Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפיתרון הכי אסטטי ואיכותי ל-waze ברכב

kramerica
שימו לב! השרשור הזה בן 4338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין להחליף את הרדיו המקורי ברכב, במערכת מולטימדיה מלאה עם מסך מגע.

כבר כמעט ננעלתי על kenwood ddx4028, אבל אז נזכרתי בדבר הכי חשוב - אני רוצה להריץ waze על המערכת, ואת זה אפשר או על iPad או על טאבלט אנדרואיד.

הבעיה - הם לא יכולים לשמש כמערכת מולטימדיה מלאה שכוללת רדיו (אמיתי, לא אינטרנטי) ו-דיבורית BT.

השאלה היא האם יש מערכת שכוללת רדיו, דיבורית BT, חיבור למצלמת רוורס וכו', מבוססת אנדרואיד כך שניתן להתקין WAZE (דורש כמובן חיבור לאינטרנט - לא חייב 3G, מספיק WIFI) ומיצרן איכותי ולא זבל סיני (אלא אם אין ברירה אחרת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על רעיון אחר.

להתקין את המערכת שחשבתי אליה, ולחבר אליהם במקרים שאני צריך את האייפון עם יציאת וידאו ולהציג עליה waze.

השאלה היא האם ניתן להציג וידאו חיצוני, ובמקביל להשמיע רדיו או מקור סאונד אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם בשוק כמה מערכות דאבל דין עם טכנולוגיה MIRROR LINK שיודעות להעביר תוכן מסמארטפון למסך הדאבל דין.

דוגמא 1: http://www.engadget.com/2012/01/12/sony-unveils-mirrorlink-car-stereos/

דוגמא 2: http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Car/AppRadio/AppRadio+2+(SPH-DA100)

http://geekbeat.tv/pioneer-appradio-2/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מכיר את זה. הרבה יותר מדי יקר, הרבה פחות מדי נוח, ומאוד לא אסטתי.

לא מבין איך אף אחד עוד לא עשה את זה, דאבל דין איכותי עם מסך מגע שפשוט מריץ אנדרואיד. נשמע הכי בסיסי בעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קרוב, אבל עדין לא "זה".

לפי האתר של pioneer, ה-appradio תומך ב-waze רק באנדרואיד. כמעט בכל שאר האפליקציות הוא תומך רק ב-iOS, דווקא ב-waze זה הפוך. זה כנראה ישתנה בגרסה החדשה?

האם זה נמכר בכלל בישראל ה-app radio?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להלביש על כל מערכת מודול שיעשה את העבודה הזאת .

במידה ואתה מעוניין צור קשר בפרטי ואני אפנה אותך למתקין שמתעסק בזה בארץ ,

קח בחשבון שזה לא עניין זול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2005-2006 Pontiac Grand Prix

2006-2009 Renault 19, 94

2009-2011 Mitsubishi Lancer 2001

2012 Audi A4 2003 Cabriolet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אלו שציינתם, חסרים דרישה אחת בסיסית שציינתי - איכות.

אלו מערכות מיצרנים עלומי שם במקרה הטוב וחסרי שם במקרה הרע. אני מחפש מערכת איכותית, מיצרן טוב. kenwood, alpine, pioneer ושות'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...