Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת גגון

ROEI-A
שימו לב! השרשור הזה בן 3832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש לרכוש גגון שיתאים לי לרכבים: סוזוקי סוויפט 2008, סוזוקי ליאנה 2005 ,סוזוקי SX4 2010

אתמול הייתי באוטודיפו וראיתי גגונים אוניברסליים , אמריקן איגל ועוד חברה שאני לא זוכר את שמה.

בכל אופן נראה לי שהצורה שזה יושב על הגג של הרכב עלולה לגרום נזק ולשרוט את הצבע.

לפי התמונה שלהם באתר גם נראה שזה יכול לעקם את הפח של הגג כי זה יושב עליו בצדדים.

http://www.autodepot.co.il/default.asp?catid={82D44AE5-FBF9-4BD0-A76B-7BD87FCABA62}&details_type=1&itemid={00000030-0000-0000-0000-000000000000}

מה אתם אומרים? יש המלצות אחרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד.

גגונים אוניברסאליים יכולים לעקם את הפח של הרכב.

אם אתה יכול להשקיע סכום שהוא גבוה בערך פי 15 ממחיר גגון אוניברסאלי - קנה גגון מקורי או גגון יעודי של חברה כמו Thule. גגונים אלן לא יגרמו נזק לפח.

הבעיה זה כמובן המחיר, רוב האנשים לא מוכנים להשקיע 1500 ש"ח ויותר בגגון.

ואז שוב חוזרים לגגון אוניברסאלי, ומקווים לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גגון Thule מגיע עם מתאמים לדגם הרכב שברשותך.

אפשר לרכוש מתאמים בלבד.

כך שאם רכשת גגון ואתה מעוניין להעביר למכונית אחרת, זה ניתן.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי את הגגון של אמריקן איגל ב-250 באוטודיפו מיד אח"כ את אותו גגון בדיוק בהום סנטר ב-120 (יצאו מאותה מכולה).

אתמול ראיתי את האמריקן איגל ב 109 באוטודיפו והיה עוד אחד אוניברסלי משהו עם CROSS בשם אם אני לא טועה ב 169

החשש שלי מהאוניברסליים האלה זה הנזק לרכב, גגון מיוחד עולה בין 1600-2000 ש"ח שזה הפרש משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

ברשותכם ארצה להקפיץ את הדיון, אני בידיוק באותו המצב, אני צריך ליקנות גגון לשימוש חד פעמי בשביל העברת משהו שטוח סביב 120*150*30 השוקל כ20 קילו.

האם מישהו היתנסה עם הגגון האוניברסאלי הזה שיש באייס ואוטודיפו בכ110 שקל?

הכי חשוב לי הבטיחות בנסיעה שלא הישתחרר - כמובן אקשור הכל היטב גם לרכב וגם לגגון.

וגם אני מפחד ליגרום לפגיעה בפח- לא ראיתי עדיין את הגגון בחנות אבל אין לי בעיה אם צריך לעשות שיפצור להקטנת הפגיעה בפח והצבע- אם יש המלצות?

מדבור בגרנדה פונטו 2007.

תודה מראש ושנה טובה!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שראיתי באמת כמעט בכל מכונית שהיה עליה גגון אוניברסלי יש נזק לפח בגג, יש לחיצות בפח , לא מבין אנשים שלוקחים סיכון עם הגגון הזה על מכוניות חדשות.

עדיף לך לוותר על זה ולקנות גגון איכותי יותר שמתאים לרכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אני הולך ליראות את המיבחר בחנות, אם יהיה מצב אני אדאג לחלוקה שווה של הלחץ שלא יגרום ללחיצות, - אעדכן אחרי ההרכבה.

והרכב שלי לא ממש חדש ותודה למהפכת המיני המחירון שלה צנח לריצה מאז הקניה (למעלה מ50 אחוז ב3 שנים חחח).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי את הגגון הזול של אוטודיפו, 140 ש"ח.

