Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לחברי הפורום (התייעצות לגבי פתיחה של עסק לשטיפה ידנית)

שימו לב! השרשור הזה בן 4133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

בימים האחרונים אני בתהליך פתיחת מכון לרחיצת רכב על דרך השבעה באזור.

רחיצה ידנית+חנות אביזרי רכב והדבקת קרבון על חלקי רכב.כמובן גם פוליש ווקס פסטלינה ושאר דיטיילינג נוספים.

חשבתי על קונספט אחר,לא עוד מקום לרחיצה בסגנון מאיים. עם מקומות ישיבה שתיה קלה,בירות פיצוחים מוזיקה משהו מגניב כזה.

אני חייב את עזרתכם לראות אם זה בכלל רלוונטי,מדובר בציר מרכזי-כ 700 מטר לפני צומת חולון ממזרח למערב. גישה נוחה לרכב. אני רוצה לברר אם יש הענות לרחיצה ידנית באיזור,אשמח לקבל פידבקים חיובים ושלילים ובגדול לראות מה חסר לכם.

בבקשה ממנהלי הפורום אני חושב שזה המקום לפרסום כזה כמובן לא מפרסם שם מקום וטלפון בבוא העת אתייעץ אתכם המנהלים על פרסום בתשלום.

חשבתי על הרעיון הזה בגלל צורך,אני גר באיזור המרכז ולי נמאס לנסוע בסמטאות יפו או להסתפק במנהרת שטיפה ולבכות על השריטות.

מחכה לתגובות,תודה ויום מעולה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום שאתה פותח יהיה סמוך למרכז מסחרי?

תחנת דלק?

מתחם קימעונאי?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש "להרים" מקום שלא יהיה רק שטיפה של רכב וגם מעבר

לדעתי האישית תשקיע בנראות של המקום וכוונתי היא ליצור מתחם שטיפה שימשוך את העין,

חנות מסודרת נקייה ועם מגוון של מוצרים שיתאימו לכל מי שיגיע לחנות.

אתה יכל לבנות דק מעץ בקרבת השטיפה עם פגולה/סככה מוצלת כשלצידה קיוסק קטן שמספק דברים בסייים כגון:

שתיה, פיצוחים סגורים באריזות, מסטיקים ממתקים בסיסיים.

אבל אאלט לצורך כך יש כבר צורך באישור שונה מהעירייה המקומית ומהתברואה כי אתה מוכר סוג של מזון.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקום מעולה לפי דעתי, אבל ההצלחה של העסק תקום ותיפול על המחיר.

יהיה לך קשה להתחרות במכוני שטיפה אחרים באיזור ובתחנות הדלק שמציעות שטיפה חינם למתדלקים, אם לא תציע מחיר משתלם מספיק.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תביא אנשי מקצוע שיעשו טיפולי דייטלינג ברמה גבוה ולא כמו בכל תחנת דלק אז יהיה יותר עניין מעבר להצעות שהציעו מעליי (שהן טובות מאוד!) אני אישית מהאזור ואם אכן יהיה כמו שתתאר ויעשו טיפולי פוליש ווקס דייטלינג ברמה גבוהה תיהיה בטוח שיש לך פה לקוח ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקום מעולה לפי דעתי, אבל ההצלחה של העסק תקום ותיפול על המחיר.

יהיה לך קשה להתחרות במכוני שטיפה אחרים באיזור ובתחנות הדלק שמציעות שטיפה חינם למתדלקים, אם לא תציע מחיר משתלם מספיק.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!

מהו מחיר משתלם מספיק עבורך? אם אני מדבר על חיצוני בלבד ,חיצוני+פנימי ,ווקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לבצע סקר שוק.

להסתובב בסביבה הקרובה לעסק שלך ולבדוק מחירים.

לראות באיזה מוצרים משתמשים ובהתאם לזה לקבוע מחיר.

כמו כן מבצעים תמיד מושכים לקוחות.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לבצע סקר שוק.

להסתובב בסביבה הקרובה לעסק שלך ולבדוק מחירים.

לראות באיזה מוצרים משתמשים ובהתאם לזה לקבוע מחיר.

כמו כן מבצעים תמיד מושכים לקוחות.

ל'

את הסקר עשיתי כבר וחומרים איכותיים אני יודע באיזה להשתמש,אני מגיע עם 6 שנים של ניסיון בתחום ומלא אמביציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל להתחרות במחירים של יפו לשטיפה ידנית+ חיצונית בין 40-50 ש״ח זה יהיה מחיר טוב, כמובן הכי חשוב זה היחס וההקפדה על עבודה טובה, אלו הם הדברים שיעזרו לך, בנאדם לא יבוא ויגיד וואלה אני אשטוף פה כי יש כאן קיוסק  

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לפרסם מיקום מדוייק, אבל באזור צומת בילו, נפתחה לפני כמעט שנה תחנת שטיפה ידנית, הם גבו מחיר של 20 שקל בלבד לחצי השנה הראשונה, ועכשיו עומדים על 40 שקל בלבד, השטיפה היא ע"י תחנות עבודה, תחנה ראשונה שאיבה פנימית, ניקויי יסודי של השטיחים, הטזה אם ג'נרניק על אזורים מלוכלכים במיוחד, התחנה השניה היא מנהרת שטיפה די ארוכה ללא סריטות של ג'ילדות, תחנה הבאה זה ייבוש חיצוני ע"י מגבונים וכארבעה בחורים שמנגבים אם סמרטוטים שונים כל חלק באוטו, אם זה החלון או פח, ובפנים באותו הזמן יושב בחור שמנגב את החלונות מבפנים + מנקה דשבורד, תחנה אחרונה זה בחור שעובר אם סמרטות יבשה ונקיה על חלקים באוטו שאוליי התפספסו בתחנות אחרות ממש לפניי המסירה + מנקה את הג'נטים דיי ביסודיות.

