Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג "רגיל" בכביש רגיל נוהג באופן לא רגיל

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 7180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

(סתם שאלה, לא משהו אישי נגדך sk)

אני קורא ושומע על תלונות של רבים בפורום, או סתם מין פנטזיה שיהיה להם הנעה אחורית.

האם אתם חושבים שתוכלו להתמודד עם ההנעה האחורית כאשר התרגלתם לנהוג עם הנעה קדמית שהיא סלחנית באופן הרבה יותר משמעותי מהנעה אחורית?

הנהיגה שלי עם הנעה אחורית הייתה ל-3-4 מפגשים על וואנדי (ככה היה הכינוי שלה :inlove: ). אז נכון שהוואנדורה זה רכב שלפי דעתי צריך להתקין לו כלוב התהפכות בתור סטנדרט בגלל שהוא לא יציב.

זה לא כמו בהנעה קדמית שהיא סלחנית וניתן לקחת פניות על המגבלה, בהנעה אחורית צריך (לפי דעתי) טכניקה בשביל להכנס לפניות.

להתמודד עם ההנעה האחורית זה משימה לא קלה. אפשרית אבל לא קלה. במיוחד לרכבים קלים / גבוהים ולא יציבים.

"צלחות", "דריפטים", "פרפורים" וכל הדברים שמסביב זה סתם הקצפת.

בוקר טוב,

עידן.

תן לי להבין משהו, עוד לא נגמר לך המלווה ואתה ממלא דפים שלמים בתיאוריות ובקביעות שאין לך שום בסיס לקבוע אותן, טוב אולי חוץ מקריאה אינטנסיבית בפורום?!

כאילו מה, חסר אנשים שיש להם הרבה יותר נסיון וותק בשביל לענות על שאלות מהסוג הזה?

פשוט נראה שלא ממש קראת את חוקי הפורום, והפנמת אותם.

אני, למרות שכבר כמה חודשים אין לי מלווה עדיין עומד בצד ונותן לאנשים יותר מנוסים ממני לענות.

ואם כבר אני עונה על משהו, אז זה רק בגלל שהיה לי נסיון בעניין הזה ואני די בטוח במה שאני אומר.

בדברים שאני יודע שאין לי מושג או שיש אבל הוא עדיין קלוש מדי בשביל לקבוע בעזרתו עובדות, אני שותק. ומציע לך לעשות את אותו הדבר.

כמובן, שכל זאת לא בא בכדי להגיד שאתה לא יודע על מה אתה מדבר, אבל מהכירות אם הפוסטים שלך מתקבל הרושם שאתה כותב בשביל לכתוב, ולא בשביל לתרום לדיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת היא שאני לא חושב שהקטע עם האופנוע והפורש הוא אמיתי...

לדעתי זאת בכלל לא אופציה שהפורש תיקח,סתם חארטה לפירסום הרכב...:?

נראה לך, בוא תביא אופנוע מול CARRERA GT

על מסלול מירוצים ונראה מה יקרה

הרי כל בנאדם יכול לנסוע ישר במהירות 200 השאלה

איך בפניות מתנהגים שניהם "אופנוע-אוטו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שתנהג על פורש ותרכב על אופנוע תוכל לקבוע דברים כאלה..

האחיזה של רכב שרכוב על ארבע צמיגים שגם הם יותר רכבים מהצמיגים שנעול אופנוע הרבה יותר גבוהה..

בישורת ברור שהאופנוע לוקח בגלל יחס הספק משקל הרבהיותר טוב, אבל בפניות המצב מתהפך בגלל האחיזה היותר טובה של האוטו. פיזיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנחה של טופ גיר הוא לא בדיוק אחד שהיה מפברק מבחן כזה...

כנראה שאתה לא יודע במי מדובר....

נכון שהתוצאות קרובות וייתכן שנהג אחר או אופנוע אחר היו יותר מהירים אבל זה נכון גם לגבי הפורש....

