בהתחלה חשבתי שזה משהו עם הכביש) המשכתי לשמוע את התיקתוקים האלו, אז עצרתי ויצרתי לראות מה קורה - הכל היה תקין, הגלגל תקין, אין תקר וכו'.

אחרי שהמשכתי לנסוע עברו כמה מטרים, נכנסתי לפנייה ימינה(ארוכה כזו, עם שטח האצה) על 25 קמ"ש (בגילגול, ללא האצה), ובסוף הפנייה 'עף' לי הזנב. אחרי שהצלחתי להשתלט קצת על הרכב - בלמתי בחוזקה (יש ברירה?).

אחר-כך, גם בתוך פנייה אחרת שפניתי (על 0.0) שמעתי את התיקתוקים וגם בתוך כיכר כשפניתי שמאלה. הביתה הגעתי אחרי איזה רבע שעה (וזו נסיעה של 5 דקות), ומידי פעם חזרו התיקתוקים, ובמספר סיבובים לא שמעתי שום רעש.

ולא , quiKi, לא נסעתי עם הנד-ברקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני אתאר כאן בדיוק מה קרה לי באותו הערב:

יצאתי מהחניה, נסעתי כמה מטרים, עצרתי ועשיתי פרסה - אז התחלתי לשמוע ולהרגיש את התיקתוקים בפעם הראשונה.

אחרי כמה מטרים שנסעתי (בהתחלה חשבתי שזה משהו עם הכביש) המשכתי לשמוע את התיקתוקים האלו, אז עצרתי ויצרתי לראות מה קורה - הכל היה תקין, הגלגל תקין, אין תקר וכו'.

אחרי שהמשכתי לנסוע עברו כמה מטרים, נכנסתי לפנייה ימינה(ארוכה כזו, עם שטח האצה) על 25 קמ"ש (בגילגול, ללא האצה), ובסוף הפנייה 'עף' לי הזנב. אחרי שהצלחתי להשתלט קצת על הרכב - בלמתי בחוזקה (יש ברירה?).

אחר-כך, גם בתוך פנייה אחרת שפניתי (על 0.0) שמעתי את התיקתוקים וגם בתוך כיכר כשפניתי שמאלה. הביתה הגעתי אחרי איזה רבע שעה (וזו נסיעה של 5 דקות), ומידי פעם חזרו התיקתוקים, ובמספר סיבובים לא שמעתי שום רעש.

ולא , quiKi, לא נסעתי עם הנד-ברקס.

במקרה עשית פרסה עם הנד ברקס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה עשית פרסה עם הנד ברקס ?

לא. אומנם זו האצ'בק שבד"כ קורעים אותה, אבל תקרא קצת למעלה ותבין מה מצב האוטו ואיך אני מטפל בו,

האוטו הוא לא 'קרקס נודד' וזו למעשה הפעם הראשונה שאני נתקל במצבים כאלו....:oops:

יצאתי מחנייה אחורה, ככה שממש לא יכלתי לנסוע עם הנד-ברקס. מה גם שאני תמיד מותח אותו עד הסוף ככה שהייתי מרגיש

(ורואה בלוח) אם הוא מופעל, שזה אומר שהרכב לא היה זז מילימטר.

יש קשר בין הפרסה לבין התיקתוקים האלה ?אני מבין שלמעשה מכאן מתחילה הבעיה (כאן היא הופיע בפעם הראשונה),

אבל מה ההקשר בינהן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורות טובות !!!!!!!!!!!!!!

היום בבוקר לקחתי את הרכב ל'סיבוב עצבני' עם הרכב לפני המוסך, כמו שרוני הציע. לפני הכל, ירדתי מתחת לרכב בפעם הראשונה באור יום, ומה גיליתי........... כבל טלפון :shock2:(!!!!!!!!) שנתקע לי על הסרן האחורי, וכנראה נגע לי כל הזמן בגלגלים, וכנראה שהוא זה שגרם להחלקה שלי (יכול להיות?).

הצלחתי לחתוך אותו, ואז התחלתי לנסוע, בלי רעש ובלי תיקתוקים. נסעתי למגרש חנייה נטוש ועשיתי את מה שרוני הציע. האוטו נשאר יציב, לא חרק (טוב נו, קצת.... ריחמתי עליו :neutral:)או זרק זנב, ואני מרוצה עכשיו.

את הרכב כבר לא הכנסתי למוסך (בשביל מה ?), אבל עכשיו יש לי בראש משהו אחר - אני רוצה להחליף את הגלגלים שלי, שכנראה גמרו את הסוס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...