Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פיאסטה לחייל?

^-XtAzA-^
שימו לב! השרשור הזה בן 4154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,אני בן 19 וחצי (חייל) כרגע יש לי פונטו ואני מעוניין להפתיע את החברה ולקנות לה פורד פיאסטה לכבוד יום הולדה. כרגע יש לי באזור ה7000 ש"ח ואני חושב על רכבים בתקציב הזה. מרפרוף בן שרשורי הפורום ראיתי כל מיני המלצות על רכבים כמו פונטו דיהטסו שרייד, פיז'ו למינהן וגם פורד פיאסטה

אני זוכר שבעבר אבא שלי רצה לקנות לי פיאסטה ואמר לי שזה אחד הרכבים היותר אמינים שיש כיום (מרכבי היד 2 הישנים).

חשבתי על שנתון 99-2001 שהמחירים שלהם ביד2 נעים בן 8000-10000.אני דיי פוסל את הפונטו בגלל שיש לי אחת והיו לי איתה הרבה תקלות ב3 שנים שיש לי אותה. אשמח לקבל גם הצעות לרכב שלא הוזכר ברשימה.

אשמח לקבל חוות דעת על הרכב,עלויות ביטוח לנהג חדש,חלקי חילוף,צריכת דלק ואמינות,מחלות ידועות ברכב וכו'.

הרכב הוא לחברה שלי לנסיעה יומיומית לבסיס (מרחק של כ20 ק"מ הלוך חזור ביום פלוס כמה קילומטרים זעומים לעבודה וחזרה)

תודה מראש לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה באמת לא רעה,מכול החברי הפורום שהייתה ברשותם הם היו מרוצים,רק מעבר לקניה,מי יטפל ברכב מבחינת תקלות? דלק? אחרי שאפקט ההפתעה יעבור.

שאר הרכבים שהזכרת,שרייד,אפשר להכניס גם את הפיגו 205 גם טובות.

לגבי הביטוח לא יעשו לך מקיף אל צד ג',מה שיוזיל את המחיר,כנס לחברות הביטוח באינטרנט,יש להם מחשבון עלות,ככה תוכל לדעת.

הרכבים פשוטים,כך שאין להם חלקים יקרים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי גם על ספייס אולי יכנס..ולגבי הטיפול השוטף כמובן שהיא תטפל היא עובדת ומרוויחה 3500 לא כולל 400 מהצבא.

אז מה אתם אומרים?

חשבתי על קורסה אבל שמעתי שיש לה הרבה בעיות חשמל וגם חלקים יקרים כי זה גרמני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ, היה להוריי פולו, תחזוקה יקרה יחסית והרבה תקלות אלקטרוניקה ושירות נוראי במוסך המורשה (למרות שסביר להניח שלא תטפל שם).

אכן פורד פיאסטה יכולה להיות לא רעה בתקציב.

למען האמת אם יש לך קצת סבלנות, יכול להיות שתוכל למצוא פז'ו 106, סיטרואן סקסו (שזהה בתכלס ל106), פז'ו 205 או רנו קליאו משנתון די מתקדם, והקליאו למשל יותר בטיחותית בדרך כלל מהפיאסטה. יש מצב גם שתמצא כאלו שמורות וזה לא רע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...