Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם גם אתה היית מציע ככה נישואין

ישה
שימו לב! השרשור הזה בן 4330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולם קבלת הפנים לנוסעים נכנסים.

נציגים של משפחת הכלה והחתן עומדים בשורה . חולצה אדומה וחולצה לבנה ועל גב כל אחד מהם רשומה מילה וביחד משפט , בלה בלה בלה האם תינשאי לי.

הכלה מגיעה מהטיסה מתקבלת על ידי החתן המוביל אותה לעבר השורה , זו רואה , לא יודעת מה נופל עליה ואז החתן כורע ברך מבקש את ידה וכמובן טבעת

כאשר הקהל מסביב מוחא כפיים ופה ושם גם מזיל דמעה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דרמה מיותרת.

עניין החתונות, הצעות הנישואין וכיו"ב יצאו לחלוטין מפרופורציה.

אם ככה נראית ההצעה, איך תראה החתונה עצמה ? עוד מגה הפקה ?

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא בעד הצעות משעשעות ומיוחדות. לא חייב להיות עם כל המשפחה כי יש לזה פוטנציאל להיות מביך והרסני, אבל כן להשקיע קצת יותר מכריעת הברך הסטנדרטית. בכל מקרה, הבעיה האמיתית היא לא עם ההצעה אלא עם ה-6-7 שעות שמגיעות כמה חודשים אחרי. שעות שעולות בחודשים של הכנה, התרוצצויות, כאבי ראש ובלגנים, שלא לדבר על כמויות אדירות של כסף שלרוב אין למשפחת החתן והכלה. כסף שהיה יכול לשמש להתחלת חיים משותפים ביחד, אבל בסוף מגיע לכיסים של תאבי בצע למיניהם (אולמי חתונות, צלמים, מלבישים, מעצבי שער, דיג'ייאים ושלל נותני שירות לסצנת החתונות).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על משהו אחרי שכתבת ״מביך והרסני״: עד כמה לגיטימיות הצעות כאלו? נדמה לי שבצורות כאלו ודומות, הרבה מה״כן״ מגיע דווקא בגלל כל המהומה (המון אנשים, מצפים שתאמר כן - לחץ חברתי, כמו שאומרים) ולא כי היא באמת רוצה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא בעד הצעות משעשעות ומיוחדות. לא חייב להיות עם כל המשפחה כי יש לזה פוטנציאל להיות מביך והרסני, אבל כן להשקיע קצת יותר מכריעת הברך הסטנדרטית. בכל מקרה, הבעיה האמיתית היא לא עם ההצעה אלא עם ה-6-7 שעות שמגיעות כמה חודשים אחרי. שעות שעולות בחודשים של הכנה, התרוצצויות, כאבי ראש ובלגנים, שלא לדבר על כמויות אדירות של כסף שלרוב אין למשפחת החתן והכלה. כסף שהיה יכול לשמש להתחלת חיים משותפים ביחד, אבל בסוף מגיע לכיסים של תאבי בצע למיניהם (אולמי חתונות, צלמים, מלבישים, מעצבי שער, דיג'ייאים ושלל נותני שירות לסצנת החתונות).

רוני, הם לא תאבי בצע אלא אנשים שזו עבודתם. אם הזוג רוצה 30 מנות אז זה עולה וכך גם הצלם שמחזיק ציוד יקר ומבלה ערב ערב בחוץ הקחק ממשפחתו. אנשיפ כאלה מגיע להם להרויח ואם הזוג משתולל הם לא צריכים להפסיד בגלל זה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד הרבה עם צלמים - וידאו וסטילס. אני יודע כמה הם מרוויחים בדר"כ ועם רובם הייתה לי את השיחה על צילום חתונות - הם מדברים על רווח פר שעת עבודה שלעיתים מתחיל מפי 3 מהרווח הרגיל שלהם ויכול לעלות עוד הרבה למעלה - ועדיין רובם לא רוצים לעשות את זה כי זה נחשב מבחינתם התחתית של התחתית של המקצוע.

אבל אמרת נכון - אם הזוג משתולל. ככה זה מתחיל, בכך שהזוגות משתוללים עם חתונות פאר אפילו שהם לא יכולים להרשות לעצמם. הבאנו את עצמנו למצב בו אנחנו כבר יודעים מראש שזה יהיה יקר, אז אנחנו מוכנים לכל מיני לוקשים שמאכילים אותנו. ואם הצלם מבקש פי 3 ממה שהוא היה מבקש על צילום של סתם אירוע, אז לנו זה נראה הגיוני "כי זאת חתונה".

למה צלם בחתונה צריך להרוויח 10000 שקלים? ואל תגיד לי שזה כי הוא גם אחראי על אלבום התמונות וכן הלאה - זה עדיין מחיר היסטרי. בדיוק כמו שמאפרת או מעצב שיער לוקחים אלפי שקלים מהכלה, על דברים שבאופן רגיל היו לוקחים מאות בודדות.

