Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד רצוי לנקות את מגבות המיקרופייבר?

שימו לב! השרשור הזה בן 2119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 160
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם את הספוג לרכב וגם את פד למריחת ווקס.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא נטחן כבר מיליון פעם.

זו השיטה שלי: מכונת כביסה, ג'ל כביסה (עדיף non-bio), ללא מרכך וללא אבקות.

מדי פעם מומלץ להוסיף כוס חד פעמית של חומץ סינטטי 5% , זה נמכר בכל סופר וזה מחדש מעט את הרכות של הסיבים.

עדיף בלי מייבש כביסה ולייבש במקום מוצל.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

אני שוטף מתחת לזרם מים חמים, מרסס apc ומוציא כמה חומר שניתן מהפד.

לאחר מכן, זורק למכונת הכביסה ומכבס בדיוק כמו שמכבס את המגבות שלי.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שווקס קרנובה לא יורד בשטיפה עם מים חמים או בכביסה.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שלום,

כמה שאלות אליכם:

1. צריך לכבס את המטליות והכפפה אחרי כל שטיפה? (כמובן עם שמפו ייעודי במכונת כביסה)

2. איך מייבשים את הרכב עם המטליות? אני עד עכשיו מייבש בהתחלה עם מגבת וופל כחולה ואז עם מטלית מיקרופייבר צהובה ל"פיניש".

אני מייבש עם המטליות כשהן יבשות ואני מפחד שאולי הן איבדו מהאיכות שלהן והן שורטות את הצבע. אז מייבשים כשהמטליות לחות או יבשות?

3. איך יודעים מתי הכפפה והמטליות סיימו את תפקידן? הכפפה שלי איבדה קצת מהצבע שלה והיא בהירה יותר מפעם, ולכן אני מפחד שאני שוטף את הרכב עם כפפה שנהרסה.

* אני חייב לציין ששטפתח עד עכשיו 3 פעמים עם המירופייבר'ס, ואני כיבסתי אותן אחרי כל שטיפה.

יכול להיות שהן איבדו מהאיכות שלהן וצריך כבר לזרוק?

תודה רבה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) כן.

2) אתה עושה נכון, בהתחשב בנסיבות(אין לך uber).

מתיזים על המטלית מים או onr לפני הניגוב, חובה שיהיו טיפה לחות. רצוי לשחק עם המטליק קצת, זאת אומרת לשפשף אותה על עצמה וזה מוריד את ''הקשיות'' שלה.

3) למי אכפת מהצבע? כל עוד היא נקיה ושלמה, הכל טוב. ברגע שהיא תתחיל להתפרק או תהיה קשה מידי,אז תחליף אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...