בקיצור - המבחן אמיתי וכך גם התוצאות.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, טוב, אני גבר גבר וכולם אוהבים אותי. באמת, התרגשות גדולה. אבל אנחנו לא פורום הכי גאים שיש, אתם יודעים. כדאי להפסיק עם השטויות (ולא שאני לוקח אתכם ברצינות, גם לרגע). פשוט אתה, הדוקטור, עשה טובה - אתה נראה אחד שמבין עניין וכותב יפה - אולי תתרכז בלכתוב רק על מה שאתה מבין? תודה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי להבין משהו, עוד לא נגמר לך המלווה ואתה ממלא דפים שלמים בתיאוריות ובקביעות שאין לך שום בסיס לקבוע אותן, טוב אולי חוץ מקריאה אינטנסיבית בפורום?!

כאילו מה, חסר אנשים שיש להם הרבה יותר נסיון וותק בשביל לענות על שאלות מהסוג הזה?

פשוט נראה שלא ממש קראת את חוקי הפורום, והפנמת אותם.

אני, למרות שכבר כמה חודשים אין לי מלווה עדיין עומד בצד ונותן לאנשים יותר מנוסים ממני לענות.

ואם כבר אני עונה על משהו, אז זה רק בגלל שהיה לי נסיון בעניין הזה ואני די בטוח במה שאני אומר.

בדברים שאני יודע שאין לי מושג או שיש אבל הוא עדיין קלוש מדי בשביל לקבוע בעזרתו עובדות, אני שותק. ומציע לך לעשות את אותו הדבר.

כמובן, שכל זאת לא בא בכדי להגיד שאתה לא יודע על מה אתה מדבר, אבל מהכירות אם הפוסטים שלך מתקבל הרושם שאתה כותב בשביל לכתוב, ולא בשביל לתרום לדיון.

א) תוריד קצת קיטור. זה לא בריא ללב וללחץ הדם להתעצבן. גם לא משטויות.

ב) שאלתי את השאלה באופן הכי טרוויאלי (רשמתי נכון?) שיש. שאלה שביקשה דעה אובייקטיבית ולא באה להעביר על אף אחד ביקורת או דעה (ואני מבטיח לך שזו הייתה הכוונה).

ובנוגע ל: (ואני מצטט)

חסר אנשים שיש להם הרבה יותר נסיון וותק בשביל לענות על שאלות מהסוג הזה?
(הריני מבקש להזכיר לך שההודעה הראשונית שלי הייתה שאלה אובייקטיבית לחלוטין) למקרה שלא שמת לב - זה פורום רכב ומוטוריקה, ול99% פה יש יותר וותק/ניסיון/ ה' יודע מה יותר ממני, איפה אתה מצפה שאני אשאל את השאלה?:screwy:

ג) תודה על ההצעה (לשתוק). אני מניח שלא קראת את הסעיף שאומר שזו שאלה ואתה עדיין הלכת ראש בקיר.

ד)

כתיבה בפורום משמעותה תרימה כלשהי של מידע לדיון או הבעת דעה (כל עוד איננה פוגעת בסקטור מסוים או באינדבידואל כלשהו. רגשית או פיזית) אני יוכל לשחק איתך משחקי "עו"ד" על התפלספות עד מחר, אבל אני חושב שהבנת את הכוונה.

ושוב, בגלל שאתה כזה נחמד אני מזכיר שההודעה הראשונית שלי הייתה שאלה.

ו-sk, גם לך אנסה להזכיר שזו רק הייתה שאלה וציטטתי אותך מכוון שהזכרת את ההנעה האחורית. ולא הייתה כל התרברבות, רושם, יהירות או כל הדברים הלא-נכונים שהסקת עלי ומהשאלה שלי.

(אם תשים לב, תראה איזה בהמה יש בסמלון שלך, ממש אחרי הצרפתייה) :wink:

מצידי, תמחקו את ההודעה הראשונית, אני מתחרט ומצטער שבכלל פרסמתי אותה.

שלום, אהבה

ושומן אווזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...