אגב, אין לי באמת בטן מלאה על כל הסיפור הזה. אני לא מתכנן חתונה בקרוב. פשוט בשנתיים האחרונות נאלצתי להגיע ללא מעט חתונות של חברים קרובים, אחת רק לפני מספר ימים ועוד אחת בעוד שבועיים. אני רואה מה החתונות האלה עושות לחשבון הבנק שלי, ורק מדמיין מה הן עושות לחשבון הבנק של החברים :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, תכנון חתונה לא חייב להעשות עם עצבים ובלאגן, אפשר אפילו להנות מזה לפחות מהנסיון שלי

מי שעושה חתונה בכסף שאין לו - אדיוט אבל יש לזה הסבר חלקי - אני תומך באבחנות שלך, בנות (בעיקר, אבל לא רק) גדלות עם המחשבה ש"זה היום הכי מאושר בחיים שלי" יאדה יאדה יאדה, והן מוכנות להוציא כל סכום על כל דבר שמוצמדת אליו המילה חתונה, איפור כלה, שיער כלה, שמלת כלה, עוגת חתונה, צלם חתונות מכל אחד מאלה תוריד את המילה כלה/חתונה אתה חותך מחיר לחצי (לפחות) מאותו ספק.

אני מכיר כמוך כמה אנשים מבפנים שאומרים בגלוי שהם בעסק הזה רק בגלל ששם אפשר "לדפוק קופה"

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מגזימים מאוד בנושא של חתונות.

הצעת נישואין? לא יודע. אני מניח שמי שמציע כך בפומבי הוא בעל בטחון שזוגתו תגיב בחיוב.

חתונות ושאר ארועים משפחתיים - אני מתחלחל כל פעם שאני מוצא מעטפה עם מפה סכימטית על גבה. אנשים יוצאים לגמרי מפרופורציות, הארועים עולים הון תועפות ולפחות חלק מהאורחים (למשל - אשתי ואני) סובלים קשות. לא פעם אנחנו מתחפפים בן החופה לארוחה, כי מצד סובלים קשות מעוצמת הרעש ומהצד השני - בדרך כלל האוכל לא ראוי. בכל זאת מדי פעם יש ארועים חיוביים, לפני מספר שבועות הייתי בחתונה שבה הזוג מצא רב שניהל טכס נעים במיוחד, והצליח לצמצם את הוצאותיו על ידי הזמנת אולם "ברגע האחרון" וארגון המסיבה בתוך פחו מחודש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה ההסבר למה צלם מבקש עשיריה על חתונה. כדי שיהיה לו שווה.

כי זה לא בדיוק שיא הארוטיקה המקצועית אלא פרנסה בלבד.

גם זונות מבקשות יותר על "חריגים". אין חדש תחת השמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי שם!

באמת היה מרגש!

הבחורה נחתה, כל המשפחה שלה חיכתה עם חולצות אדומות כאלו ופתאום החבר כרע ברך והציע, כל מי שהיה שם מחא כפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כאמור לא מתכנן על חתונה, אבל אם זה היה תלוי בי (וכן, אני יודע שזה לא תלוי רק בי) הייתי מזמין לחתונה רק את המשפחה הקרובה ואת החברים הקרובים. כל השאר ממילא לא היו זוכרים כלום מהחתונה וזה גם לא באמת היה מעניין אותם, שלא לדבר על שזה לא באמת מעניין אותי לפגוש את הדודה של האח של הבעל של איזו קרובת משפחה רחוקה שלי.

מצב כזה משאיר אותך עם כמה עשרות אורחים מכל צד, ובסה"כ פחות מ-100 איש בממוצע, מה שמצמצם מ-א-ו-ד את עלות החתונה (לא צריך ארבעה צלמים, אולם ענק ועוד כל מיני שטויות). בונוס נוסף הוא שבגלל שאלו המשפחה הקרובה והחברים הקרובים, הם יביאו איתם די הרבה כסף, מה שיאפשר אשכרה לחסוך קצת מהחתונה בשביל העתיד.

הבעיה היא כשהכלה רוצה שכל העולם ואחותו יסתכלו עליה עם השמלה, ואמא שלה רוצה להרשים את כל החברות מהעבודה, ואבא של החתן רוצה להשוויץ בבן שלו מול כל הקולגות, ואי אפשר בלי להזמין את סבתא תרצה החצי עיוורת, ומה עם כל המשפחה של אח של האמא של החתן, שאף אחד לא מכיר ממילא אבל פשוט חייבים להזמין, אחרת הם חו"ח ייעלבו! וכהנה וכהנה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אני בדעתך, אבל לפעמים יש חובות חברתיות שמנפחות את הארוע.

בחתונה שלי - הנציגות ממקום העבודה שלי היתה סמלית מאוד. לעומת זאת מקום העבודה של אשתי יוצג על ידי כל העובדים + בני\בנות זוג. למה - כיון שכך מקובל במקומות אלה. חוץ מזה לפעמים יש משפחה רחבה - לאשתי היו בזמן החתונה שלי איזה 180 בני דודים מדרגה ראשונה (כולל בני\בנות הזוג), ובמסורת המשפחה חייבים להזמים את כולים (וגם להשתתף בשמחות שלהם). אז הנה כבר 250 אורחים בלי המשפחה שלי (שממילא מצומצמת) ובלי חברים שלא קשורים לעבודה.

במהלך השנים יחסי המשפחה השתנו - הדור הקודם הזדקן והקשרים עם הדורות הצעירים במשפחה התרופפו שכן מדובר בהתרחקות ברמה של דור נוסף, כך שבמסיבות בר המצוה של הבנים מספר המוזמנים הלך והצטמצם בהדרגה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין דו"ח משטרתי ל הזמנה לחתונה שזה הראשון מגיע ברשום ויתכן גם שיש נקודות.

חתונה אתה משלם שנים לחברים / למשפחה ומקבל ביום אחד בבוכטה כאשר אתה מתחתן.

אבל מה זה קשור לשרשור, סוטים שכמוכם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...