Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיירדיל 053-8094492 - רשת בפריסה ארצית המוכרת צמיגים -חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מרכז שירות טיירדיל בע"מ 053-8094492 ,רשת בפריסה ארצית המוכרת צמיגים מהמותגים המובילים.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מרכז שירות טיירדיל בע"מ - רשת בפריסה ארצית המוכרת צמיגים

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

שיטת רכישה חדשה, נוחה ויעילה שלא הכרתי עד כה: מטלפנים למרכז הזמנות, מבהירים צרכים ועדיפויות ומקבלים הצעות מחיר על פי התאמה לדרישות ולתקציב. בהמשך הצמיגים נשלחים לצמיגייה הקרובה יחסית לביתך, מתקינים ומשלמים. חוסך ריצות לעסוקים שביננו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ממליץ גם על החברה והשירות שהיא נותנת.

טלפון קצר, בו אתה נותן את מידות הצמיג הרצוי והדרישות שלך, ואחרי כמה דקות קיבלתי שיחה בה פרטו

מה האפשרויות שיש במסגרת התנאים שהצבתי. כמובן שניתן לקבל גם הרבה מידע דרך האתר שלהם,

כולל מחירים.

לאחר מכן ביצעתי הזמנה, וקיבלתי את פרטי הפנצ׳ריה שקרובה אליי, בה תבוצע ההרכבה.

היום ניגשתי לשם, אחרי שקיבלתי הודעה כי הצמיגים ממתינים שם, ואכן רבע שעה אחרי שהגעתי

הרכב היה עם צמיגים חדשים וטריים, ונסעתי לשלום. כמו כן החיוב מתבצע אחרי שהצמיגים מורכבים

לכם על הרכב, ואתם חותמים על ההזמנה ומאשרים אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מצטרף להמלצות. אני הזמנתי דרכם צמיגים במידה יחסית נדירה (165/80R13), כאשר רק אצל אנטון היו צמיגים במידה כזו ורק מתוצרת GT (שלא רציתי). בטיירדיל הציעו לי לבחור בין מגוון צמיגים (מקסיס, ברידג'סטון ועוד) וגם נתנו המלצות (שלא הרגישו כאילו מנסים לדחוף לי מותג ספציפי או את המוצר הכי יקר). הם גם דאגו לעדכן אותי בכל שלב של ההזמנה. קבעתי איתם מועד להתקנה בפנצ'ריה בעיר והכל תקתק. אמנם המחיר לא היה הכי זול בארץ (במקרה שלי גם לא היתה לי ברירה), אבל שווה לשלם עוד שקלים לצמיג ולקבל חווית שירות נורמלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג של שירות!

כמו שכבר אמרו פה, לא הרגשתי שדוחפים לי צמיג בכוח והנציגים היו מאוד נחמדים וסבלניים.

לפעמים הם לא הכי זולים בארץ אבל אפשר להיות בראש שקט.

יש להם גם מבצעים שווים מידי פעם באתר, שווה לבדוק.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...