כל התהליך אורך לא יותר מ-6-7 דקות!

יש להם מלא לקוחות, וכיום צריך גם לחכות בתור של איזה 5-15 רכבים או להגיע בשעות שאין הרבה אנשים.

הם עובדים מצויין, הרבה ממקיריי הם לקוחות שלהם, כולם יוצאים משם מרוצים, ואני הלקוח שלהם מאז הפתיחה.

הם מציעים גם טיפוליי דיטיילינג למינהיהם.

מקווה שהמידע יהיה מועיל עבורך.

אם מישהו מעוניין אני יכול לתת מיקום מדוייק של המקום או בה"פ או פה רק אם המנהלים יאשרו זאת.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל להתחרות במחירים של יפו לשטיפה ידנית+ חיצונית בין 40-50 ש״ח זה יהיה מחיר טוב, כמובן הכי חשוב זה היחס וההקפדה על עבודה טובה, אלו הם הדברים שיעזרו לך, בנאדם לא יבוא ויגיד וואלה אני אשטוף פה כי יש כאן קיוסק

ברור לי שזה לא המטרה אבל יותר נחמד לחכות לאוטו על כיסא נורמלי ולא על ארגז תנובה הפוך

המחירים יהיו זולים יותר מבשאר המקומות גם בווקס ושאר הדיטיילינג האחרים.

בקשר להדבקות קרבון יש ביקוש או שעייפנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקרבון, לא יודע אם עייפנו אבל יש המון סדנאות שעוסקות בזה, אני חושב שלא כדאי להתפזר יותר מידי, תשקיע בשטיפה טובה, במחירים נוחים, תנסה לייבא מוצרים שאנשים כאן צמאים להם שיהיו נגישים יותר, פינת המתנה נוחה וכמובן חיוך, לגבי השטיפה ידנית לעבוד אך ורק עם סמרטוטים נקיים כמה שיותר ולא עם מטאטא גילדה עלק.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה צריך להחליט לאיזה קהל אתה מעוניין לפנות.

יש קהל שמחפש נטו מחיר זול. הוא ישטוף בתחנת דלק שנותנת שטיפה חינם למרות שזה סורט את הרכב, ידחה תדלוקים כדי להגיע למקום הנכון בזמן הנכון וישב על ארגז תנובה הפוך אם צריך. תכיר, זה לקוח מחיר טיפוסי שלא מחפש דברים כמו שירותיות או ניראות.

לעומתו יש את לקוח הפירמיום. המחיר פחות חשוב לו, אבל כל מה שמסביב כן. חשוב לו שהשטיפה תהיה יסודית, שהמקום יהיה יפה ויהיו בו כיסאות נוחים, שהעובדים יהיו אדיבים ושהמקום יהיה לו קרוב לבית.

למשך זמן קצוב אתה יכול לעשות מבצע (או קופון) וחנסות לענות גם לצרכים של לקוח המחיר וגם לאלו של לקוח האיכות. אבל לאורך זמן לא תוכל להתמיד בכך ולשמור על רווח סביר. לכן, אתה חייב להגדיר מראש למי אתה פונה, כמה הוא יהיה מוכן לשלם ובהתאם לכוון את רמת השירותים שתציע.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעבד תקופה ארוכה בתחנת דלק קרובה לאיפה שאתה רוצה לפתוח את השטיפה שלך , אני אומר שכדאי שתתן מחירים אטרקטיביים או תמשוך קונים לטיפולי דיטיילינג.

לאנשים לא אכפת איך הרכב שלהם ישטף , הם לא ישלמו 40-50 שקל (רובם) לשטיפה ידנית שתקח זמן אלא פשוט יקחו את הרכב למכונה.

ותאמין לי שראיתי את כל סוגי הרכבים רכבי יוקרה ספורט הכל מהכל וכולם נכנסים ושוטפים במכונה.

אם אתה לא מציע רחיצה עם מכונה, תחשוב על דרך אחרת למשוך קונים לעשות דווקא אצלך שטיפה ידנית.

אשמח לדעת איפה זה בדיוק(באיזו תחנה)

מבחינת הענות לשטיפות ידניות,יש אבל מועטה.

עצה חשובה:יש המון סוכנויות וסוחרי רכב באזור שהיו באים לתחנה שעבדתי באופן יומיומי לתהליך הכנה למכירה.

אם תציע תהליך הכנה למכירה שיכלול גם חידוש הרכב על ידי פוליש ווקס וכו', ותתמיד ותעבור סוכנות סוכנות מגרש מגרש אני בטוח שתצליח.

בהצלחה

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...