Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביוח חד יומי לנהג בן 24

שימו לב! השרשור הזה בן 4493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש ברשותי רכב וביטחתי אותו ביטוח מקיף מגיל 30 ומעלה.

אם אני רוצה לאפשר לאחי הצעיר (בן 24.5) לנהוג אני חייב לשנות את הגיל המינימלי וזה עוד 800 ש"ח לשנה (חובה+ מקיף. לא ידעתי שהגיל משפיע על החובה).

מכיוון שזה יקרה רק 3-4 פעמים בשנה חשבתי על ביטוח חד יומי, אבל החברה שלי לא מעוניינת לבטח כך.

אז אני שואל את חברי הפורום האם יש סוכנים חברות (ספציפיים שאתם מכירים + שמןת או מספרי טלפון) שיבצעו כזה דבר- ביטוח מקיף(רכב חדש)+ חובה. משתלם לי גם אם זה יעלה 50 ש"ח ליום.

תודה

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

התקשרתי לביטוח ישיר ונאמר לי שהם לא מבטחים כך בכלל, ואח"כ הסבירו שלא מבטחים כך מי שלא מבטח אצלם בביטוח אחר.

אז אם יש עוד הצעות (דיי דחוף- למחר :) ) אני אשמח ואודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף את אחיך לביטוח שלך.

שלם את ה800 ש"ח.

ומחרתיים תשנה את הביטוח חזרה לגיל 30 וקבל החזר יחסי.

בלבול מח אבל עובד.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי. אפשרי באופן רשמי רק פעם אחת (הם מגבילים- חברת איילון).

כנראה שאוותר על הנסיעה של אחי מחר ואחפש בעתיד פיתרון אחר ( או שאשבר ואשלם מתישהו את החלק היחסי עד סוף השנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תעבור לסוכן אחר.

הסוכנת שלי איפשרה לי לשנות פרמטרים בביטוח המקיף כמה פעמים בשנה (הפוליסה היתה ב"מגדל" אבל לדעתי זה תלוי בסוכן ולא בחברת הביטוח. זה בלבול מח לסוכן.)

ברור שאף סוכן לא יסכים לשחק עם הפרמטרים כל שבוע, אבל 4 פעמים בשנה זה עוד נסבל.

אפשרות אחרת היא מקיף לכל נהג מגיל 24 וחובה בהצהרה (במידה וזו הצהרת אמת בלבד!) שאתה (בן 30) הנהג העיקרי ולכן התעריף הוא לפי גיל 30.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההתייחסות.

כרגע אני עושה את הביטוח דרך חבר- מח"צ, ועל פניו נראה שזה הדיל הכי משתלם. אבל המגבלות הללו באמת מחייבות בדיקה ומו"מ על סוכן אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...