הוא לא שורט, יש לו כאלה כריות גומי שיושבות על הגג אבל צריך באמת לראות אם לרכב שלך יש פסי גומי או פלסטיק כאלה בגג שהגגון יכול להיתפס עליהם אחרת באמת הפח יכול להינזק.

למשקל כבד בחיים לא הייתי משתמש בגגון הזה, זה טוב רק כדי להעביר דברים כמו מזרונים וספות קלות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה , קניתי ואני הולך להתקין, כמובן שזה לא נועד למישקל כבד- מקסימום 15 קילו המיטען שלי-

אני משפזק קלות את רגלית המתכת שאמורה לילחוץ על הפח בעת ההידוק שלא תישרוט - חתיכת בד/כאילו עור הדקה שמגיעה איתו היא כניראה מקור השריטות ומעיכות,

אעלה תמונות לאחר ההרכבה - שנה טובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון לרוכשים פוטנציאלים של גגון ב109 אמריקן איגל- במילה אחת:זבל.

בשתי מילים- מוצר דראק!

לפחות בשביל גרנדה פונטו, אפילו תחתונים לא הייתי תולה עליו- הברזל עיגון פשוט עלוב מבחינת המיבנה ולא יחזיק את הגגון במיקרה חרום או פנייה חדה- אלא אם אתם חושבים להרוס את כל הפח ולהפשיך ליסגור הבורד עד הישמע השבירה של יציקת הפלסטיק או מעיכת הפח וככה אולי יש סיכוי שיתפס.

LOL- חבל שגגון יחסית מאוד איכותי נופל רק ביגלל חתיכת ברזל פשוטה וקטנה (מה שניתפס מלמטה ומהודק עם בורג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חבל שלא ביקשת מהם לבדוק אם זה יושב טוב לפני שקנית. תבדוק אם אתה יכול להחזיר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שבדקו- המוכר שם על הרכב ובדק שמבחינה פיזית הוא מתאים וזוה אי אפשר היה להרכיב שם וליבדוק בטיחות .

פשוט לדעתי- היכן שיש ספק- אין ספק!

במיוחד שזה נוגע לבטיחות וחיי אדם בכביש מהיר- לא סתם יש לי הכנה בחלק הקידמי לחיזוק עם ברגים ובאחורי בלי- כי מקדימה הרוח מושכת מאוד חזק את המישטח והכי קריטי ההידוק שם- במיוחד שמדובר על "מיפרש רוח" 150*120*30

אולי יש מכוניות שמתאים אבל לפחות אצלי אני לא הייתי מהמר עליו בכביש מהיר- וממש לא בא לי לנסות להדק עד להיווצרות שקע בפח.

גם אם לא אוכל להחזיר- אני אדאג לפיתרון בטוח יותר בפעם אבאה שכולל שימוש בהברגה לפח במיקום המוכן מהיצרן.

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאמרתי, שזה יהרוס את הפח של הגג. לא מבין מה אנשים קונים את זה ולפעמים ראיתי שחיברו את זה עם ברגים לגג של האוטו וכל מיני פתרונות הזויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצידי שילכו כל הגגונים כפרה על הרכב שלי- ובאמת אני ביכלל לא מבין למה מוכרים את הגגון העלוב הזה מבחינת התיכנון- בזמן סגירה התיכנון כל כך לקןוי ששתי הברגים מתחילים לגעת ולילחוץ אחד על השני ולהרוס הברגה, מהתחלה ועד הסוף התיכנון לקווי ברמות שמבייש אפילו את הסינים.

אני בטוח שאפשר לימצוא גגונים הרבה יותר טובים בסין -אפילו באותו המחיר, לכן לא מבין את היבואן.

בכל מיקרה אני כבר אדאג להכנת מתאם שהגגון יורכב במידת הצורך בחיבורים שיצרן הכין מראש - מחובר עם ברגים שכבר יש חורים מוכנים.

במוצר כזה עד שלא אהיה בטוח שאני לא מסכן אף אחד בכביש אני לא מיסתכן.

שנה טובה ומתוקה לכולם וסעו בדרכים טובות :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...