Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מתעדכן - צביעת מכסה מנוע סוזוקי בלנו

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 2595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבודה יפה מאוד!

תוצאה טובה, אשמח לתמונה באור יום כי החניון חשוך וקשה לראות אם יש הבדלי צבע בין המכסה מנוע לשאר הרכב.

אגב היכן אפשר למצוא את הקוד צבע של הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה אופן הצביעה שאיתו צבעת?

אני צבעתי את הגג ברכב שלי ונשארו לי מין פסים כאלו של צבע על הגג.:-(

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נרגע, גם אני רוצה.

הבלנו שלי באותו צבע ירוק כהה, אתה יכול לפרט באיזה ספריי בדיוק השתמשת ? יש לזה מספר סידורי או מספר צבע או משהו כזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יפה מאוד מאוד מאוד!!

ולשאלות הקצרות שלי:

1: ניתן לעשות זאת על כל הרכב? על רוב הרכב ? על חלקים בודדים של הרכב?

2: כמה זמן זה לוקח לעשות את כל זה???(שעה,שעתיים...???)

3: איך בחרת את הצבע לאוטו? גם לי יש כזה צבע בדיוק וגם אצלי זה מקולף(וגם בגג מקולף,כנ"ל בצדדים ..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

איך נראה הרכב היום

מחפש כל חלק למיצובישי גאלנאט משנתונים 1994-1997 למסירה או למכירה.מחפש כל חלק לאודי 80 משנתונים 1988-1995 למסירה או למכירה!

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

איזה מייבש .

תקשיב אנשים פה רוצים לשחזר את ההצלחה . נשמח אם תראה תמונות באור יום ואם תוכל לפרט על הצבע , איזה קנית וכו ...

לא לשכוח לנהוג בסבלנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

שלום אנשים, אני מעלה פוסט ששלחו לי קישור שלו, האם יש הצדקה להתעסק עם פרוייקט כזה לבד( ידים טובות יש) לצבוע לבד חלקים שרופים במאזדה 2004 3 שלי צבע כסף. תודה למגיבים.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...