Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיבורית בלוטות' על סך השמש, חוקיות והמלצות?

noogie
שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני רוצה לקנות דיבורית בלוטות' לאוטו, כזאת שמתלבשת על סך השמש,

ממה שאני יודע אוזניות הן לא חוקיות, ודיבוריות קבועות באוטו הן חוקיות, בגלל שהדבר הזה הוא סוג של כלאיים אני מתלבט

עשיתי חיפוש אבל לא מצאתי המון מידע, בעיקר האם הדבר תופס מבחינת השוטרים/בתי משפט??

אם כן, למישהו יש המלצה למכשיר כזה? לא צריך סופר פנסי, באזור ה 250 ש"ח

עקרונית, הייתי קונה כזה שמתלבש על ההגבה, אבל זה בעיקר זבל סיני, לא ראיתי כאלו של יצרנים טובים, אז ויתרתי, אלא אם למישהו יש הארות בנושא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת למסקנה שהדיבוריות הניידות לא חוקיות?

החוק לא קובע את אופן חיבור הדיבורית לרכב ומציין רק שאין להחזיק את הטלפון ביד ויש לוודא שהמכשיר מקובע היטב לרכב. בשום מקום לא כתוב שהדיבורית צריכה לקבל מתח 12 וולט ישירות ממערכת החשמל של הרכב.

לי יש ניסיון עם ה-SuperTooth Buddy שעובדת לא רע. אם כי היו קצת בעיית לסנכרן אותה עם מכשירי מוטורולה ישנים ברשת מירס, משום מה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב JABRA SP 700 שקניתי באיביי לפני שנים. מאוד נוחה, וגם הסוללה מחזיקה הרבה זמן.

בכל מקרה, לדעתי אפשר למוצוא באיביי דיבוריות כאלו במחיר יותר זול מבארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיבורית אלחוטיתי ניידת של הייסנס. עם פאנל סולרי שטוען את הסוללה.

עולה אצלי בעסק 200 ש''ח.

התמורה הכי טובה למחיר.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ניסיון עם ה-SuperTooth Buddy שעובדת לא רע.

+1

יש לי דיבורית כזאת כבר שנתיים וחצי, עובדת מעולה, רמקול חזק, סוללה חזקה, שומעים טוב מאוד בשני צידי הקו.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=816988

ביקורת:

http://www.mobiletechreview.com/tips/SuperTooth-Buddy.htm

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע אוזניות הן לא חוקיות

נכון אוזניות הן לא חוקיות!

אבל אוזניה היא אכן חוקית!!

שורה תחתונה אם אתה משתמש באוזניה אחת באוזן אחת אז זה חוקי וזה בסדר. :-D

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הSuperTooth Buddy.

דיבורית טובה,שומעים ברור וחזק,הבעיה היחידה שלא רואים באור יום את הלד של המכשיר ולכן לא יודעים אם הוא דלוק או כבוי,ומתי נגמר לו הסוללה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודעים מתי נגמר לו הסוללה.

לא נכון, כאשר הסוללה חלשה, המכשיר משמיע צליל התראה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שתי דיבוריות BT של מוטורולה - T305 שמתקרבת לגיל 6 ו-T307 כבת שנתיים. פועלות מצויין (אם כי הישנה מתחילה להחלש). בשימוש השגרתי שלי (כשעתיים ביום) הסוללות מחזיקות בין חודש לחודשיים בין טעינות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף להמלצות של צביקה והשאר, בשני הרכבים בביתי יש את הדיבוריות. שומעים חזק (מידי, אז מנמיכים), ברור, ה"חיסרון" היחיד הוא שהיא קולטת ממרחק רחוק מאוד! ויצא לי כמה פעמים לא להבין למה אני לא שומע כלום בטלפון כשאני מחוץ לאוטו.. :lol:

חלומות גדולים ברכב קטן :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...