Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד רצוי לנקות את מגבות המיקרופייבר?

שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1) כן.

2) אתה עושה נכון, בהתחשב בנסיבות(אין לך uber).

מתיזים על המטלית מים או onr לפני הניגוב, חובה שיהיו טיפה לחות. רצוי לשחק עם המטליק קצת, זאת אומרת לשפשף אותה על עצמה וזה מוריד את ''הקשיות'' שלה.

3) למי אכפת מהצבע? כל עוד היא נקיה ושלמה, הכל טוב. ברגע שהיא תתחיל להתפרק או תהיה קשה מידי,אז תחליף אותה.

2. כאשר אני מתיז על המטלית מים זה עדיין ייבש את הפח של הרכב? גם על הוופל צריך להשפריץ מים? אחרי הכל הוא סופג מים יחסית טוב, אז אם אני אשפריץ מים הוא יספוג אותם ויהיה רטוב עוד לפני המגע עם הפח.

3. מתי אני יודע שהן קשות? אני יודע שזאת שאלה מטומטמת אבל אני אישית לא זוכר עד כמה הכפפה ו/או המטלית היו רכות, אז איך אנ אדע שהן היו קשות יותר ממקודם? או שקשיות שלהן צריכה להיות ממש רצינית כדי להבחין בזה?

ועוד שאלה:

מומלץ לסחוט במכונה או ידנית אחרי כיבוס?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 160
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ערב טוב,

המגבת UBER, הכפפת צמר וה2 מגבות מיקרופייבר של CG יוצאות למיל' עקב נסיעה על רכבי עבודה לפחות בחודשים הקרובים.

הם קצת מטונפים ולא בא לאפסן אותם במצבם, כיצד אתם ממליצים לי לנקות כל אחד מהמוצרים?

מדובר על:

מגבת UBER צהובה

כפפת צמר

זוג מגבות מייקרופייבר של כימיקל גי לשימוש יבש.

תודה

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכבס ב-60 מעלות עם סחיטה 400rpm. כמו שהומלץ לפני, במקום נוזל כביסה שם שמפו טקסטיל ומוסיף חומץ במקום מרכך.

מנער את המגבות ואת הכפפות מבריש לאחר הכביסה בישביל לשחרר את הסיבים. מייבש בבית על מתקן.

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמפו טכסטיל בלבד או את השמפו מיקרופייבר של כימיקל גייז שיש באוטוסטור, אל תשים מרכך.

ותתלה בצל לא בשמש עדיפות כמו שכתב BETEP מעלי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- כפפת/מגבת מיקרופייבר.

- מגבת וופל

אפליקטור של אוטם צבע אפשר פשוט לשים בדלי מים וזה מספיק?

כיבסתי על 30C שטיפה עדינה עם סחיטה, ללא מרכך או אבקה.. מקווה שזה היה בסדר.

עריכה אחרונה על ידי popout
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זרקתי הכל לכביסה עכשיו - זוג מייקרופייבר CG, ליפת צמר של CG, מגבת UBER ועוד מגבת שקרכלשהו, כביסה על דרגה ידנית, לדעתי זה 30RPM וללא סחיטה. נוזל כביסה וחומץ סינטטי 5%, יצא דיי נקי וכבד מאוד עכשיו זה בייבוש, לדעתי יקח לזה בערך 4-5 ימים

היום:

בעבר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכבס ב-60 מעלות עם סחיטה 400rpm. כמו שהומלץ לפני, במקום נוזל כביסה שם שמפו טקסטיל ומוסיף חומץ במקום מרכך.

מנער את המגבות ואת הכפפות מבריש לאחר הכביסה בישביל לשחרר את הסיבים. מייבש בבית על מתקן.

לא התכוונתי לצתת את עצמי, רק מוסיף תמונה :oops:

clothes.jpg

פד dooka, כפפה CG premium, מגבות CG woolly, CarPro BOA, CG pro ועוד סינים למיניהן כולן יצאו מהכביסה נקיים ומרוצים. והמכונה עוד לא סיימה את הסיבוב השני שלה :)

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה גם חששתי אבל הבנתי שהמגבת ממוטה אחרי כביסה תתייבש בצל אחרי חודש במקרה הטוב, אז שמתי במייבש על מצב עדין ויצא כמו חדש לאחר שעה.

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משבת בערב עד יום רביעי המגבות היו על החבל (לא היית שמש בכלל) ועשו שלולית ענקית. הוכנסו לבית לעוד 3 ימים ליבוש סופי אחרי שיצאו כל המים מהם. וזהו - יצאו למילואים.

נפרדנו לשלום בנתיים והבטחתי להם שנפגש ברגע שארכוש רכב ולא אבזבז אותן על הרכבי עבודה ;)

היום:

בעבר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי כדאי לכבס אותם שוב. במהלך כל הימים הם כבר צברו עליהם אבק... אצלי בבית הכל מתייבש ביום אחד חוץ מהפד פרווה והמגבות שלהן לוקח יומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר לי שהמשפו טקסטיל הוא לכביסה ידנית והוא מוציא הרבה קצף, מישהו מוכן לבדוק על שלו אם רשום שזה לכביסה ידנית כדי שאני אדע אם יש לי את החומר הנכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוציא קצף כמו שמפו רגיל בעקרון לא משהו מיוחד, עקוב אחרי ההוראות וכמויות השמפו ביחס למים.

המגבות לפעמים יוצאות ממש מעט קשות לאחר השטיפה אבל זה לא משהו קריטי, כמה ניעורים יעזרו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על שמפו טקסטיל. הכפפה והמגבות יצאו נקיות לחלוטין לאחר השרייה בדלי עם החומר

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...